#3181 2013-07-31 21:49:47

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

Anonsik, ty mówisz o zwykłej notce w subach? Już co poniektórzy dawali jakieś info, czy też, że nie wyrażają publikacji ich subów na onlajnach. Przejdzie jeden epek, góra dwa, to uploader będzie sprawdzać i po prostu usuwać przed zmuxowaniem video z napisami.

Linijka ze zdaniem "Nie zgadzam się na udostępnianie moich napisów na stronach z anime online" może się pojawiać swoją drogą, mi chodzi o to żeby pojawiały się notki wyjaśniające dlaczego tłumacze sobie tego nie życzą, dlaczego onlajny są bee...
Załóżmy, że rusza sezon i takie zmieniające się z odcinka na odcinek notki, pojawiają się w pięciu nowych tytułach(tak, uploader może to usunąć, a może też i nie usunąć... zwłaszcza jak się by zmieniało czas pojawiania się tego z odcinka na odcinek), myślę że rzuciłoby się to w oczy. Tak jak sam napisałeś, jeżeli dobrzy tłumacze nie udostępnią napisów dla wszystkich to pojawi się jakiś leszcz i zrobi je na marnym poziomie - a dla onlajnów to żadna różnica. Taka forma protestu może być bardziej efektywna.
Wiem, że wszystkich ludzi nie nawróci się na właściwą drogę, ale onlajny trochę userów mogą przez to stracić.


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

#3182 2013-07-31 21:56:57

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Anonsik napisał:
kishida napisał:

Anonsik, ty mówisz o zwykłej notce w subach? Już co poniektórzy dawali jakieś info, czy też, że nie wyrażają publikacji ich subów na onlajnach. Przejdzie jeden epek, góra dwa, to uploader będzie sprawdzać i po prostu usuwać przed zmuxowaniem video z napisami.

Linijka ze zdaniem "Nie zgadzam się na udostępnianie moich napisów na stronach z anime online" może się pojawiać swoją drogą, mi chodzi o to żeby pojawiały się notki wyjaśniające dlaczego tłumacze sobie tego nie życzą, dlaczego onlajny są bee...

tumblr_lrfudqa9GB1qdoqei.jpg


Ty dulowaty userze!

Offline

#3183 2013-07-31 22:17:15

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Do wywalenia.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-07-31 22:17:36)

Offline

#3184 2013-07-31 22:49:34

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@coellus
Miło, że zauważyłaś. Wiem, że niektórzy coś takiego dawali w subach, ale ja multum anime nie oglądam, a najnowszych to prawie w ogóle, więc co tam kto wypisywał to dokładnie nie wiem.
Przeglądając to forum można znaleźć mnóstwo postów(a może docinków/offtopów) jak Twój, i to mi się nie podoba prawie tak jak to, że onlajny kradną jezor Ktoś wklei(po prawdzie to często adekwatny do rozmowy) obrazek, ale nic nie zastąpi tego jak ktoś się normalnie wypowie. Wybacz, ale dla mnie takie coś to oznaka chęci... bycia fajną(?).
Widać tak to już tutaj jest - modzi dają luz, może to i dobrze...

Nagabywać tłumaczy(oraz forumowiczów) do przedstawionego przeze mnie pomysłu nie mam zamiaru, wszystko co chciałem napisać zawarłem w pierwszym poście, kto chce to niech do niego wróci, a może i wprowadzi w życie. Peace.

Ostatnio edytowany przez DanteBanKai (2013-07-31 22:55:02)


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

#3185 2013-07-31 22:51:53

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Anonsik napisał:

@coellus
Miło, że zauważyłeś.

Widziałeś ten znaczek obok nicku?

