#3201 2013-08-01 17:10:05

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:
paskud napisał:
kishida napisał:

A owa historia kończy się tak, że osoba która zarządzała, po jakimś czasie bierze hajs i pokazuję faka wszystkim, bo hajs zmienia ludzi, i tak powstaje kolejny durny onlajn  jezor

Nie, hajs nie zmienia ludzi, pokazuje jedynie jakimi są osobami na prawdę.

Swoje złote myśli zostaw dla dzieciaków z siundena.

Bo prawda w oczy kole?
I szczypie w stopy...?

To jest wolne forum i jak będę miał coś do powiedzenia w temacie to to napiszę, nie łamię przecież nigdzie regulaminu pisząc te "złote myśli" jak to zgrabnie ująłeś.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-08-01 17:12:36)

Offline

#3202 2013-08-01 17:12:31

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
dulu napisał:
paskud napisał:

Nie, hajs nie zmienia ludzi, pokazuje jedynie jakimi są osobami na prawdę.

Swoje złote myśli zostaw dla dzieciaków z siundena.

Bo prawda w oczy kole?
I szczypie w stopy...?

Piszesz na podstawie własnego doświadczenia?

Offline

#3203 2013-08-01 17:27:56

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

marek2fgc napisał:
paskud napisał:
dulu napisał:

Swoje złote myśli zostaw dla dzieciaków z siundena.

Bo prawda w oczy kole?
I szczypie w stopy...?

Piszesz na podstawie własnego doświadczenia?

Niet, na podstawie wniosków wyciągniętych z zachowań ludzi w koło (na tym forum). I reakcji w postaci wielkiego oburzenia, bądź też ignorowania jej, a czepiania się przecinków, kropek, składni zdań i bóg wie czego, bądź też nawoływanie do zaprzestania pisania postów/przemyśleń/komentarzy (próbowanie wprowadzenia cenzury).

A nawet jeśli  by tak było, że pisałem to na podstawie swojego doświadczenia to co w tym złego? To jedynie lepiej by o mnie świadczyło - że się rozwijam i uczę na własnych błędach, a nie klapki na oczach i trwam w ciemnościach niewiedzy i ignorancji.

Offline

#3204 2013-08-01 17:29:04

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

O mamo. Paskud, tęskniłam.


Ty dulowaty userze!

Offline

#3205 2013-08-01 17:34:50

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
marek2fgc napisał:
paskud napisał:

Bo prawda w oczy kole?
I szczypie w stopy...?

Piszesz na podstawie własnego doświadczenia?

A nawet jeśli  by tak było, że pisałem to na podstawie swojego doświadczenia to co w tym złego? To jedynie lepiej by o mnie świadczyło - że się rozwijam i uczę na własnych błędach, a nie klapki na oczach i trwam w ciemnościach niewiedzy i ignorancji.

Wiesz, tu raczej kwestia higieny osobistej najbardziej uderza po oczach i zapewne nozdrzach.
Grzybicę stóp warto leczyć, bo potem udasz się na taki basen i szczodrze obdarzasz nią innych.

Komentarz do posta poniżej
Tak, tłumacz się teraz tłumacz. Użyłeś takiego, a nie innego porównania, więc to raczej twoja podświadomość ujawnia brutalnie zmierzwione pod czupryną bolączki.   papatki

paskud napisał:

Poza tym, wiele rzeczy może szczypać np. wełniane skarpetki, obtarte nogi od zbyt dużego chodzenia i parę innych rzeczy.
Tak więc jestem ciekaw skąd ta twoja pewność że to ona.

Nie, skarpetki mogą gryźć, drapać, ale nie szczypać. Obtarte nogi mogą cię boleć, sprawiać ból, ale nie określiłbym tego szczypaniem, no chyba że sobie je odpowiednim środkiem z (dajmy na to) alkoholem zalejesz. No ale tu wchodzi wtedy element martyrologiczny albo zwykłe sado-maso.
Kwestia odpowiedniego doboru kolokacji, logika i wujek "poszukiwaczka".

Ostatnio edytowany przez slymsc (2013-08-01 22:04:21)


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#3206 2013-08-01 18:02:22

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:

O mamo. Paskud, tęskniłam.

Cieszę się, ale tęsknic nie tęskniłem,  jedynie było mi tak jakoś dziwnie trochę pusto w duszy bez czytania twoich wypowiedzi.

slymsc napisał:
paskud napisał:
marek2fgc napisał:

Piszesz na podstawie własnego doświadczenia?

A nawet jeśli  by tak było, że pisałem to na podstawie swojego doświadczenia to co w tym złego? To jedynie lepiej by o mnie świadczyło - że się rozwijam i uczę na własnych błędach, a nie klapki na oczach i trwam w ciemnościach niewiedzy i ignorancji.

Wiesz, tu raczej kwestia higieny osobistej najbardziej uderza po oczach i zapewne nozdrzach.
Grzybicę stóp warto leczyć, bo potem udasz się na taki basen i szczodrze obdarzasz nią innych.

