#1 2014-04-23 13:59:07

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Sygnatura

Dzięki Quithe odnalazłem taki błąd. Pozdrawiam go serdecznie papa .
bez_tytu_u-1398253889.jpg

Sygnatura nie może mieć więcej niż. No właśnie ile i czego?

Offline

#2 2014-04-23 14:01:24

Camizi
Użytkownik
Skąd: z co 5. Kinder niespodzianki.
Dołączył: 2012-02-01

Odp: Sygnatura

Gerard napisał:

No właśnie ile i czego?

Wulgaryzmów. Dopuszczalny jest jeden, a ty miałeś dwa.

Offline

#3 2014-04-23 14:03:48

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Sygnatura

Camizi napisał:
Gerard napisał:

No właśnie ile i czego?

Wulgaryzmów. Dopuszczalny jest jeden, a ty miałeś dwa.

I? Tylko tyle panie oczywisty?

Edit: Można mieć max 400 znaków albo 5 linijek.
Edit2: Aktualizacja regulaminu by się przydała bo nie ma tam właśnie takich informacji.

Ostatnio edytowany przez Gerard (2014-04-23 14:16:52)

Offline

#4 2014-04-23 14:14:20

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Sygnatura

Ja ze swojego doświadczenia wiem, że m.in. nie może mieć więcej niż 3 linijki.

Offline

#5 2014-04-23 14:34:20

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Sygnatura

Pozwiedzałem forum tu i tam i z tego co zauważyłem wiele osób łamie regulamin, ale jak zwykle za wulgaryzmy się tu obrywa.

Osoby, którym już dawno temu powinno się wywalić sygnatury:
hamer006
mateo690
Besamir
ghostpl22
Infernus
Rein (nawet moderator się znalazł)
Brzydal
Anonsik
hubi1

Moderator ma prawo usunąć lub zmienić sygnaturę na forum bez powiadamiania, gdy rozmiar sygnatury przekracza 550 pikseli szerokości, 100 pikseli wysokości, waga przekracza 50 kB lub zawiera treści niezgodne z regulaminem.


Pozdrawiam Quithe i tego co mnie zraportował, a nie umiał ogarnąć innych ludzi wokół siebie  papa .

Ostatnio edytowany przez Gerard (2014-04-23 14:54:41)

Offline

#6 2014-04-23 14:50:11

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Sygnatura

Weź się tak nie spinaj, bo Ci żyłka w oku pęknie.
Poza tym moderatora ma prawo, a nie moderator ma obowiązek.

Offline

#7 2014-04-23 14:53:08

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Sygnatura

Besamir napisał:

Weź się tak nie spinaj, bo Ci żyłka w oku pęknie.
Poza tym moderatora ma prawo, a nie moderator ma obowiązek.

Nawet nie masz pojęcia jak mam przekrwione oczy. Dziękuję za troskę i polecam zmienić sygnaturę.

Offline

#8 2014-04-23 15:12:25

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Sygnatura

Czepiasz się pierdół, (nie ty jeden zresztą jezor) skrobnąłem w tej sprawie do Kane.
Zobaczymy, co z tym fantem zrobi. Wymiary & waga były podyktowane zapewnieniem stabilności ANSI.
Ale nieznaczne przekroczenie w moim przypadku wielkości (bo obrazek byl w png., a nie jpg.) jakoś nie zachwiała forum.

Ps: Za nadużywanie funkcji raportów też można dostać nagrodę. ^^

@Down for Anonsik
By nie było niedomówień. Za pierdoły uważam rzeczy, które nie godzą imho jakoś rażąco w regulamin,
a nie treść samego regulaminu.
Inną miarą rozpatruje się wulgaryzmy w sygnie, a inną nieznaczne przekroczenie wymiaru/ów.
Bycie moderatorem nie pozbawia mnie mieć własne zdanie.
Że regulamin nigdy nie jest idealny (nie da się przewidzieć wszystkiego), to inna baja.
Merytoryczne uwagi wcześniej czy później trafią do Kane.
I powtórzę: swoje uwagi lepiej podsyłać na pw niźli marudzić, jak to jest źle.

Offline

#9 2014-04-23 15:25:30

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

Odp: Sygnatura

Oj, wyszło, że łamię regulamin, ale kliknij na mojej sygnaturce "Pokaż obrazek" - zobaczysz ją w pełnej krasie. System sam dopasował to, co wyświetla, żeby nikt miejsca nie zajmował na forum za dużo miejsca swoją sygnaturką.  I w sumie fakt, głupio przycina za duże sygnaturki.

Rozumiem twojego rage'a, bo pewnie ktoś coś zgłosił, że jakoś łamiesz regulamin i ci się oberwało za coś tolerowanego do tej pory przez adminów, choć niesłusznego z regulaminem. Komuś podpadłeś i cię napiętnuje smile_big

Internetowe kłótnie porzuciłem wraz ze stanowiskiem administratora na pewnej stronie, dlatego sygnaturę zmienię, ale dopiero wieczorem, żebyś mógł ją zobaczyć w pełnej krasie. oczkod

P.S.

Rein napisał:

Czepiasz się pierdół

Moderatorowi(komukolwiek z ekipy danej strony/forum) nie przystoi pisać, że rzeczy zawarte w regulaminie są pierdołami. Przynajmniej takie jest moje zdanie.


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

#10 2014-04-23 15:45:25

marc99
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-19

Odp: Sygnatura

Na szczęście opcja nie pokazywania sygnatur działa dobrze.

Nie wiem co ludzi widzą w tych sygnaturach? Jak czasami zaglądnę na inne fora, to tylko pozostaje rwać włosy z głowy. Bo treść postów, to na ekranie zajmuje max 1%, a reszta to sygnatury. Zero przejrzystość i wygody czytania. I tylko palec boli od bezproduktywnego przewijania strony.

Offline

#11 2014-04-23 20:34:49

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Sygnatura

Gerard, nikt na Ciebie nie doniósł. Akurat miałeś tego pecha, że zauważyłem Twoją bluzgającą sygnę. Sam sobie jesteś winny, więc ciesz się, że nie dostałeś dodatkowej nagrody.

Wielkości - lecą te sygnatury, które biją po oczach wielkością lub są "sprytnie" ukrywane w spoilerach. Waga - sam nie zwracam na nią uwagi, dopóki nie pojawi się problem z ładowaniem strony. Nikt też nie zgłaszał takiego mulenia, więc te kilka przypadków sobie wisi i wisieć będzie.

Zobaczymy, co tam Kane wykmini. Może polecą wszystkie sygnatury i nie będzie już żadnego problemu? jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#12 2014-04-23 21:28:04

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Sygnatura

Quithe napisał:

Zobaczymy, co tam Kane wykmini. Może polecą wszystkie sygnatury i nie będzie już żadnego problemu? jezor

Albo zniesie wszystkie limity i będzie można walić sygny w FHD.  szalony

Offline

#13 2014-04-23 21:46:09

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Sygnatura

Besamir napisał:

Poza tym moderatora ma prawo

Wszędzie ta cholerna poprawność polityczna, psia mać. Tfu! Co dalej, malarz - malaria „malara”?, bo „malarka” urąga kobiecości, robiąc z niewiasty małą, niepozorną, zależną od samca? Dayum...  szalony


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024