Offline

#3186 2013-07-31 22:54:06

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nie, niestety nie zauważyłem, zaraz poprawię. Po wypowiedzi jakoś nie poznałem... jezor


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

#3187 2013-07-31 23:01:30

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Łonajlny powstają, bo rzekomo są legalne - niby podpierają się ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Co dla mnie to jeden wielki bullshit... bzdura


Btw a czy przypadkiem za edytowanie posta, gdy ktoś na niego odpowiedział, a tym bardziej, gdy ktoś go zacytował, nie należy się nagroda w postaci bana? gwizdze


K5Cqyo6.png?1

Offline

#3188 2013-07-31 23:15:07

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

FAiM napisał:

Łonajlny powstają, bo rzekomo są legalne - niby podpierają się ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Co dla mnie to jeden wielki bullshit... bzdura


Btw a czy przypadkiem za edytowanie posta, gdy ktoś na niego odpowiedział, a tym bardziej, gdy ktoś go zacytował, nie należy się nagroda w postaci bana? gwizdze

Od dawien dawna poprawiam błędy w postach (czy to formy osobowe, końcówki fleksyjne, czy zwyczajne orty) i nadal nikt mi uwagi nie zwrócił. Każdy zresztą widzi, że post był edytowany i kiedy, w moim mniemaniu świadczy to pozytywnie o takim użytkowniku, bo widać, że uczy się na błędach.

Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną? Wróć, jakakolwiek ustawa regulująca coś w polskim internecie? Toż to ma więcej dziur niż polskie drogi.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#3189 2013-07-31 23:16:40

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Anonsik, offtop tutaj powszechny, a odpowiedź Coellus i tak nie jest tak straszna, jak ofttop na parę stron.  smile
Było parę razy mówione. Problem nie leży w tłumaczach, tylko w oglądaczach onlajn. Przy jakiś wstawkach z napisami o złodziejstwie i owaleniu zdania tłumacza, były głupie odpowiedzi typu "tumacze terz kradnom", "pzecie ja nie daje pieniendzy onlajnom, wienc nie zarabiajom", "oo, jak zarabiajo, to ledwo im na serwer starcza". Daj fakty i istotne argumenty takim ludziom (było to w tym topicu), to kolejny głupi argument "no ale...", i tak w nieskończoność. To jest totalny fanatyzm, oni wiedzą lepiej, w ogóle tłumacze są zbedni, nie raz gdzieś pisano, że i bez tłumaczen z ANSI onlajny by sobie poradziły. No proszę cię, jak takich edukować jak oni chcą być edykowani.  oczkod

Albo tłumacze wezmą się w garść, będą solidarni, albo to ruchanie tłumaczy będzie się pogłebiać, że tak powiem coraz głębsza penetracja.  smile
W końcu jak ktoś daje się ruchać, to czemu by nie ruchać dalej? Smutne ale prawdziwe.

Offline

#3190 2013-08-01 00:09:09

ep!c
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2013-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Patrząc na waszą 'nienawiść' do shindena, powinniście zmienić temat i przemóc swoją niechęć do anime onlain.
Też mi to nie pasuje, nienawidzę oglądać anime-onlain, nie można mieć wszystkiego, zmówicie się tutaj na ansi, stwórzcie stronę z dobrej jakości anime onlain używając WŁASNYCH subów (w przeciwieństwie do shindena) i po prostu go ubijcie w ten sposób jezor Przypuszczam, że shinden trzyma się tylko dlatego, że nie ma odpowiedniej konkurencji, nawet te dzieciaki co oglądają onlain powinni zrozumieć, że wasze byłoby lepsze jezor Jakby ktoś chciał spróbować na poważnie póki co jestem w stanie wrzucić jakąś kasę na start, pewnie inni też by się zrzucili (ach, czego się to nie robi aby udupić shindena). Taka myśl przed snem jezor Jak wam się nie podoba to zamiast na nią narzekać po prostu ją olejcie jezor (ja średnio jestem w temacie waszej wojny z shindenem, ale rozumiem wszelką niechęć do nich smile_big)

Offline

#3191 2013-08-01 00:19:46

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kolejny, który nie czytał (albo przynajmniej niewystarczająco uważnie) tematu. shithappens

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-08-01 00:20:05)

Offline

#3192 2013-08-01 02:40:33

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:

Kolejny, który nie czytał (albo przynajmniej niewystarczająco uważnie) tematu. shithappens

Kto o zdrowych zmysłach przeczyta 160 stron o tym samym połączone z trollingiem  gwizdze  wow

Ostatnio edytowany przez Witax (2013-08-01 02:55:39)


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#3193 2013-08-01 03:07:57

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Zacznijmy od tego, że tutaj nie ma normalnych...  gwizdze


