#5421 2014-05-02 17:22:41

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

wtas napisał:

Wygląda na to że Sailor Moon Crystal będzie miało 26 odcinków wychodzących w 1 i 3 sobotę miesiąca.

Już podrukowali jakieś broszury informacyjne po angielsku, mają rozmach sailorsyny.

Ciekawe czy te odcinki rzeczywiście będą miały po 30 minut. Gdyby naprawdę każdy tyle trwał, dałoby to ponad dwie godziny dodatkowego materiału.

Offline

#5422 2014-05-02 19:17:38

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Persona 4 the Golden Animation - A-1 Pictures
     >> PV <<
Emisja już w lipcu!

Ostatnio edytowany przez FAiM (2014-05-02 19:18:07)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#5423 2014-05-02 19:39:45

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

FAiM napisał:

Persona 4 the Golden Animation - A-1 Pictures
     >> PV <<
Emisja już w lipcu!

Może w końcu zrobią to tak, jak chcieli. Oby nie było problemów.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2014-05-02 19:40:12)

Offline

#5424 2014-05-02 21:33:56

Urizithar
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-07

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

FAiM napisał:

Persona 4 the Golden Animation - A-1 Pictures
     >> PV <<
Emisja już w lipcu!

Remake po 2,5 latach + jakaś jedna nowa nie mająca znaczenia dla fabuły postać, która popęta się w tle jak 7 pozostałych? Dziękuję, poczekam aż zrobią potem filmowe streszczenie tego. shithappens

Jak to im się sprzeda, tylko dlatego że dowalą tam kolejną postać, to japońscy otaku zaliczą u mnie spadek w dół w poważaniu, z poziomu 0 na dokładkę.

Ostatnio edytowany przez Urizithar (2014-05-02 21:34:22)

Offline

#5425 2014-05-02 22:04:37

Thebassa
Użytkownik
Skąd: Damian
Dołączył: 2007-12-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Urizithar napisał:
FAiM napisał:

Persona 4 the Golden Animation - A-1 Pictures
     >> PV <<
Emisja już w lipcu!

Remake po 2,5 latach + jakaś jedna nowa nie mająca znaczenia dla fabuły postać, która popęta się w tle jak 7 pozostałych? Dziękuję, poczekam aż zrobią potem filmowe streszczenie tego. shithappens

Nie jestem do końca pewien co z nią, ale akurat z Marie zrobili podobno w grze bardzo ważną postać. Nie zmienia to jednak faktu, że jest strasznie gówniana.
Jak będą szli zgodnie z golden to będzie pewnie masa bonusów typu Adachi social link, narty i inne rzeczy. Pewnie na nich się bardziej anime skupi.

Nie wiem, co się tak uczepili tej persony 4. Mogliby zrobić adaptacje takiego devil survivora, strange journey, persony 2 czy chociaż areny, ale niee...
Ja zostaję przy swojej starej polityce nietykania adaptacji gier przed przejściem oryginału, a jako że gra jest na vite, pewnie nieprędko zobaczę baje : D

Ostatnio edytowany przez Thebassa (2014-05-02 22:07:36)


<KieR> robotic notes bylo niezle

Offline

#5426 2014-05-02 22:25:42

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Thebassa napisał:

Ja zostaję przy swojej starej polityce nietykania adaptacji gier przed przejściem oryginału, a jako że gra jest na vite, pewnie nieprędko zobaczę baje : D

Jakby co, to Vita jest teraz w Avansie za 549 zł. Promocja do 11 maja - odbiór darmowy na terenie sklepu. Taki mały off-top. jezor
W sklepie internetowym już nie znajdziesz. Radziłbym popatrzeć po sklepach. Cena prawdopodobnie z racji tego, że ogłosił upadłość.
http://www.avans.pl/sony-konsola-sony-p … ,id-136167

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2014-05-02 22:28:54)

Offline

#5427 2014-05-02 23:22:50

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A sama gra bodajże w promocji na PSN'ie za jakieś 70zł z tego co kątem oka dzisiaj wychwyciłem przytulając nowe gierki z Plusa.

Animu zapewne będzie zasysać tak samo jak poprzednie próby przeniesienia gier Atlusa, bo to zwyczajnie się nie sprawdza w tej formie.

