#21 2012-03-22 22:24:36

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

Znowu można pobierać Mit o Hadesie: Sanktuarium! Na dodatek od razu w wersji drugiej, w której poprawiłem kilka błędów, uzgodniłem kilka terminów ze starymi Rycerzami, dopracowałem kilka kwestii technicznych, a DD poprawił karaoke. Ogólnie nic wielkiego, ale powinno przyjemniej się oglądać. Patchy, które zamieniają wersję pierwszą w drugą, niestety nie będzie, ale mogę wrzucić same napisy z wersji drugiej na ANSI, jeśli zajdzie taka potrzeba, czyli jeśli ktoś poprosi. Same odcinki wrzuciłem na serwis DDLA, gdzie pobieranie plików powyżej 500mb wymaga rejestracji, ale nikogo nie zbawi te dodatkowe parę minut. Niestety na darmowym koncie można wrzucać pliki tylko do 650mb, więc ostatni vol musiałem podzielić na dwie części, czego bardzo nie lubię.

Tak że kto nie pobrał, a chciał, to ma teraz okazję, zaznaczam, że jak te linki/serwis/ czort wie co padnie, szanse na ponowny reupload z mojej strony są bardzo nikłe, prawie że zerowe.

Pokaż spoiler
mpc-hc%202012-03-11%2014-27-18-65.jpg

Wiem, że screen już był, ale tutaj też pasuje. Czasami też się zastanawiam, czy przy Saint Seiya prędzej umrę czy oszaleję  szalony

Offline

#22 2012-03-23 23:14:57

animefan2009
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-03-08

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

Witam.
W takim razie ja bym prosił o same napisy.
Dzięki.

Offline

#23 2012-03-25 02:56:24

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

animefan2009 napisał:

Witam.
W takim razie ja bym prosił o same napisy.
Dzięki.

Już myślałem, że nikt nie poprosi. W każdym razie obiecałem, to daję - napisy.

Offline

#24 2012-03-31 01:29:54

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

These files were expired or deleted by administrator from your account:

[RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary 02 & 03 v2 [DVD 720x544][x264 AAC][E83DA857].mkv
[RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary 04 & 05 v2 [DVD 720x544][x264 AAC][ED6D8797].mkv
[RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary 08 & 09 v2 [DVD 720x544][x264 AAC][DEC85FC6].mkv

Pokaż spoiler
mpc-hc%202012-03-31%2001-08-08-35.jpg

Pliki przepadły, gdyż przenosili je na inny serwis, pech chciał, że wiele z nich źle się skopiowało i zostały automatycznie skasowane z bazy danych. Dobrze, że chociaż zostałem o tym poinformowany mailowo. Tak że jak napisałem wyżej, nie mam już mocy i chęci, aby jeszcze raz wysyłać owe pliki. Zwracam się zatem do jakiejś dobrej duszy, która ściągnęła w/w pliki i ma możliwość wysłania ich ponownie, z prośbą o pomoc.  Chętnych prosiłbym o kontakt ze mną na PW. Oczywiście taka osoba, o ile jest fanem Saint Seiya, może liczyć na nagrodę. Jeżeli jednak nie znajdzie się ani jeden "sprawiedliwy", to niestety będę bardzo zawiedziony, a wtedy gwarantuję wam, że przed obejrzeniem jakiegokolwiek odcinka Saint Seiya będziecie buszować po necie, szukając imion grekich bóstw i bożków, o których nawet nigdy nie słyszeliście, bądź po prostu nie obejrzycie odcinka, żeby nie było za łatwo, softów też wtedy nie dam  smile_lol

Offline

#25 2012-03-31 08:09:03

karuzel91
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-23

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

LordCrane napisał:

These files were expired or deleted by administrator from your account:

[RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary 02 & 03 v2 [DVD 720x544][x264 AAC][E83DA857].mkv
[RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary 04 & 05 v2 [DVD 720x544][x264 AAC][ED6D8797].mkv
[RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary 08 & 09 v2 [DVD 720x544][x264 AAC][DEC85FC6].mkv

