#2881 2012-07-24 07:51:14

kosciaty
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

kosciaty napisał:

Witam, poszukuję anime podobnego do Ghost in the Shell Stand Alone Complex

Czyli nikt nic nie doradzi?

Offline

#2882 2012-07-24 09:44:43

Merry_Nightmare
Użytkownik
Skąd: 夢と希望もないの場所
Dołączył: 2006-06-24

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

kosciaty napisał:
kosciaty napisał:

Witam, poszukuję anime podobnego do Ghost in the Shell Stand Alone Complex

Czyli nikt nic nie doradzi?

Armitage III OVA + DualMatrix (PolyMatrix to amerykańska zlepka OVA, więc radzę nie oglądać)
A.D. POLICE
Silent Mobius
Parasite Dolls

Offline

#2883 2012-07-24 09:47:06

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

kosciaty napisał:
kosciaty napisał:

Witam, poszukuję anime podobnego do Ghost in the Shell Stand Alone Complex

Czyli nikt nic nie doradzi?

Coś podobnego do pierwszej serii Gitsa? To może Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - Solid State Society, Ghost in the Shell, Ghost in the Shell 2: Innocence, no i dwa recapy serii.

Poza tym Ergo Proxy, Texhnolyze, no itd.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2884 2012-07-24 22:46:25

kensei_satori
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-10-14

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Umrzyj? Koledzy, zamiast hejtować i pisać oftopy jak dzieciaki moglibyście wypowiedzieć się w temacie i doradzic jakies konkretne anime, lub alternatywe dla obejrzenia SNM w inny sposób. Na drugi raz uzyjcie klawiaturki do czegoś przydatnego i bardziej inteligentego, a przede wszystkim w celu takim jakim ten temat został założony smile


Do not only follow the footsteps of your masters, but search what they were searching for...

Offline

#2885 2012-07-25 08:21:39

kosciaty
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Merry_Nightmare napisał:
kosciaty napisał:
kosciaty napisał:

Witam, poszukuję anime podobnego do Ghost in the Shell Stand Alone Complex

Czyli nikt nic nie doradzi?

Armitage III OVA + DualMatrix (PolyMatrix to amerykańska zlepka OVA, więc radzę nie oglądać)
A.D. POLICE
Silent Mobius
Parasite Dolls

Oki dzięki, na pewno skorzystam.

arystar napisał:
kosciaty napisał:
kosciaty napisał:

Witam, poszukuję anime podobnego do Ghost in the Shell Stand Alone Complex

Czyli nikt nic nie doradzi?

Coś podobnego do pierwszej serii Gitsa? To może Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - Solid State Society, Ghost in the Shell, Ghost in the Shell 2: Innocence, no i dwa recapy serii.

Poza tym Ergo Proxy, Texhnolyze, no itd.

Hmm... wszystko co wymieniłeś to obejrzałem. A tak z ciekawości co miałeś na myśli pisząc itd.? I w sumie nie domyśliłbym się, że Ghost in the Shell: Stand Alone Complex może być podobne do Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG itd.

Offline

#2886 2012-07-25 09:18:27

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

kosciaty napisał:

A tak z ciekawości co miałeś na myśli pisząc itd.?

Jedno słowo - cyberpunk. Wyszukiwarka - AniDB.  Po kolejne - Texhnolyze, Lain, Akira, Cyber Coil, Freedom, etc. O ile, pisząc coś podobnego do Gitsa, miałeś na myśli "cyberpunk". Jest jeszcze wysoko prawdopodobne, że szukasz po prostu produkcji z fabułą (np. Legend of the Galactic Heroes, film Black Jack, Monster, Escaflowne); a być może tytułów z porządną akcją, strzelaninami, policją, służbami specjalnymi, etc. (np. Cat Shit One, Jin-Roh, Golgo 13, City Hunter, Black Lagoon); czy też przednią animacją (np. Redline, Afro Samurai).

I w sumie nie domyśliłbym się, że Ghost in the Shell: Stand Alone Complex może być podobne do Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG itd.

Źle zadałeś poprzednie pytanie, napisałeś, że szukasz czegoś podobnego do pierwszej serii Gitsa, nie do całego uniwersum.  szalony

kensei_satori napisał:

Spoko, "Pan" wybacza. Swoją drogą nikt nie wymaga od was, żebyście "wiedzieli" co kto może obejrzeć, tylko doradzili i polecili. Po to taki temat. Czytanie ze zrozumieniem to przydatna umiejętność, naprawdę smile

A na poprzedniej stronie miałeś pretensje, że na ichniejszej Ziemi Świętej, tj. Anime Shinden, Seirei no Moribito nie działa...

Ostatnio edytowany przez arystar (2012-07-25 09:19:08)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2887 2012-07-25 19:46:10

kensei_satori
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-10-14

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

arystar napisał:

A na poprzedniej stronie miałeś pretensje, że na ichniejszej Ziemi Świętej, tj. Anime Shinden, Seirei no Moribito nie działa...

Wcale nie uzyłem takich określeń, ani też nie miałem pretensji, stwierdziłem tylko fakt, że tam nie działa drugi odcinek. Sprawdź co znaczy mieć pretensje oczkod


Do not only follow the footsteps of your masters, but search what they were searching for...

