#21 2013-01-01 00:23:45

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

usui78 napisał:
bodzio napisał:
usui78 napisał:

EDIT: Czemu niby .mp4 ma mieć nieczytelny font?  szalony

Zaczynam się bać. Nie masz zielonego pojęcia, o czym mówię?  mruga
Nieczytelny font = ktoś użył fikuśnej czcionki i zbędnych kolorków.

Ja pytam dlaczego akurat .mp4, logicznie wnioskując w .mkv nagle czcionki i kolory same by się raczej nie poprzestawiały.
Cofam pytanie, właśnie sobie coś uświadomiłem xD
Chyba za rozkminianie tego co napiszecie i odpowiadanie, a zarazem i pytania, wezmę się jak się wyśpię  los

@Besamir: No to mój błąd, iż nie korzystam z tej stronki, dzięki za uświadomienie jezor
Polecam pobranie odcinka I-go i IX-go, bo wtedy widać różnicę w czcionkach i kolorach, a co za tym idzie widać zmianę tłumacza w kwestii stylizacji xD

Po liczebnikach porządkowych kropka. Więc 1. i 10.


wladza1.png

Offline

#22 2013-01-01 00:28:34

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

bodzio napisał:
usui78 napisał:
bodzio napisał:

Zaczynam się bać. Nie masz zielonego pojęcia, o czym mówię?  mruga
Nieczytelny font = ktoś użył fikuśnej czcionki i zbędnych kolorków.

Ja pytam dlaczego akurat .mp4, logicznie wnioskując w .mkv nagle czcionki i kolory same by się raczej nie poprzestawiały.
Cofam pytanie, właśnie sobie coś uświadomiłem xD
Chyba za rozkminianie tego co napiszecie i odpowiadanie, a zarazem i pytania, wezmę się jak się wyśpię  los

@Besamir: No to mój błąd, iż nie korzystam z tej stronki, dzięki za uświadomienie jezor
Polecam pobranie odcinka I-go i IX-go, bo wtedy widać różnicę w czcionkach i kolorach, a co za tym idzie widać zmianę tłumacza w kwestii stylizacji xD

Po liczebnikach porządkowych kropka. Więc 1. i 10.

Przy liczbach rzymskich to nie obowiązuje, a ja takowymi napisałem smile_big
Tak wgl. to nie 1. i 10. tylko 1. i 9. jezor

Offline

#23 2013-01-01 00:34:29

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

Besamir napisał:

No to tak (na podstawie pierwszego odcinka):
- jakoś paskudna,
- type jeszcze gorszy (czerwony font z czerwoną obwolutą to jakaś porażka),
- główna dialogowa za nisko,
- tekst OP za wysoko (w jednym momencie na 1/3 wysokości obrazu),
- timing walnięty po całości, wszystko wyświetla się za późno, timing efektów w ogóle w cały świat.

Pokaż spoiler Przykładowy zrzut

Jakkolwiek by to nie było, autor napisów tak wykonał to tak jest. Mi się przyjemnie oglądało, gdy do każdej postaci był inny kolor czcionki, dzięki czemu przyjemniej się oglądało. Jednakże, każdy ma inny gust. 
Ale tego nie potrafię zrozumieć "- timing walnięty po całości, wszystko wyświetla się za późno, timing efektów w ogóle w cały świat." specjalnie jeszcze raz sprawdziłem, wg. mnie wyświetla się wszystko ok, w tym czasie co mówią, nie za wcześnie, nie za późno.

Offline

#24 2013-01-01 00:38:50

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

usui78 napisał:
Besamir napisał:

No to tak (na podstawie pierwszego odcinka):
- jakoś paskudna,
- type jeszcze gorszy (czerwony font z czerwoną obwolutą to jakaś porażka),
- główna dialogowa za nisko,
- tekst OP za wysoko (w jednym momencie na 1/3 wysokości obrazu),
- timing walnięty po całości, wszystko wyświetla się za późno, timing efektów w ogóle w cały świat.

Pokaż spoiler Przykładowy zrzut

Jakkolwiek by to nie było, autor napisów tak wykonał to tak jest. Mi się przyjemnie oglądało, gdy do każdej postaci był inny kolor czcionki, dzięki czemu przyjemniej się oglądało. Jednakże, każdy ma inny gust. 
Ale tego nie potrafię zrozumieć "- timing walnięty po całości, wszystko wyświetla się za późno, timing efektów w ogóle w cały świat." specjalnie jeszcze raz sprawdziłem, wg. mnie wyświetla się wszystko ok, w tym czasie co mówią, nie za wcześnie, nie za późno.