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#3194 2013-08-01 13:14:14

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ep!c, wyłóż mi kasę na webdeva, zajmę się tym.  jezor
A tak serio, nawet jak było powiedziane parę razy, że nikt nikt tu nie będzie robić żadnych onlajnów, to jest parę spraw w tym "zróbcie", bo to łatwe.
Zakładamy czysto hipotetycznie, że ANSI robi swojego onlajna.
1 sprawa, kasa na webdeva i wkład w serwer. Nikt ci za free kodu od tak nie napiszę, a zrobienie byle jakiego syfu z linkami do animu nie jest czymś, co ma przyciągnąć i przebić konkurencje. Fakt, że "mamy pozwolenie by korzystać z subów", myślisz, że głupiego oglądacza onlajn to interesuję? On jest fanatykiem jakiegoś tam onlajnu, jak kibol (nie kibic) jakiegoś klubu i będzie się za niego napierdalać jak szefcio rozkaże.
Powiedzmy, że wziął ktoś kredyt, bądź ludzie się zrzucili, jest strona, serwer. Teraz znajdź głupich, co będą uploadować hmmm, powiedzmy wpierw aktualny sezon (bo to się na onlajnach przede wszystkim liczy), i nadrabiać wszystkie inne serie, których jest od cholery. Jeszcze strona nie ma swoich murzynów i fanatyków, więc na początku sam musisz to robić. Zajmij się teraz marketingiem, reklamuj stronę, spam itp. Oczywiście jak chodzisz do szkółki to masz dużo wolnego, lecz jak pracujesz to nie masz za bardzo czasu na taką inwestycje.

A owa historia kończy się tak, że osoba która zarządzała, po jakimś czasie bierze hajs i pokazuję faka wszystkim, bo hajs zmienia ludzi, i tak powstaje kolejny durny onlajn  jezor

Ostatnio edytowany przez kishida (2013-08-01 13:14:31)

Offline

#3195 2013-08-01 13:36:50

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ep!c napisał:

Patrząc na waszą 'nienawiść' do shindena, powinniście zmienić temat i przemóc swoją niechęć do anime onlain.
Też mi to nie pasuje, nienawidzę oglądać anime-onlain, nie można mieć wszystkiego, zmówicie się tutaj na ansi, stwórzcie stronę z dobrej jakości anime onlain używając WŁASNYCH subów (w przeciwieństwie do shindena) i po prostu go ubijcie w ten sposób jezor Przypuszczam, że shinden trzyma się tylko dlatego, że nie ma odpowiedniej konkurencji, nawet te dzieciaki co oglądają onlain powinni zrozumieć, że wasze byłoby lepsze jezor Jakby ktoś chciał spróbować na poważnie póki co jestem w stanie wrzucić jakąś kasę na start, pewnie inni też by się zrzucili (ach, czego się to nie robi aby udupić shindena). Taka myśl przed snem jezor Jak wam się nie podoba to zamiast na nią narzekać po prostu ją olejcie jezor (ja średnio jestem w temacie waszej wojny z shindenem, ale rozumiem wszelką niechęć do nich smile_big)

Nikt nie ma czasu na bawienie się z gimbusami, 'nuff said  oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#3196 2013-08-01 15:19:34

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

A owa historia kończy się tak, że osoba która zarządzała, po jakimś czasie bierze hajs i pokazuję faka wszystkim, bo hajs zmienia ludzi, i tak powstaje kolejny durny onlajn  jezor

Nie, hajs nie zmienia ludzi, pokazuje jedynie jakimi są osobami na prawdę.

Tak więc po po spełnieniu pomysłu Ep!c'a pisze, okazało by się, kto jest tak naprawdę z forumowych pieniaczy anty online, a kto jedynie zazdrości innym i leje jad z tego powodu, że nie potrafi sam tak zrobić, aby się również nachapać (rzekomych tysięcy).
Więc wychodzi na to, że tak na prawdę bronicie się przed zrobieniem na ansi online, bo boicie się, że ukażę ono prawdę o was samych i wszyscy zobaczą jak na gołej tacy o co komu tak naprawdę chodzi w tej wojence z shindenem  wow .

Edit.

