#2821 2012-03-19 21:58:18

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sir_Ace napisał:

Nutki i klucz wiolinowy rokują baardzo źle. Jeżeli to kolejne animu, w którym kjutne dziewoje zakładają bando, to chyba "Wiecie, co z nim zrobić".

No co ty, Kejon był przecież fajny  szalony

images?q=tbn:ANd9GcREqmlZmsANphs0m3uylosuFyoZsSY0tVW5vURAXVBzX1HFgRbt

EDIT DOWN. Nie załapałeś ironii, niemniej Kejona nie uważam za gniota, a pierwszy sezon był całkiem całkiem, drugi to już porażka.

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2012-03-19 22:11:04)

Offline

#2822 2012-03-19 22:04:55

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

LordCrane napisał:
Sir_Ace napisał:

Nutki i klucz wiolinowy rokują baardzo źle. Jeżeli to kolejne animu, w którym kjutne dziewoje zakładają bando, to chyba "Wiecie, co z nim zrobić".

No co ty, Kejon był przecież fajny  szalony

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … BzX1HFgRbt

Dokładnie - teraz czekam, aż film na BD/DVD wydadzą smile - seria za grafikę i sympatyczne dziewuchy warta oglądania i brak fanserwisu - dziwne w dzisiejszych czasach smile.

Edit UP

Czemu... zawsze będą pamiętał epek w którym twórcy się śmieją sami z siebie, gdy pokazują bohaterki, które nie wiedzą co robić i nic im się nie chce smile (oczywiście nie wywyższam tego, ot miło się oglądało).

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2012-03-19 22:15:24)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#2823 2012-03-19 23:09:21

wariacikV2
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ciesz się ludu Hakuoki dostanie kolejną oavkę, następną serie TV oraz dwa filmy:
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 … es-2-films

Czyli robienia sobie żartów z Shinsengumi c.d.n..
shithappens


Subarashi napisał:
bodzio napisał:
Hunter Killer napisał:

Pewnie jakaś przerwa - poprzednia seria miała przecież 201 epków, a tu po 51 kończą ?

Najnowszy odcinek mówi jasno - nadgoniono mangę.  smile

W ciągu 201 odcinków 'kończyli' emisję Gintamy chyba ze 4 razy  ;D
Ja mam nadzieję, że to kolejny taki troll. Chyba, że teraz jest w tym taki troll, że nie ma trolla, czyli znowu trollują, ale tym razem mówią prawdę  placze


http://www.animenewsnetwork.com/news/20 … a-timeslot

shithappens

Ostatnio edytowany przez wariacikV2 (2012-03-19 23:09:55)


...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.


The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield

Offline

#2824 2012-03-19 23:16:17

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Matko jedyna. Zamiast tego Gona, na slota Gintamy mogli dać Medakę Box.
A skoro to sezon na kończenie tasiemców, to i przydało by się skończyć już Shippudena.


Rudy102.png

Offline

#2825 2012-03-19 23:42:58

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Rudy102 napisał:

A skoro to sezon na kończenie tasiemców, to i przydało by się skończyć już Shippudena.

To może jeszcze One Piece, lol.

Offline

#2826 2012-03-19 23:49:09

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

SoheiMajin napisał:
Rudy102 napisał:

A skoro to sezon na kończenie tasiemców, to i przydało by się skończyć już Shippudena.

To może jeszcze One Piece, lol.


Nawet nie kracz, bo co ostatnio sprawdzam newsy, to boję się, że i taki zobaczę.

Offline

#2827 2012-03-20 00:19:41

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sir_Ace napisał:

Kopiując własny post z innego forum:

Oszty zdrajco, szmacisz sie gdzieś na boku!!1111111oneoneoneone smile

Sir_Ace napisał:

Wyszedł pierwszy ep Ozmy. Pana Matsumoto czuć głównie przez designy. Prawie każdą z postaci można przyporządkować do odpowiedniego, przeszło trzydziestoletniego już, archetypu.