Offline

#2888 2012-08-04 18:11:02

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Szukam jakiegoś animca, które wciąga. Takie, w którym chcę się obejrzeć all epy za jednym razem.  Coś a'la Hyouka, Steins;Gate, Working! itp Każdy gatunek (wyjątek to yaoi i shoujo jakieś dziwne). Ostatnio, co włącze jakiegoś animca, to po 1 odcinku mam dość. Herp me.


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#2889 2012-08-04 18:22:09

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Harz napisał:

Szukam jakiegoś animca, które wciąga. Takie, w którym chcę się obejrzeć all epy za jednym razem.  Coś a'la Hyouka, Steins;Gate, Working! itp Każdy gatunek (wyjątek to yaoi i shoujo jakieś dziwne). Ostatnio, co włącze jakiegoś animca, to po 1 odcinku mam dość. Herp me.

Noein, Bokurano, Kurenai (bez OVA, bo to syf), Mashiroiro Symphony, Spice And Wolf.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2890 2012-08-04 19:55:15

dacjanos
Użytkownik
Dołączył: 2012-01-26

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Harz napisał:

Szukam jakiegoś animca, które wciąga. Takie, w którym chcę się obejrzeć all epy za jednym razem.  Coś a'la Hyouka, Steins;Gate, Working! itp Każdy gatunek (wyjątek to yaoi i shoujo jakieś dziwne). Ostatnio, co włącze jakiegoś animca, to po 1 odcinku mam dość. Herp me.

Hellsing Ultimate, Clannad, Accel World

Ostatnio edytowany przez dacjanos (2012-08-04 19:57:08)

Offline

#2891 2012-08-04 20:32:35

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Jeżeli spodobało Ci się "Hyouka", to może "K-On" (o ile nie znasz)?

Offline

#2892 2012-08-04 20:46:34

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Syriusz15 napisał:

Jeżeli spodobało Ci się "Hyouka", to może "K-On" (o ile nie znasz)?

Kiepski żart beznadzieja.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2893 2012-08-04 21:29:36

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

FAiM napisał:
Syriusz15 napisał:

Jeżeli spodobało Ci się "Hyouka", to może "K-On" (o ile nie znasz)?

Kiepski żart beznadzieja.

Mio_maid_moe_moe_kyun.jpg.jpeg

No, wyjątkowo kiepski, Kejon przecież dużo lepszy.  szalony

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2012-08-04 21:33:25)

Offline

#2894 2012-08-04 22:10:40

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

No oczywiście, że

Pokaż spoiler
memeno.jpg
*T/L NOTE: NIE!


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2895 2012-08-09 20:58:11

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Poszukuję dobrych anime. Widziałem ich cholernie mało. Najlepsze, które oglądałem i jednocześnie przypadły mi do gustu, to: LoGH, Cowboy Bebop, TTGL, Baccano, Welcome to the NHK, Katanagatari, Haibane Renmei. Nie mam dobrego gustu, więc nawet średniaki często mi się bardzo podobają, ale teraz szukam wyjątkowo czegoś naprawdę dobrego. Do ściągnięcia z poleconych mi wcześniej anime mam już: Monster, Paranoia Agent, Colorful, Paprika, Night Head Genesis, Ghost Hound, Aoi Bungaku, Mushishi, Kino no Tabi (jak któraś z pozycji jest crapowata, to napiszcie). Poproszę o najlepsze pozycje, jakie oglądaliście (post kieruję do "weteranów").


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2896 2012-08-09 21:04:05

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

O ile nie masz dość dzieci jako głównych bohaterów to: Noein i Bokurano. O ile nie oglądałeś to sprawdź: Spice And Wolf, Kaiba, Code Geass, Kurenai.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2897 2012-08-09 21:04:42

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Sado napisał:

dobrych anime

To jakiś nowy oksymoron? wow


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2898 2012-08-09 21:05:26

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

GTO ci się nie podobał? jezor Ouran? Spirited Away? Trigun?

Ostatnio edytowany przez dulu (2012-08-09 21:05:54)

Offline

#2899 2012-08-09 21:06:39

Vincent_Law
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-31

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Ze swojej strony mogę polecić Death Note, Bokurano, FLCL (jeśli jeszcze ich nie oglądałeś). Kino no Tabi oglądałem, może się nie spodobać, raczej taki średniak, ale zależy od gustu.


podpisq.png

Offline

#2900 2012-08-09 21:10:10

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Ja mogę polecić (chociaż nie są to jakieś wyjątkowo dobre serie, ale naprawdę warto według mnie): Serial Experiments Lain, Angel's Egg, Shoujo Kakumei Utena, Boogiepop Phantom, Kanashimi no Belladonna. Może coś poczytaj i sprawdź. Nie polecam tych co wymieniłeś, że oglądałeś lub masz zamiar. Z wymienionych odradzam raczej Paranoia Agent (chyba, że chcesz zobaczyć wszystko Kon'a). Do takiego Perfect Blue daleko smile.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024