#2741 2012-02-26 20:04:24

fanthomas
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

OAD Kimi no Iru Machi , czyżby zapowiedź serii tv? Byłoby świetnie oczkod

Offline

#2742 2012-02-26 20:07:02

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Tja ~Tristan, czekam aż wyjdzie druga cześc serii 0 F/S. O czym sa te dwie serie?

~Sado, wiem ze gniotowe KWZD, ale lubie rożne ESP, w tym zombiaki(ach monster princess), a co cie ciągnie do dwóch pozostałych w/w

~marek2fgc dzieki za cynk, Lord Of War byl klimatyczny nie tylko ze względu na bohatera, ale ze byl o tych złych

A o której jest emisja? Może wtedy będzie mniej więcej wiadomo ile cenzury, co ~JanuszQ


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#2743 2012-02-26 20:07:49

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

KIKANSHA THOMAS ALL THE WAY.

Ekhm, Sakamichi no Apollon i Uchuu Kyoudai może być fajne. Przypadkiem zdarzyło mi się obejrzeć reklamę Tsuritamy i całkiem nieźle wyglądało. No i coś mnie kusi w tym Jormugand. Poza tym oczywiście Eureka Seven AO.
Chyba można liczyć, że następny sezon nie będzie tak gówniany jak trwający ^^
Zresztą, dla mnie Eureka Seven makes up for everything, o ile dane nam będzie zobaczyć jakieś postaci z poprzedniej serii. Bo jak nie, to będę cokolwiek zawiedziona. Siłą sequeli jest przecież to, że można jeszcze raz zobaczyć ulubione postaci, nie? ><


Qashqai.png

Offline

#2744 2012-02-26 20:14:50

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Lagoon, Fate/Zero to prequel F/SN. Rozgrywa się dziesięć lat wcześniej i opisuje czwartą wojnę o Graala. Brak Shirou, Rin i Ilya to niegroźne dzieciaczki a za walkę biorą się dorośli magowie, którzy doskonale wiedzą czego chcą i jak to osiągnąć (z pewnym wyjątkiem). Fate/Zero robi to czego nie udało się bajeczce jaką było Fate/Stay Night, pokazuje prawdziwą brutalność świata wykreowanego przez Kinoko Nasu (zresztą Shingetsutan Tsukihime też się na tym wyłożyło).


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#2745 2012-02-26 20:15:03

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dla mnie perełkami sezonu są Accel World i Kimi to Boku 2. Z chęcią obejrzę też Eurekę Seven Ao, Hiiro no Kakera i Sankarea i Sakamichi no Apollon, ze względu na muzykę, którą komponowała będzie Yoko Kanno no i może tak leniwie obejrze Fate/zero 2.


Rudy102.png

Offline

#2746 2012-02-26 20:17:15

Ninjaaa
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-22

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

fanthomas napisał:

OAD Kimi no Iru Machi , czyżby zapowiedź serii tv? Byłoby świetnie oczkod

Małe szanse. W PV'ce pokazany był trochę za obszerny materiał jak na wstęp do serii TV.

Offline

#2747 2012-02-26 23:17:53

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A ja za to z innej beczki - czy ktoś wierzy w Vampire Knight 3?


Rudy102.png

Offline

#2748 2012-02-26 23:18:46

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nie jezor


tumblr_static_bug.gif

Offline

#2749 2012-02-27 00:27:52

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Rudy102 napisał:

A ja za to z innej beczki - czy ktoś wierzy w Vampire Knight 3?


Nie wiem czy wiesz, ale grożenie jest przestępstwem.


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#2750 2012-02-27 00:35:25

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

LagoonCompany napisał:
Rudy102 napisał:

A ja za to z innej beczki - czy ktoś wierzy w Vampire Knight 3?


Nie wiem czy wiesz, ale grożenie jest przestępstwem.

+1 oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#2751 2012-02-27 14:00:01

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Groźby, groźbami, ale mój post brzmiał, jakby mówił to kapłan w sekcie smile_big

Chodzi o to, że czytałem na wikipedii, że w okresie od lipca do grudnia 2012 ma zostać wypuszczona trzeci sezon Vampire Knight Destiny, ale informacje na wiki mogą być nieprawdziwe, więc tak się spytałem, czy ktoś może coś o tym wie jezor


Rudy102.png

Offline

#2752 2012-02-27 17:24:07

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Rudy102, nikt nic takiego nie zapowiadał. Po prostu ktoś zrobił Fan made openingu niby sezonu 3, jeszcze jakieś plotki rozsiewali, i wszyscy się podjarali. Nie było żadnej zapowiedzi. Sam przeczytałem jedną plotkę, że już wypuścili 1 odcinek sezonu 3 xD

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-02-27 17:30:43)

Offline

#2753 2012-02-28 00:16:08

Krid
Użytkownik
Skąd: Szczerców
Dołączył: 2005-12-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jak ktoś lubi natsume, to musi obejrzeć Hotarubi no Mori e. Inni też powinni się zainteresować, imo świetna oavka. Tym bardziej, że nie wymaga znajomości którejkolwiek z serii natsume.