Jak obejrzałem pierwszy epek, to od razu pomyślałem "o, ktoś musiał naczytać się postów Ejsa o oglądaniu starego animu i chce go nabrać nowym" smile

Ale ta kreska jest dobijająca. Zupełnie nie pasuje. Ogladając, miałem wrażenie, że to parodia współczesnego animu jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2828 2012-03-20 00:44:14

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Gdzieś czytałem, że Matsumoto popełnił powieść w latach 80. Może część animacji też pochodzi z tamtego okresu jezor

Offline

#2829 2012-03-22 00:46:53

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nowe Minami-ke.

http://www.starchild.co.jp/special/mina … index.html

Jakaś dziwna ta kreska.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … e&aid=9075

marek2fgc napisał:

Hmm... P.A. Works zapowiedziało nową serię - Tari Tari.

http://i546.photobucket.com/albums/hh41 … in_img.jpg

Kreska jak z Hanasaku Iroha. Boję się tylko tego loga.

Anime P.A. Works na pewno obejrzę, gdyż są najczęściej świetne.

LordCrane napisał:

niemniej Kejona nie uważam za gniota, a pierwszy sezon był całkiem całkiem, drugi to już porażka.

Nie zgadzam się, gdyż uważam I sezon K-On za świetny (10/10), a drugi za bardzo dobry czyli 9/10. Po prostu II sezon był mniej zabawny i co ciekawe dziewczyny chwilami mnie denerwowały. Poza tym za mało piosenek. I tak największą zaletą II sezonu K-On były endingi.  smile

Hunter Killer napisał:

seria za grafikę i sympatyczne dziewuchy warta oglądania i brak fanserwisu - dziwne w dzisiejszych czasach smile.

A po co fanserwis ? Był świetny humor, więc fanserwis niepotrzebny. Zresztą dosyć żałosne jest doszukiwanie się w K-On wątków yuri. Wiem, że niektórzy tak robią, ale te dziewczyny nie miały nic wspólnego z lesbijkami (przynajmniej anime na to nie wskazywało).

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2012-03-22 00:56:28)

Offline

#2830 2012-03-23 09:05:33

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Guilty Crown za nami a już mają w planach oavkę/Prequel do serii "Guilty Crown Lost Christmas" http://www.nitroplus.co.jp/game/lost_x/ , http://myanimelist.net/forum/?topicid=416711

Ostatnio edytowany przez max-kun (2012-03-23 09:06:01)

Offline

#2831 2012-03-23 11:59:25

Taiczo
Zbanowany
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: 2011-01-14

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ehh wszystko sie albo kończy(Guilty Crown,Amagami SS Plus) ,albo zostaje wstrzymane/zawieszone (Bleach/Beelzebub). a do tego kilka szybkich animców ,które dobrze się ogląda też się kończą choć jeszcze dobrze sie nie zaczęły jak Brave 10.
Dobrze ,że wkrótce sezon wiosenny może tam będzie coś dłuższego niż 11 lub 12 odcinków.

Offline

#2832 2012-03-23 12:19:44

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A ja wręcz przeciwnie - cieszę się, kiedy produkcje zamykają się w tych kilkunastu odcinkach. Większa kondensacja, mniej miejsca na totalnie niepotrzebne pierdoły. Mimo wszystko, patrząc na co poniektóre nowsze serie, aż dziw bierze, ile twórcy potrafią do środka napchać waty. Takie Now and Then, Here and There jest z 10x pojemniejsze od  Anothera. Dzisiejsze serie cierpią na marne albo marnie zrealizowane scenariusze. Wolę sobie nie wyobrażać, co by się stało po rozciągnięciu takich 'dzieł' do 26 ep.

No i piszę tu seriach nastawionych na odegranie jakiejś fabuły. Nie mam nic dla takiej np. Gintamy, którą ogląda się dla postaci, a historia... No gdzieś tam jest, ale chyba nawet twórcy zbytnio się nią nie przejmowali.

Offline

#2833 2012-03-23 12:27:10

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sir_Ace napisał:

Takie Now and Then, Here and There jest z 10x pojemniejsze od  Anothera.