Witax napisał:
marek2fgc napisał:

Kolejny, który nie czytał (albo przynajmniej niewystarczająco uważnie) tematu. shithappens

Kto o zdrowych zmysłach przeczyta 160 stron o tym samym połączone z trollingiem  gwizdze  wow

Witax ja to przeczytałem - z przerwami, niekiedy na raty, ale przeczytałem.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-08-01 15:20:33)

Offline

#3197 2013-08-01 15:32:45

CoUsT
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
Witax napisał:
marek2fgc napisał:

Kolejny, który nie czytał (albo przynajmniej niewystarczająco uważnie) tematu. shithappens

Kto o zdrowych zmysłach przeczyta 160 stron o tym samym połączone z trollingiem  gwizdze  wow

Witax ja to przeczytałem - z przerwami, niekiedy na raty, ale przeczytałem.

Proponuję zebrać informacje i wszystkie posty z tego tematu do kupy i napisać książkę. Bestseller murowany. okej

Offline

#3198 2013-08-01 16:11:19

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

ep!c, wyłóż mi kasę na webdeva, zajmę się tym.  jezor
A tak serio, nawet jak było powiedziane parę razy, że nikt nikt tu nie będzie robić żadnych onlajnów, to jest parę spraw w tym "zróbcie", bo to łatwe.
Zakładamy czysto hipotetycznie, że ANSI robi swojego onlajna.
1 sprawa, kasa na webdeva i wkład w serwer. Nikt ci za free kodu od tak nie napiszę, a zrobienie byle jakiego syfu z linkami do animu nie jest czymś, co ma przyciągnąć i przebić konkurencje. Fakt, że "mamy pozwolenie by korzystać z subów", myślisz, że głupiego oglądacza onlajn to interesuję? On jest fanatykiem jakiegoś tam onlajnu, jak kibol (nie kibic) jakiegoś klubu i będzie się za niego napierdalać jak szefcio rozkaże.
Powiedzmy, że wziął ktoś kredyt, bądź ludzie się zrzucili, jest strona, serwer. Teraz znajdź głupich, co będą uploadować hmmm, powiedzmy wpierw aktualny sezon (bo to się na onlajnach przede wszystkim liczy), i nadrabiać wszystkie inne serie, których jest od cholery. Jeszcze strona nie ma swoich murzynów i fanatyków, więc na początku sam musisz to robić. Zajmij się teraz marketingiem, reklamuj stronę, spam itp. Oczywiście jak chodzisz do szkółki to masz dużo wolnego, lecz jak pracujesz to nie masz za bardzo czasu na taką inwestycje.

A owa historia kończy się tak, że osoba która zarządzała, po jakimś czasie bierze hajs i pokazuję faka wszystkim, bo hajs zmienia ludzi, i tak powstaje kolejny durny onlajn  jezor

Aż szkoda słów na twoje wypociny.
Odpuść sobie pisanie w tym temacie.

Offline

#3199 2013-08-01 16:23:06

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Teraz znajdź głupich, co będą uploadować hmmm, powiedzmy wpierw aktualny sezon (bo to się na onlajnach przede wszystkim liczy), i nadrabiać wszystkie inne serie, których jest od cholery. Jeszcze strona nie ma swoich murzynów i fanatyków, więc na początku sam musisz to robić.

Dalej pokutuje stwierdzenie, że to dużo pracy wymaga.  rotfl 
Kodowanie 1 epka na onlajn to max 20 minut. Samo się robi. Złożenie tak 30 epków dziennie bez jakiejkolwiek ingerencji to żaden problem.  smile_lol
Kwestia reklamy, marketingu załatwiona w mig - wystarczy, że wypuszczasz epa jako pierwszy. Zawsze. I ludzie w mig o tym wiedzą.  oczkod
Ale że my tu nie uprawiamy jednego z najstarszych zawodów na świecie, onlajnom stanowczo mówimy NIE.  szalony


wladza1.png

Offline

#3200 2013-08-01 16:35:15

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
kishida napisał:

A owa historia kończy się tak, że osoba która zarządzała, po jakimś czasie bierze hajs i pokazuję faka wszystkim, bo hajs zmienia ludzi, i tak powstaje kolejny durny onlajn  jezor

Nie, hajs nie zmienia ludzi, pokazuje jedynie jakimi są osobami na prawdę.

Swoje złote myśli zostaw dla dzieciaków z siundena.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024