#21 2014-01-30 20:39:06

Marsmall
Użytkownik
Skąd: Z domu
Dołączył: 2010-06-11

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

jayson77 napisał:

Trochę późno ale ogłaszam swoje zainteresowanie do waszego wydania tego filmu. Już firma swoje lata ma to i dobre imię posiada, stałych klientów nie brak. Wiadomo że stały partner=większe bezpieczeństwo hehe . Jeśli można, prosiłbym o rzut monetą smile

LordCrane napisał:

Link został wysłany osobom, które wpisaliśmy na listę. W temacie komentujemy samo wydanie, żadnych pytań o listę i link!

http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=258531    - Tu są zapisy oczkod

Offline

#22 2014-02-01 15:48:57

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

W końcu znalazłem czas na obejrzenie geassów. Oba wydania najwyższych lotów, mucha nie siada. Wielkie dzięki.

A co do samej bajki, to fakt, drugi lepszy, ale nawet on jakiś wybitny nie był. Właściwie powrót starych bohaterów i sama końcówka (z Narodowym na czele smile_big) uratowały film i zaciekawiły na kolejne dwa. A robokonia mogli sobie darować, kompletnie mi tu nie pasował.  deprecha


XX1BYr3.gif

Offline

#23 2014-02-01 16:01:20

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

A mnie się robokoń podobał ;-;
Na pewno lepszy niż roboty z pelerynkami.


Ty dulowaty userze!

Offline

#24 2014-02-02 16:32:47

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

W końcu obejrzałem 2 filmy z waszymi subami. Generalnie nie ma się do czego zbytnio przeczepić, ale ja lubię, więc jedziemy. Od razu napisze, że to moje widzimisię i nie wszyscy mogą preferować takie rzeczy. Moim zdaniem 720p by w zupełności wystarczyło. Dawanie większej rozdziałki zwykle skutkuje tylko zwiększaniem wagi pliku, a 3/4 oglądaczy nie będzie widzieć różnicy. W subach mi trochę brakowało kursyw oraz zapis "Strefa 11" mi osobiście nie leży - wolę rzymskie cyfry w takich przypadkach. Ktoś może się jeszcze przyczepić do braku tłumaczenia piosenki końcowej, ale na tym mi specjalnie nie zależy. Jeszcze była jakaś literówka w okolicach połowy, ale zapomniałem sobie screen zrobić (teraz mi się nie chce szukać). Generalnie jest super - to tam moje drobne sugestie na przyszłość smile

Co do filmów (skoro już tu wszyscy opinie na ich temat wypisują) to mi się bardziej podobała część pierwsza. W kontynuacji uświadczyłem zbyt dużej ilości fantazyjnych walk i tak samo wybujałych mechów (z robokoniem na czele). Początkowe fragmenty wydawały się dobre, ale walki (jak to w CG w sumie) są wybujałe i strasznie chaotyczne. Na plus dla tego OAV, że nie jest to typowe odcinanie kuponów. Coś tam wymyślają i nawet można się zaciekawić.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#25 2014-02-02 16:49:01

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

A ja specjalnie wywalałam kursywy, gdzie się tylko dało, bo Crane się uparł na taką czcionkę, przy której kursywa wyglądała koszmarnie.
A co do Strefy XI... Nie, rzymskimi z kolei mi nie leży.


Ty dulowaty userze!

Offline

#26 2014-02-02 17:35:33

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

coellus napisał:

A ja specjalnie wywalałam kursywy, gdzie się tylko dało, bo Crane się uparł na taką czcionkę, przy której kursywa wyglądała koszmarnie.

Zawsze masz \fax-0.2 smile_big

Offline

#27 2014-02-02 17:47:42

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

Słońce, nic mi to nie mówi jezor


Ty dulowaty userze!

Offline

#28 2014-02-10 22:45:29

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

Post pod postem, w dodatku offtop, ale cóż mam począć.
Wysłałam aktualny link i klucz.
Sprawdźcie spam, zwłaszcza jeśli macie skrzynkę na gmailu, o2, wp.pl. Te serwisy wybitnie mnie nie lubią.
Tyle.
OD RAZU PROSZĘ I INFORMUJĘ, ŻEBY NIE KONTYNUOWAĆ TUTAJ TEMATU LISTY, REKLAMACJE ZGŁASZAĆ NA PW, NAJLEPIEJ DO CRANE'A, JA JUŻ UMYWAM RĘCE.
Dziękuję za uwagę, koniec offtopu.


Ty dulowaty userze!

Offline

#29 2014-02-10 23:02:52

Abyss
Użytkownik
Skąd: Leszno
Dołączył: 2013-05-11

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

Mój gmail Cię lubi i wszystko doszło. Właśnie się ściąga.


"Late jest nasz"

Offline

#30 2014-02-11 02:39:23

Allshock
Użytkownik
Skąd: Zabrze
Dołączył: 2007-12-16

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

Mi na gmailu wrzuciło do spamu. Wielkie dzięki za wykonaną prace w ich tworzeniu i za udostępnienie mi ich smile

Napisy dobre tylko czcionka za dużo z 55 na 40 zmieniłem i było dla mnie w sam raz.

A sam film fajny był ale brakuje mi tych całych taktyk i tego kombinowania z CG, a z tym centaurem to przesada.

Mam nadzieje że następne części również będziecie tłumaczyć i umożliwicie mi ich obejrzenie smile

Offline

#31 2014-02-16 00:06:27

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

Przyznam szczerze, że jakość tego wydania mocno mnie zaskoczyła, pierwszy raz zostałem zmuszony, by obejrzeć anime na telewizorze, wydanie perfekcyjne.
Dla mnie czcionka w sam raz, przy pewnej odległości od telewizora było idealnie.
Mam nadzieję, że równie mocno zostanę zaskoczony 3 odcinkiem, o ile dostanę się na listę.


inGBAqE.png

Offline

#32 2014-02-16 00:09:30

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

DarkMnich napisał:

Mam nadzieję, że równie mocno zostanę zaskoczony 3 odcinkiem, o ile dostanę się na listę.

Jak już wspominałem, lista będzie ta sama, skoro już na niej jesteś, to możesz z niej jedynie wylecieć.

Offline

#33 2014-02-22 12:20:33

Skuty
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2012-04-02

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

W końcu znalazłem trochę czasu i mogłem sobie to obejrzeć na spokojnie.

Jestem pozytywnie zaskoczony. Z początku myślałem że Akito będzie takie robione na siłę, żeby tylko było w nazwie Code Geass, ale teraz świeżo po seansie nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, szczególnie z powodu ostatniej minuty.

Co do strony technicznej to wszystko OK, liczę że również odcinek 3 będzie mi dane zobaczyć w waszymi subami smile

Offline

#34 2016-08-21 00:33:14

Pasożyt
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-08

Odp: [RTT] Code Geass: Akito the Exiled: The Torn Wyvern (Zakończony)

Mniej więcej w 40:30 (mniej więcej, bo nie mam pliku z napisami, a z jakiegoś powodu nie chce się poprawnie wymuksować) jest literówka, w zdaniu "Nie może pani zginąć, zanim nie wykorzystany wszystkich dronów".

Ogólnie przekład jest świetny, tylko gorzej z filmem, nie spodziewałem się, że na Code Geass można się aż tak wynudzić.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024