#1 2014-02-19 18:40:11

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

Yu-Gi-Oh!(sezon 0) - może damy radę to przetłumaczyć :P

47487.jpg
MAL

Witam serdecznie! Niektórzy użytkownicy tego forum już wiedzą, że jakiś czas temu nawiązałem współpracę z mokosławem. Sporo czasu minęło, ale w końcu ruszyliśmy z tym projektem. Zainteresowani pewnie będą ciekawi, czy w miarę szybko dojedziemy do końca... No cóż, sami nie wiemy. Zawsze możecie słać mokoslawowi prośby i groźby, żeby się szybko brał za kolejne odcinki.  evil  Nie wykluczamy też jakichś jointów, choć też ich się nie spodziewamy. smile_lol  Jakby komuś się nudziło i miał ochotę machnąć napisy do któregoś odcinka, niech śmiało pisze. oczkod

Parę słów o samej bajce:
Ktoś w ogóle nie kojarzy o czym to jest? Jeśli tak, to niech się dowie, że fabuła kręci się wokół Yugiego oraz Yami Yugiego. Solą bajki są "pojedynki potworów" oraz "Gra Cieni", jednakże wszystko przebiega w innej formie niż w bardziej znanej serii "Yu-Gi-Oh! Duel Monsters".
Ta seria przygód Yugiego ma najbardziej zbliżony klimat do innych japońskich animacji. Dlaczego? Już w pierwszym odcinku dziadek Yugiego objawia się jako zboczuszek, a w drugim Jonouchi posądza koleżanki o prostytucje.  taniec  Ta seria jest chyba także najbardziej wierna mandze(jeśli się mylę, to mnie poprawcie).

Napisy:
01
02

Mile widziane wszelkie komentarze, na pewno przytrafiły nam się błędy w tych napisach. oczkod

P.S.
Prosimy moderację o usunięcie lub zamknięcie tego tematu, jest on już zbędny. oczkod


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024