@slymsc A skąd wiesz, że to grzybica? Głodnemu chleb na myśli? Czy też (używając pytanie marek2fgc) piszesz z własnego doświadczenia, tobie nie daje spokoju, więc się u innych również jej doszukujesz? Bądź też masz jakiś uraz zachowany z dzieciństwa, że widzisz ją wszędzie dookoła (nawet gdy na pewno jej tam nie ma)? Bo po pierwsze w mojej wypowiedzi była mowa o prawdzie a nie o grzybicy stóp. No chyba, że dla ciebie prawda=grzybica i się jej boisz strasznie boisz (wolisz otaczać się kłamstwem).
Poza tym, wiele rzeczy może szczypać np. wełniane skarpetki, obtarte nogi od zbyt dużego chodzenia i parę innych rzeczy.
Tak więc jestem ciekaw skąd ta twoja pewność że to ona.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-08-01 18:05:51)

Offline

#3207 2013-08-01 20:08:55

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

@slymsc A skąd wiesz, że to grzybica? Głodnemu chleb na myśli? Czy też (używając pytanie marek2fgc) piszesz z własnego doświadczenia, tobie nie daje spokoju, więc się u innych również jej doszukujesz?

cute-cat-laughing.jpg
Poważnie, paskud, dzięki Tobie pierwszy raz od dawna poczułem się jak w podstawówce. Jesteś miszczem jakich mało. Pewnie masz szacun u gimbusiarni, bo takich tam najbardziej lubią.

Offline

#3208 2013-08-01 20:17:20

Extermi
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Meh, wystarczyłoby w zupełności odpisać "Głodny głodnemu wypomni", i na to riposty by nie miał.

Offline

#3209 2013-08-01 20:59:23

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

To jest wolne forum i jak będę miał coś do powiedzenia w temacie to to napiszę, nie łamię przecież nigdzie regulaminu pisząc te "złote myśli" jak to zgrabnie ująłeś.

W rzeczy samej, jak będziesz miał coś do powiedzenia.

Offline

#3210 2013-08-01 21:51:58

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Extermi napisał:

Meh, wystarczyłoby w zupełności odpisać "Głodny głodnemu wypomni", i na to riposty by nie miał.

- Głodnemu chleb na myśli.
- Głodny głodnemu chleb wypomina.
- A co głodnemu do tego?
Tovarich, poza tym nigdy nie wiesz, co tam młodzież płodzi na podwórkach.  szalony


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#3211 2013-08-01 22:04:41

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sasha1, onlajna chciałeś zrobić, że tak cię ten post zabolał?  oczkod

paskud napisał:

Tak więc po po spełnieniu pomysłu Ep!c'a pisze, okazało by się, kto jest tak naprawdę z forumowych pieniaczy anty online, a kto jedynie zazdrości innym i leje jad z tego powodu, że nie potrafi sam tak zrobić, aby się również nachapać (rzekomych tysięcy).
Więc wychodzi na to, że tak na prawdę bronicie się przed zrobieniem na ansi online, bo boicie się, że ukażę ono prawdę o was samych i wszyscy zobaczą jak na gołej tacy o co komu tak naprawdę chodzi w tej wojence z shindenem  wow .

Trochę się zapędziłeś w tych fantazjach kolego. Ktoś, komuś ma zazdrościć ruchania innych? W każdej chwili może sam zacząć ruchać, lecz widać jakoś nikt nie pcha się do tego.
Czego boją się ludzie ansi to ja nie wiem, nie jestem człowiekiem ansi, ale przypuszczenie, że boją się zrobienia onlajna z powodu kasy jest raczej śmieszne, tym bardziej, że te moje ostatnie zdanie było napisane żartobliwie. W internetach nie ufa się  nikomu  smile

Offline

#3212 2013-08-01 22:10:03

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:
paskud napisał:

@slymsc A skąd wiesz, że to grzybica? Głodnemu chleb na myśli? Czy też (używając pytanie marek2fgc) piszesz z własnego doświadczenia, tobie nie daje spokoju, więc się u innych również jej doszukujesz?

http://cutestuff.co/wp-content/uploads/ … ughing.jpg
Poważnie, paskud, dzięki Tobie pierwszy raz od dawna poczułem się jak w podstawówce. Jesteś miszczem jakich mało. Pewnie masz szacun u gimbusiarni, bo takich tam najbardziej lubią.

Poważnie Besamir, po pierwsze moje zapytanie jest na takim samym jak marek2fgc'a "Piszesz na podstawie własnego doświadczenia?". Tak więc widać gdzie jest ta podstawówka z której biorę swoje natchnienia na wywody (właśnie w niej przebywam).
A po drugie jeśli uważasz mnie za mistrza jakich mało, to znaczy, że ty również mnie szanujesz, ba ubóstwiasz mnie i tym samym zaliczasz się do do tej grupy o której później piszesz  szalony .