Krid.jpg

Offline

#2754 2012-02-28 13:47:15

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

No dobra, obejrzałem 20 odcinków (resztę doczytałem w mandze) rzekomo jednego z najlepszych anime ostatniego sezonu, mianowicie Mirai Nikki. Cóż mogę powiedzieć? Dawno nie widziałem tak durnej i irytującej serii. Resztę dam w spoiler, żeby nie było, że zdradzam szczegóły.

Pokaż spoiler
Kilka pierwszych odcinków mnie nawet zachęciło. Mamy boga czasu, "magiczne" pamiętniki, które w jakiś sposób pozwalają widzieć przyszłość, 12 użytkowników grających w swoistą grę o przetrwanie, której nagrodą jest tron wspomnianego już boga. Niby wszystko fajnie, mamy mordy, krew, gwałty, odcinanie kończyć, wykłuwanie oczu, kilku psychopatów, masę cycków do odcenzurowania na Bluray... Więc co poszło nie tak? Słowem wszystko. W zasadzie żaden z bohaterów nie jest ciekawą postacią. Główny bohater to nawet nie jest zwykła ciota, to ciota nad cioty. Nawet psychopaci wyglądają niezwykle blado przy na przykład taki Laddzie Russo, postaci psychopaty z Baccano bardzo ciekawie zarysowanej. Obowiązkowo prawie każdy przeżył jakieś traumatyczne przeżycia w dzieciństwie/ młodości, które doprowadziły do spaczenia jego duszy (tak poetycko to ująłem). No dobra, żaden z bohaterów nie jest interesujący i niesztampowy, ale co z samą fabułą i akcją? Jest po prostu głupia, o ile na przykład w Notatniku Śmierci też było wiele dziur i nieścisłości, widz tego jednak nie zauważał, tutaj nic się kupy nie trzyma. Zachowania bohaterów (także pobocznych) są całkowicie irracjonalne, działania miejskiej policji są chyba najlepszym przykładem totalnego idiotyzmu. Bohater postrzelił policjanta w brzuch? To nic, funkcjonariusz przeżył, więc nie ma konsekwencji. Bohaterka wymordowała kilkadziesiąt ludzi i znaleziono w jej domu ciała? To nic takiego, śledztwo wszystko wyjaśni, a tymczasem niech dalej chodzi wolno i morduje. Ktoś wysadził pół szkoły i zabił kilkudziesięciu gimnazjalistów? Zakochaj się w nim i pozwól uniknąć sprawiedliwości. Fabuła jest w zasadzie chaotyczna i niezbyt ciekawa. Ot trwa walka o boski tron, ciota, to znaczy główny bohater, biega raz tu, raz tam i rozczula się nad sobą i tyle. Szczerze mówiąc, nie wiem, komu polecić tą serię. Gdyby nie niewspomniane przeze mnie brutalne sceny można by zarekomendować ją nastolatkom i dzieciaków (w sumie to jest to nich skierowana, ale cii), dojrzalszy widz nie znajdzie tutaj niczego dla siebie, można obejrzeć, żeby się pośmiać z samej durnowatości bajki. Seria nie jest totalnych gniotem, ale zwykłym przeciętniakiem, który jednak miał pewien potencjał, niestety został on zmarnowany. Tak że nie polecam.

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2012-02-28 13:47:53)

Offline

#2755 2012-02-28 14:18:37

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kiedyś próbowałem czytać mango i wyszło mi na to, że to typowy do bólu shonen. No, może zabrakło przyjaciela z dzieciństwa, żeby kryptofaggotować (albo po prostu nie dotarłem do wątku), ale poza tym tytuł obarczony był większością wad gatunku, mając niewiele zalet spoza.


Z innych tytułów - Gundam Ejdzi też zmienił się w typowego shonena z faggotowaniem.

Pokaż spoiler
- Zaharto, łatasino tomodaci, nanda my walczymy desuka?! Tatakai to nie rozwiązanie!
- Asemu! Takie nasze umme. Jesteśmy przyjaciółmi, ale nie na polu walki. Pomszczę przodków, ale cię nie zabiję. Więcej się nie pokazuj!
- To teraz zaszyję się w pokoju i będę emował.

No i profanacja Chara (gościu w hełmie i masce wygląda, jakby miał wodogłowie...)

Mimo wszystko liczę, że ten arc też będzie się rozpędzał i skończy się w ciekawy sposób.

Offline

#2756 2012-02-28 14:28:26

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sir_Ace napisał:

Najnowszy ep Nisemonogatari. Od teraz szczoteczka do zębów zawsze będzie mi się wydawała... erotyczna brakslow

Ciekawe ile osób spróbowało tego we własnym domu po obejrzeniu odcinka.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#2757 2012-02-28 16:15:32

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

LordCrane napisał:

No dobra, obejrzałem 20 odcinków (resztę doczytałem w mandze) rzekomo jednego z najlepszych anime ostatniego sezonu, mianowicie Mirai Nikki. Cóż mogę powiedzieć? Dawno nie widziałem tak durnej i irytującej serii. Resztę dam w spoiler, żeby nie było, że zdradzam szczegóły.