Pliki przepadły, gdyż przenosili je na inny serwis, pech chciał, że wiele z nich źle się skopiowało i zostały automatycznie skasowane z bazy danych. Dobrze, że chociaż zostałem o tym poinformowany mailowo. Tak że jak napisałem wyżej, nie mam już mocy i chęci, aby jeszcze raz wysyłać owe pliki. Zwracam się zatem do jakiejś dobrej duszy, która ściągnęła w/w pliki i ma możliwość wysłania ich ponownie, z prośbą o pomoc.  Chętnych prosiłbym o kontakt ze mną na PW. Oczywiście taka osoba, o ile jest fanem Saint Seiya, może liczyć na nagrodę. Jeżeli jednak nie znajdzie się ani jeden "sprawiedliwy", to niestety będę bardzo zawiedziony, a wtedy gwarantuję wam, że przed obejrzeniem jakiegokolwiek odcinka Saint Seiya będziecie buszować po necie, szukając imion grekich bóstw i bożków, o których nawet nigdy nie słyszeliście, bądź po prostu nie obejrzycie odcinka, żeby nie było za łatwo, softów też wtedy nie dam  smile_lol

Świetnie, popieram tą inicjatywę. Jeśli nie znajdzie się ktoś kto mógłby to wrzucić, wtedy wszyscy sięgną do mitologii Parandowskiego jeśli będą chcieli oglądać  smile_big

Offline

#26 2012-04-04 00:49:37

Tomeis
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-28

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

Seria jest już reupnięta(nie wiadomo kiedy)  na ch0miku.
Zagadka : Czy to jest dobra czy zła wiadomość?

Offline

#27 2012-04-04 01:12:08

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

Akurat pewna dobra duszyczka (w sumie nawet więcej, o dziwo prawie same fanki Rycerzy, no i kilku ludzi z dobrymi chęciami, u których jednak gorzej z czytaniem ze zrozumieniem) odpowiedziała na mą prośbę i ponownie wrzuciła 3 usunięte pliki na DDLA (mimo błędów wieku dziecięcego nie powinni szybko się za serwis zabrać, na razie szwankuje, tym samym korzysta z niego stosunkowo niewielu ludzi), niemniej całość jest znowu do pobrania, a linki są w pierwszym poście.
Co do Chomikuj.pl, to gość czerpie z tego jakieś korzyści, prawda? Za pobrane z jego konta pliku naliczają mu się jakieś punkty, które można także kupić za normalną kasę, czyż nie? Pytam, bo nie korzystam, a tylko słyszałem. Ktoś mi mówił, że podobno można zaznaczyć na koncie, żeby każdy mógł pobierać pliki bez żadnych ograniczeń, ale czy to prawda? W każdym razie serwis i tak jest jednym z pierwszych w kolejce do zamknięcia, jeśli chodzi o polskie hostingi.

Offline

#28 2012-04-04 01:24:20

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

W Chomiku można chyba ustawić tak, żeby pliki dało się pobierać bez wydawania punktów, ale wtedy "opłatę" ponosi udostępniający.

Offline

#29 2012-04-04 01:37:30

Tomeis
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-28

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

Gratulacje dla dobrej duszyczki/duszyczek.  <oklaski gratulacyjne> smile_big
A dokładnie ch0mika też nie znam, ale bez punktów zbyt wiele tam nie zrobisz.

Offline

#30 2012-04-19 09:59:48

karuzel91
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-23

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

Jak to pobierać, co jest po czym? Bo nie do końca wiem, najpierw bylo Sezon Sanktuarium, następnie Asgard, Posejdon. Po serii "Posejdon" co jest po czym? Bo widze Hades Chapter Inferno, Hades Chapter Sanctuary no i jest jeszcze Elizjum, którego jeszcze nie ma tutaj na forum.