Tak więc przykro mi Dulu, ale nie mogę zaprzestać pisania moich wywodów, bo co wtedy moje stadko gimbusików z tego forum pocznie (z Besamir'em na czele)? Przecież gdy moich świetlanych słów zabraknie, to pogubią się w ciemnościach i pomrą z głodu smutny , bądź też popadną w kompletną paranoję (taki slymsc) widząc wszędzie grzyby  placze.

Tak więc pomóżmy chłopakowi i wszyscy chórem:
One nie są prawdziwe! Ich tak naprawdę nie ma, Oddychaj głęboko. Wdech, wydech, wdech, wydech...


@L0NG3r "Głodnemu chleb na myśli" to jest przysłowie stare że cho cho... Tak więc nie wiem skąd ci się wzięło że to "młodzież płodzi na podwórkach". Obecnie młodzież prędzej by puściła porządną wiązankę przekleństw, albo coś w stylu "twoja matka to [...]", "twój stary to [...]", czy co teraz tam u nich jest modne niż coś takiego (nie wiem co teraz używają - przykład jest z czasów jak byłem w liceum i ma parę dobrych lat).

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-08-01 22:16:07)

Offline

#3213 2013-08-01 22:14:52

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

Tak więc pomóżmy chłopakowi i wszyscy chórem:
One nie są prawdziwe! Ich tak naprawdę nie ma...

Ty dalej o grzybicy? bo nie łapię.  brakslow

@góra (odnośnie kwestii do mnie)
Czytać się naucz, nie z obrazy, krytyki itp., ale z dobrego serca.

Ostatnio edytowany przez L0NG3r (2013-08-01 22:25:53)


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#3214 2013-08-01 22:16:29

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

Sasha1, onlajna chciałeś zrobić, że tak cię ten post zabolał?  oczkod

Zabolał? Nie bardzo.
Po prostu był durny, zresztą jak większość twoich postów w tym temacie, dlatego już sobie odpuść.

Ostatnio edytowany przez Sasha1 (2013-08-01 22:17:13)

Offline

#3215 2013-08-01 22:17:26

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

A po drugie jeśli uważasz mnie za mistrza jakich mało [...]

A gdzie ja niby napisałem, że jesteś mistrzem? Główka boli, czy czytać nie umiemy?

Offline

#3216 2013-08-01 22:38:15

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Czytanie ze zrozumieniem zawalone. Nie ma tam nic o mistrzu. W dodatku nic nie mówisz. Pewnie urzędnicy cię nieźle okradają. :p

Offline

#3217 2013-08-01 22:43:08

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:
paskud napisał:

A po drugie jeśli uważasz mnie za mistrza jakich mało [...]

A gdzie ja niby napisałem, że jesteś mistrzem? Główka boli, czy czytać nie umiemy?

Na szczęście u mnie wszystko w porządku, ponadto dziękuję za troskę i doceniam to, że się o mnie martwisz (zależy ci na mnie). Po prostu umiem myśleć i automatycznie za ciebie poprawiłem w swoim kolejnym poście błąd znajdujący się w twojej wypowiedzi (nie musisz mi za to dziękować). Bo użycie przez ciebie słowa miszcz z sloganu odrzuciłem jako ewidentny przejaw hipokryzji i rozdwojenia osobowości, w momencie go użycia przez ciebie - najpierw zarzucasz używanie innym (konkretnie mi) zwrotu który jest typowy dla gimbusowego społeczeństwa, a następnie takowy zwrot używasz? Nieee, to by było z byt piękne mimo wszystko, aby mogło być prawdziwe. Przecież ty nie jesteś tak wielkim kamikadze aby coś takiego zrobić (a jak jesteś cóż, to znaczy że ostatnia deska ratunku dla ansi właśnie tonie i chyba jedynie wielki cud tutaj może coś zdziałać). Prawda?

Edit.

marek2fgc napisał:

Czytanie ze zrozumieniem zawalone. Nie ma tam nic o mistrzu. W dodatku nic nie mówisz. Pewnie urzędnicy cię nieźle okradają. :p

Może ty siedzisz siedzisz na forum 24h codziennie (forum anime sub to cały twój świat), ale inni w przeciwieństwie do ciebie mają życie poza tym forum/stroną.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-08-01 22:53:39)

Offline

#3218 2013-08-01 22:52:21

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@UP
Po prostu wziąłem poprawkę na Twój poziom. Gdybym Ci odpisał kwiecistą polszczyzną, to pewnie byś, biedaku, nie zrozumiał.

Offline

#3219 2013-08-01 23:00:25

Extermi
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jedno mnie zastanawia, to jest temat odnoście anime online czy głupiej dyskusji odnośnie kto komu lepiej dopowie? Może i jestem małym użytkownikiem tego forum, ale ludzie, PW nie boli..

Offline

#3220 2013-08-01 23:36:28

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Extermi, nawet nie wiesz, kim jest paskud, prawda?

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024