Nie uwzględniono linkingu, flashingu i scene zapewne.


wladza1.png

Offline

#25 2013-01-01 10:30:11

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

bodzio napisał:
usui78 napisał:
Besamir napisał:

No to tak (na podstawie pierwszego odcinka):
- jakoś paskudna,
- type jeszcze gorszy (czerwony font z czerwoną obwolutą to jakaś porażka),
- główna dialogowa za nisko,
- tekst OP za wysoko (w jednym momencie na 1/3 wysokości obrazu),
- timing walnięty po całości, wszystko wyświetla się za późno, timing efektów w ogóle w cały świat.

Pokaż spoiler Przykładowy zrzut

Jakkolwiek by to nie było, autor napisów tak wykonał to tak jest. Mi się przyjemnie oglądało, gdy do każdej postaci był inny kolor czcionki, dzięki czemu przyjemniej się oglądało. Jednakże, każdy ma inny gust. 
Ale tego nie potrafię zrozumieć "- timing walnięty po całości, wszystko wyświetla się za późno, timing efektów w ogóle w cały świat." specjalnie jeszcze raz sprawdziłem, wg. mnie wyświetla się wszystko ok, w tym czasie co mówią, nie za wcześnie, nie za późno.

Nie uwzględniono linkingu, flashingu i scene zapewne.

Już nawet nie chodzi o to. Timing jest po prostu źle i tyle. W openingu wyświetla się za późno, ale na upartego da się to jakoś przeboleć. Natomiast nie mogę tego powiedzieć o efektach. Na przykład tytuł odcinka pojawia się i znika dobrą sekundę za późno. Kończy się oryginalna plansza, pokazują jakiś domek czy coś, a na środku ekranu dalej świeci się polski tytuł. No i czemu w OPie i EDzie PL tekst jest tak strasznie wysoko, a dialogowej nisko? Tragicznie to wygląda.

Offline

#26 2013-01-01 16:31:57

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

Besamir napisał:
bodzio napisał:
usui78 napisał:

Jakkolwiek by to nie było, autor napisów tak wykonał to tak jest. Mi się przyjemnie oglądało, gdy do każdej postaci był inny kolor czcionki, dzięki czemu przyjemniej się oglądało. Jednakże, każdy ma inny gust. 
Ale tego nie potrafię zrozumieć "- timing walnięty po całości, wszystko wyświetla się za późno, timing efektów w ogóle w cały świat." specjalnie jeszcze raz sprawdziłem, wg. mnie wyświetla się wszystko ok, w tym czasie co mówią, nie za wcześnie, nie za późno.

Nie uwzględniono linkingu, flashingu i scene zapewne.

Już nawet nie chodzi o to. Timing jest po prostu źle i tyle. W openingu wyświetla się za późno, ale na upartego da się to jakoś przeboleć. Natomiast nie mogę tego powiedzieć o efektach. Na przykład tytuł odcinka pojawia się i znika dobrą sekundę za późno. Kończy się oryginalna plansza, pokazują jakiś domek czy coś, a na środku ekranu dalej świeci się polski tytuł. No i czemu w OPie i EDzie PL tekst jest tak strasznie wysoko, a dialogowej nisko? Tragicznie to wygląda.

Czyli jeszcze raz do poprawy. Od dziewiątego odcinka, nie wiem czy tez sprawdziłeś jakikolwiek, ale powinny być już OK. Jak nie to pisać.

Offline

#27 2013-03-21 18:23:29

holycrom
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-24

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

Można poprosić o ponowny upload 4 odcinka?

Offline

#28 2013-03-21 22:18:04

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

holycrom napisał:

Można poprosić o ponowny upload 4 odcinka?

Na chomiku się aktualne wersje znajdują (link w pierwszym poście).
Póki co nie ma czasu, nawet na oglądanie a co dopiero uploadowanie smutny
Trzeba poczekać lub pobierać z chomika.

Offline

#29 2013-03-22 13:44:52

holycrom
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-24

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

A te v2 oznaczają, że wersja poprawiona? bo nie wiem, czy mam czekać na v2, czy reszte juz pobrac jak leci

Offline

#30 2013-03-22 13:51:11

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

Jak jeden odcinek jest v2, to nie znaczy, że wszystkie muszą być. Możliwe, że w 1 odcinku wkradł się jakiś błąd, został naprawiony i dano jako v2.

Offline

#31 2013-03-22 23:40:18

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: To Love-Ru -Trouble- (2008) [720p]

Dokładnie, tak jak wyżej, ale jest i wersja v3 już xD

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024