Dokładnie smile. W Now and Then, Here and There tylko grafika mi nie pasowała - taka trochę niechlujna - cała reszta super. W Another seria nierówna, a w dodatku jako horror słabo w sumie wychodzi - pasuje do tych horrorów co się teraz kręci w stylu dużo krwi i makabry zamiast straszenia widza :/ - całkowicie nie skreślam, ale dużo brakuje w sumie do tego co bym oczekiwał.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#2834 2012-03-23 15:02:33

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ale "Guilty Crown Lost Christmas" to nazwa gry, a nie OVA-ki bzdura.

A co do samego Guilty Crown, to nie wiem czy jest to genialny troll, czy po prostu mega gniot.
Praktycznie wszystko zmieniało się z odcinka na odcinek... zachowania postaci, ich relacje, motywacje... praktycznie wszystko.
Nawet zakończenie niezbyt im wyszło baka.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2835 2012-03-23 15:05:30

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hunter Killer napisał:
Sir_Ace napisał:

Takie Now and Then, Here and There jest z 10x pojemniejsze od  Anothera.

Dokładnie smile. W Now and Then, Here and There tylko grafika mi nie pasowała - taka trochę niechlujna - cała reszta super. W Another seria nierówna, a w dodatku jako horror słabo w sumie wychodzi - pasuje do tych horrorów co się teraz kręci w stylu dużo krwi i makabry zamiast straszenia widza :/ - całkowicie nie skreślam, ale dużo brakuje w sumie do tego co bym oczekiwał.

a to nie jest slasher jak leje się krew i kończyny walają się pod nogami ??


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#2836 2012-03-23 15:09:46

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Co do Guilty Crown. Production I.G zapowiedziało, że stworzy 12 minutowy prequel do gry Guilty Crown: Lost Christmas. Co do serii - podobała mi się.


Rudy102.png

Offline

#2837 2012-03-23 15:30:47

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

FAiM napisał:

A co do samego Guilty Crown, to nie wiem czy jest to genialny troll, czy po prostu mega gniot.

791248842600.jpg

Tymczasem Gundam AGE robi się coraz lepszy (jak na bajkę, która miała być dla małych dzieci jest nieźle, nawet bardzo).


Z innej beczki strasznie nakręciłem się na nowego Lupina po zobaczeniu nazwisk twórców jacy stoją za projektem.
Na oficjalnej stronie można sobie zobaczyć nietypowy styl i kreskę postaci: http://fujiko.tv/

Będzie hipsterski wypas. oczkod

Offline

#2838 2012-03-23 16:04:02

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zarathustra napisał:

Tymczasem Gundam AGE robi się coraz lepszy (jak na bajkę, która miała być dla małych dzieci jest nieźle, nawet bardzo).

Zostawić Asemu, zrobić całą serię o adult Furinto i Grodku. Małe coś, co pilotowało Gundama i z czego wszyscy się śmiali, wyrosło na świetną postać z niezłym designem i ciekawym charakterem.

Sam ramowy scenariusz serii naprawdę mi się podoba. Pasowałby nawet do porządnego seinena. Ma pazur, nie aż tak wydumane zwroty akcji, czasem zdarzy się naprawdę fajny i niegłupi motyw.

Offline

#2839 2012-03-23 17:36:58

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Guilty Crown z całą swoją głupotą i dennymi postaciami mnie urzekło. smile_lol obok Chihayafuru w to byłam najbardziej wciągnięta w ostatnich sezonach. Muszę powiedzieć, że myślenie miałam zupełnie wyłączone przy oglądaniu, i pewnie przez to bawiłam się tak wybornie. Koniec też mi się podobał, zamiast myśleć sobie "dafuq just happened" stwierdziłam, że ostatnia scena z Shu aka Fullmetal Shoe była fajna i koniec końców jest to zapewne najbardziej gówniana seria, którą tak uwielbiałam. smile_lol

Swoją drogą, dziś przeczytałam news, który niesamowicie mnie ucieszył. Będzie druga seria Moyashimona! ^_^


Qashqai.png

Offline

#2840 2012-03-23 17:45:15

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Qashqai napisał:

Swoją drogą, dziś przeczytałam news, który niesamowicie mnie ucieszył. Będzie druga seria Moyashimona! ^_^

Ekstra! To zmotywuje Bursza to ruszenia dupy z innymi rzeczami smile_big A mnie do wydania hardka pierwszej serii jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024