Pokaż spoiler
Kilka pierwszych odcinków mnie nawet zachęciło. Mamy boga czasu, "magiczne" pamiętniki, które w jakiś sposób pozwalają widzieć przyszłość, 12 użytkowników grających w swoistą grę o przetrwanie, której nagrodą jest tron wspomnianego już boga. Niby wszystko fajnie, mamy mordy, krew, gwałty, odcinanie kończyć, wykłuwanie oczu, kilku psychopatów, masę cycków do odcenzurowania na Bluray... Więc co poszło nie tak? Słowem wszystko. W zasadzie żaden z bohaterów nie jest ciekawą postacią. Główny bohater to nawet nie jest zwykła ciota, to ciota nad cioty. Nawet psychopaci wyglądają niezwykle blado przy na przykład taki Laddzie Russo, postaci psychopaty z Baccano bardzo ciekawie zarysowanej. Obowiązkowo prawie każdy przeżył jakieś traumatyczne przeżycia w dzieciństwie/ młodości, które doprowadziły do spaczenia jego duszy (tak poetycko to ująłem). No dobra, żaden z bohaterów nie jest interesujący i niesztampowy, ale co z samą fabułą i akcją? Jest po prostu głupia, o ile na przykład w Notatniku Śmierci też było wiele dziur i nieścisłości, widz tego jednak nie zauważał, tutaj nic się kupy nie trzyma. Zachowania bohaterów (także pobocznych) są całkowicie irracjonalne, działania miejskiej policji są chyba najlepszym przykładem totalnego idiotyzmu. Bohater postrzelił policjanta w brzuch? To nic, funkcjonariusz przeżył, więc nie ma konsekwencji. Bohaterka wymordowała kilkadziesiąt ludzi i znaleziono w jej domu ciała? To nic takiego, śledztwo wszystko wyjaśni, a tymczasem niech dalej chodzi wolno i morduje. Ktoś wysadził pół szkoły i zabił kilkudziesięciu gimnazjalistów? Zakochaj się w nim i pozwól uniknąć sprawiedliwości. Fabuła jest w zasadzie chaotyczna i niezbyt ciekawa. Ot trwa walka o boski tron, ciota, to znaczy główny bohater, biega raz tu, raz tam i rozczula się nad sobą i tyle. Szczerze mówiąc, nie wiem, komu polecić tą serię. Gdyby nie niewspomniane przeze mnie brutalne sceny można by zarekomendować ją nastolatkom i dzieciaków (w sumie to jest to nich skierowana, ale cii), dojrzalszy widz nie znajdzie tutaj niczego dla siebie, można obejrzeć, żeby się pośmiać z samej durnowatości bajki. Seria nie jest totalnych gniotem, ale zwykłym przeciętniakiem, który jednak miał pewien potencjał, niestety został on zmarnowany. Tak że nie polecam.

Też oglądam. Trudno mi cokolwiek mówić. To najbardziej nielogiczna seria, jaką chyba kiedykolwiek widziałem. Rozwój wydarzeń jest tak durny, że można tylko się śmiać. Co do ciekawej postaci - imo nr 4 był spoko. A jeśli chodzi o głównego bohatera,

Pokaż spoiler
to totalnie zniszczyła mnie ta jego nagła przemiana z mega cioty w kogoś, kto bez wahania zabija wszystkich dookoła karabinem maszynowym. Haha!


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2758 2012-02-28 18:50:54

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Krid napisał:

Jak ktoś lubi natsume, to musi obejrzeć Hotarubi no Mori e. Inni też powinni się zainteresować, imo świetna oavka. Tym bardziej, że nie wymaga znajomości którejkolwiek z serii natsume.

Ale przecież to nie ma nic wspólnego z Natsume (?) Jedynie motyw Gin'a łączy te tytuły. Jakkolwiek, bardzo ładna, warta oczu animacja  okej  Szkoda tylko, że takie krótkie :S Mogli przedłużyć przynajmniej z 40 do 60 minut.
Zaraz łyknę to sobie jeszcze raz. Dzia za linka  smile



BTW, w którym odcinku Nisemonogatari jest ta erotyczna szczoteczka do zębów?

EDIT:
Dzia. Zaraz sprawdzę smile

Yup. To #8 epek, nihaha  smile_big Nie jestem fanem serii Bakemonogatari, ale jak wyjdą już wszystkie odcinki, to zabiorę się za to.

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2012-02-28 19:56:49)

Offline

#2759 2012-02-28 19:08:13

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

@marcin2, bodajże w 8

Offline

#2760 2012-02-28 19:35:49

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hotarubi było nawet całkiem fajne. Kreska prawie taka sama, jak w Natsume, tylko trochę lepiej dopracowana.
Podobieństwa pomiędzy Natsume a Hotarubi są takie:
- studio Brains Base
- ten sam reżyser
- ten sam koleś od muzyki
- ta sama ekipa smile_big


Rudy102.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024