#61 2013-06-12 00:45:56

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

A poważnie i na temat, będzie się coś działo w tym kierunku?


Ty dulowaty userze!

Offline

#62 2013-06-12 00:46:44

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

coellus napisał:
paskud napisał:
coellus napisał:

paskud, ogarnij się.

Nie muszę, jestem ogarnięty. A ty jak zwykle gdy brak ci argumentów, bo prawdę piszę, to rzucasz coś w stylu "ogarnij się" (zamiast zamiast przyznać, że mam rację).
Poza tym nie muszę się "ogarniać", bo jestem cały czas ogarnięty.

Tak, ogarnięty jak kupa liści w parku późną jesienią. Zresztą podwójne "zamiast" niech będzie papierkiem lakmusowym twojego "ogarnięcia".
Nie wiem, naprawdę mam cię traktować jak debila i tłumaczyć jak krowie na rowie, że qwig sobie jaja robi, a ty to bierzesz na serio i dalej wywodzisz megakretyńskie teorie, że na fejspalm człowieka bierze?
Ogólnie to jest tak głupie, że nawet podejrzewam, że twój kolega ofca się z ciebie nawala, ale kij was wie.

Jakie ph wskazuje ten papierek lakmusowy?
Ponadto ja jak byś nie zauważyła długiej cytacji w moim poście, piłem w nim do rozważań osoby o nicku "ep!c" - no chyba, że jesteś taka miła i otwarcie właśnie dajesz do zrozumienia wszystkim (moderacji i użytkownikom), że konto ep!c jest multikontem qwig'a - i należy obydwa konta zbanować (zgodnie z regulaminem).

Tak więc, znów ci muszę podziękować - tym razem za pomoc w utrzymaniu czystości na tym forum i podaniu pomocnej ręki w walce z falą multikont.

Ps. Są 2 takie stare powiedzenia które tutaj świetnie pasują:
1. "nie ucz ojca dzieci robić"
2. "Powaga zabija powoli" (joemonster - jak byś nie wiedziała)

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-06-12 01:06:25)

Offline

#63 2013-06-12 00:52:58

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

coellus napisał:

A poważnie i na temat, będzie się coś działo w tym kierunku?

Tak, omawiamy, jak to ogarnąć. Kane dopiero jutro będzie online, wtedy podejmiemy wspólnie decyzję i damy znać.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#64 2013-06-12 00:56:27

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

paskud napisał:

Ps. Są 2 takie stare powiedzenia które tutaj świetnie pasują:
1. "nie ucz ojca dzieci robić"
2. "Powaga zabija powoli" (joemonster - jak byś nie wiedziała)

Ja mam natomiast jedno: już przestań. Wyjdź.

Offline

#65 2013-06-12 00:59:02

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

paskud napisał:

blabla, epic, blablabla

Tak, obaj jesteście siebie warci. Łyknęliście ten sam kit jednakowo jak  cenzura . Ale to cię w żaden sposób nie usprawiedliwia. A ja napisałam "ogarnij się" po to, żebyś na 5 minut się zastanowił, po co to napisałam i w jakim celu - innymi słowy to było twoje 5 minut, żeby się kapnąć, że coś jest nie halo. Jak zwykle nie wyszło.

Quithe napisał:
coellus napisał:

A poważnie i na temat, będzie się coś działo w tym kierunku?

Tak, omawiamy, jak to ogarnąć. Kane dopiero jutro będzie online, wtedy podejmiemy wspólnie decyzję i damy znać.

I całe szczęście. Pytanie, ile się tego namnoży do tej pory.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2013-06-12 01:47:02)


Ty dulowaty userze!

Offline

#66 2013-06-12 00:59:34

ep!c
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2013-05-18

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

paskud napisał:

I jak widać, najpierw psioczycie tak na online, a następnie czerpiecie z stamtąd pomysły.

ps. Tak więc szanujcie onlajny bo gdy sił już brak na czytanie bzdur w postach nowych trolli to z pomocą przychodzą jak zwykle niezawodne onlajny

wybacz, nigdy nie używałem serwisów z anime online, nie mam pojęcia jakie systemy tam panują (a jednocześnie nie mam nic przeciwko nim, ale to swoją drogą). Co najwyżej shindena odwiedziłem z 5 razy w życiu, a to też nie po to, aby oglądać online, ale żeby pośmiać się z komentarzy jezor

co do systemu sms i tak się nie sprawdzi i na cholerę inwestować kasę w to, więc pisać można co się chce jezor po prostu ot tak jeden z kolejnych pomysłów ograniczenia dostępu trolom.

edit: nie znam żadnego qwiga, a konto ep!c jest multikonetm epica, swoją drogą wiecie jak je połączyć ? xD najpierw założyłem na stronie "epic", a rok później na tym forum "ep!c", nie wiedziałem, że one są jakoś połączone:P (że jak zakłada się na forum to powstaje też na stronie i chyba vice versa).

Ostatnio edytowany przez ep!c (2013-06-12 01:05:37)

Offline

#67 2013-06-12 01:25:01

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

coellus, niestety usuwanie skutków mnożenia się przez pączkowanie tego kreta, to już będzie mój problem.

paskud, dla Ciebie dwie rady: 1. sprawdź, co oznacza termin "porównanie"; 2. odpuść, bo inni nie odpuszczają.

EDIT dół:
Aż zostawię ten post.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2013-06-12 01:28:18)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#68 2013-06-12 01:25:47

JazzMan
Zbanowany
Dołączył: 2013-06-12

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

Quithe napisał:

coellus, niestety usuwanie skutków mnożenia się przez pączkowanie tego kreta, to już będzie mój problem.

paskud, dla Ciebie dwie rady: 1. sprawdź, co oznacza termin "porównanie"; 2. odpuść, bo inni nie odpuszczają.


jak na moda, to całkowity brak kultury smutny

Offline

#69 2013-06-12 01:43:38

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

Quithe napisał:

coellus, niestety usuwanie skutków mnożenia się przez pączkowanie tego kreta, to już będzie mój problem.

paskud, dla Ciebie dwie rady: 1. sprawdź, co oznacza termin "porównanie"; 2. odpuść, bo inni nie odpuszczają.

EDIT dół:
Aż zostawię ten post.

W sumie masy rację, nie ma co zniżać się do takiego poziomu jaki reprezętuje Coellus (ktoś w końcu musi się okazać tym mądrym).

Wiem co to jest porównanie. To nie zmienia faktu, że to którym akurat coellus się posłużyła jest nad wyraz chamsie, wulgarne i obraźliwe.
No chyba, że uważasz, że w porównaniu "Łyknęliście ten sam kit jednakowo jak  cenzura." jest wszystko ok i jest w porządku mówienie tak na tym forum (w takim wypadku zapamiętam je sobie i będę tutaj stosował).

Edit. Rozumiem i dziękuję.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-06-12 01:50:08)

Offline

#70 2013-06-12 01:48:02

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Czasowa aktywacja kont nowych użytkowników przez administrację

Proszę, wycięte. W zalewie dzisiejszego syfu to porównanie akurat było najmniejszym problemem.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024