#41 2013-01-17 11:37:02

Bushido
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2010-01-17

Odp: The Last Remnant - czyli stary, dobry Square Enix.

Nudy panie - bardzo nudna fabuła, system walki przekombinowany i nie wciągający. Ma też bardzo słabe recenzje na zagranicznych serwisach. Pograłem z 3 godziny i odinstalowałem. Najsłabsza gra Square-Enix.

Offline

#42 2013-01-18 17:02:08

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: The Last Remnant - czyli stary, dobry Square Enix.

Bushido napisał:

Nudy panie - bardzo nudna fabuła, system walki przekombinowany i nie wciągający. Ma też bardzo słabe recenzje na zagranicznych serwisach. Pograłem z 3 godziny i odinstalowałem. Najsłabsza gra Square-Enix.

Nie zgadzam się z twoją opinią.

Ta gra bardzo mnie wciągnęła (po prostu uwielbiam ładne graficznie gry polegające na zwiedzaniu świata, szkoleniu postaci i walkach) o czym już pisałem wiele razy. Łącznie to chyba z 60-70 godzin zajęło mi jej przejście, gdyż chciałem również pokonać najsilniejsze potwory w grze. Szkolenie postaci jest znacznie wolniejsze niż w FF (LV wolno rosną), a fabuła trochę gorsza, ale właśnie trochę, gdyż i tak była to ciekawa fabularnie gra, z fajnymi bohaterami. Złożoność fabuły to oczywiście nie to co najlepsze Finale, ale jak pisałem niewiele gorzej.

Największą wadą jest to, że nie została wydana po polsku i nie ma spolszczenia. Poza tym z wad mogę wymienić brak możliwości wyboru poszczególnych ataków i czarów, a tylko ogólne komendy. Również muszę wspomnieć o omijaniu questów, jeśli nie zrobisz ich w porę. Twórcy wpadli na bardzo głupi pomysł, gdyż ja zawsze lubiłem zostawiać wszelkie misje dodatkowe na koniec gry.

Rekrutacja postaci to również wada, gdyż niektórzy byli dostępni dopiero blisko końca gry. I jak wtedy ich odpowiednio wyszkolić ? Znowu trzeba tracić dużo czasu. Wszystkie postacie, którymi mogę grać powinny być dostępne już blisko początku gry jak w FF.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2013-01-18 17:10:57)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024