Offline

#31 2012-04-19 10:35:06

Taiczo
Zbanowany
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: 2011-01-14

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

karuzel91 napisał:

Jak to pobierać, co jest po czym? Bo nie do końca wiem, najpierw bylo Sezon Sanktuarium, następnie Asgard, Posejdon. Po serii "Posejdon" co jest po czym? Bo widze Hades Chapter Inferno, Hades Chapter Sanctuary no i jest jeszcze Elizjum, którego jeszcze nie ma tutaj na forum.

Oto prawowita kolejność:
1. Sanktuarium 73 odcinki
2. Asgard 26 odcinków
3. Posejdon 15 odcinków
Te 3 serie można było obejrzeć w Polskiej TV (RTL 7,TVN 7)

4. Hades podzielona na 3 serie:
a. Sanktuarium 13 odcinków
b. CoolInferno 12 odcinków
c. Pola Elizejskie 6 odcinków

5. Lost Can5vas - jest to prquel SS czyli wydarzenia sprzed ponad 200 lat wobec 1 serii.Jak na razie wydano 2 sezony po 13 odcinków. Ile będzie sezonów?? Nie wiem ,ale co najmniej według mnie 5.
6. Omega - wychodzi na bieżąco jak na razie 3 odcinki. Jedni uważają to za kontynuację SS po Hadesie ,ale to nie jest prawda , bo prawowitym następcą jest Next Dimension ,które może za 5-6 lat jak dobrze powieje może zostanie zekranizowane.

ps.Jest jeszcze 5 filmów kinowych ,ale sa one dodatkami niezwiązane z główną fabułą anime.

Offline

#32 2012-04-19 10:43:29

karuzel91
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-23

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

Dokładnie o taką rozpiskę mi chodziło Taiczo, dzięki smile

Offline

#33 2012-04-19 12:15:02

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

Jest pewna nieścisłość - Saint Seiya TV ma 114 odcinków i składa się z trzech sag, natomiast "Mit o Hadesie" to z kolei jedna saga składająca się z trzech serii OVA.

1. Rycerze Zodiaku (114 odcinków i składająca się z trzech sag, kolejno: z Sanktuarium (odcinki 001-073), z Asgardu (odcinki 074-099) i Posejdona (odcinki 100-114); całość została stosunkowo luźno podzielona na 5 boxów w zremasterowanym wydaniu DVD wydanym w Japonii).
2. Rycerze Zodiaku: Mit o Hadesie - Sanktuarium (13 odcinków)
3. Rycerze Zodiaku: Mit o Hadesie - Królestwo Piekieł (12 odcinków)
4. Rycerze Zodiaku: Mit o Hadesie - Pola Elizejskie (6 odcinków)

Offline

#34 2012-04-19 17:53:28

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)


wladza1.png

Offline

#35 2012-05-11 14:02:55

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Saint Seiya - Hades Chapter Sanctuary (Zakończony)

DDLA padło znowu wszystkie linki poszły się "kochać", ale o tym już chyba wszyscy wiedzą. Nie mam ochoty babrać się już wrzucaniem na jakieś niepewne hostingi, gdy zorganizuję coś pewniejszego, to chyba znów to wrzucę. Na razie macie alternatywę - torrenta, do którego link znajdziecie w pierwszym poście. Tutaj od razu uwaga i prośba za razem, proszę wszystkie osoby, które ściągnęły wersję drugą (a zwłaszcza te, które najgłośniej "krzyczeły", żebym dał torrenta, to będą seedować), aby przyłączyły się do wysyłania (nie ściągajcie na nowo, po prostu shashujcie, czy jak to się tam pisze, posiadane pliki). Będę seedował w wolnej chwili i w nocy przez najbliższy tydzień, a później to już na prośbę, jednak zaznaczam, moja prędkość wysyłania wynosi maksymalnie 45kb/s, więc cudów ode mnie nie oczekujcie. Pragnę też zauważyć, że wszystkie inne torrenty z wydaniami naszej grupy seeduje Wooren, którego możliwości w tej "dziedzinie" są znacznie większe niż moje, dlatego prędkości macie w miarę przyzwoite. To także eksperyment z mojej strony i w zależności od jego wyników podejmę odpowiednie decyzje.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024