Offline

#5428 2014-05-05 20:21:15

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Widzieliście tę LOLI z nowego epka Chaiki?
10/10!
2rqhmiv.jpg


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#5429 2014-05-05 20:37:30

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Czwarty ep Touhou The Memories of Phantasm - PV

Lato 2014

Ostatnio edytowany przez Gerard (2014-05-07 08:37:55)

Offline

#5430 2014-05-07 16:59:43

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Bakuman dostanie w 2015 film LA
http://myanimelist.net/forum/?topicid=1167295

Historyczna manga Nobunaga Concerto otrzyma Anime , serie LA oraz kinówkę LA
http://myanimelist.net/forum/?topicid=1167695

Offline

#5431 2014-05-08 13:35:52

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z tego co widzę to Hitsugi no Chaika jest "rushowana" względem LN... szkoda, bo bardzo mi się podoba.
Tyle że - Bones to Bones... pewnie potem zrobią: "Chaika: Brotherhood".


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#5432 2014-05-08 13:57:55

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Promo video do F/S N oczkod


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#5433 2014-05-09 15:16:16

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Imawa no Kuni no Alice/Alice in Borderland

Pokaż spoiler
Alice Ryouhei will leave high school soon, but he's trying to avoid thinking about his future. Late one night, when he's hanging out with his tough friend Karube and his silly, girl-crazy friend Chota, they see fireworks. After one blindingly bright explosion, they find themselves waking up in a different world. In this 'Borderland,' people are forced to either participate in potentially deadly games or simply die. Will Chota, Karube, and Ryouhei be able to survive this dangerous new world, and is there a way they can get back to their original lives?

Ane Log

Pokaż spoiler
When Konoe Moyako and her little brother, Akira, were young, he said he wanted to marry her. Naturally, Moyako decided that her little brother was a complete pervert who was obsessed with her. Now that they're both teenagers, Moyako is convinced she needs to 'rehabilitate' him. However, it seems that the 'perversion' is entirely in her imagination, and she can't seem to help turning completely innocent situations into creepy ones in her mind!

Obie serie dostaną swoje anime (OVA). Najbardziej interesujący wydaje się pierwszy tytuł.

Edit:
Anime o tym jak powinno się jeść: ANN.

Anime o piłce nożnej: ANN.

Ostatnio edytowany przez Gerard (2014-05-09 19:55:30)

Offline

#5434 2014-05-09 16:31:36

Xam10
Użytkownik
Dołączył: 2011-03-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Gerard napisał:

Imawa no Kuni no Alice/Alice in Borderland

Pokaż spoiler
Alice Ryouhei will leave high school soon, but he's trying to avoid thinking about his future. Late one night, when he's hanging out with his tough friend Karube and his silly, girl-crazy friend Chota, they see fireworks. After one blindingly bright explosion, they find themselves waking up in a different world. In this 'Borderland,' people are forced to either participate in potentially deadly games or simply die. Will Chota, Karube, and Ryouhei be able to survive this dangerous new world, and is there a way they can get back to their original lives?

Ane Log

Pokaż spoiler
When Konoe Moyako and her little brother, Akira, were young, he said he wanted to marry her. Naturally, Moyako decided that her little brother was a complete pervert who was obsessed with her. Now that they're both teenagers, Moyako is convinced she needs to 'rehabilitate' him. However, it seems that the 'perversion' is entirely in her imagination, and she can't seem to help turning completely innocent situations into creepy ones in her mind!

Obie serie dostaną swoje anime. Najbardziej interesujący wydaje się pierwszy tytuł.

W pierwszym przypadku będzie to OVA.

@down

Nie wchodziłem w drugi link. jezor

Ostatnio edytowany przez Xam10 (2014-05-09 17:18:21)


podpisq.png

Offline

#5435 2014-05-09 16:36:11

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Oba tytuły to OVA. jezor

Offline

#5436 2014-05-09 21:43:39

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Demo anime Fate/stay night:
http://www.dailymotion.com/video/x1trg8 … shortfilms

Edit: sry za post pod postem. jezor

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2014-05-09 21:44:44)

Offline

#5437 2014-05-10 08:12:15

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Barakamon - MAL

Jeśli ktoś czeka na Aldnoah Zero to niech wie, że op zrobi Kalafina, a ed SawanoHiroyuki. CM3. Premiera w lipcu. News z ANN.

Pokaż spoiler
Vs_004.jpg

Tamako Love Story 3min PV

Ze względu na premierę najnowszych pokemonów zostanie wydany odcinek specjalny. INFO.

Ostatnio edytowany przez Gerard (2014-05-11 08:28:54)

Offline

#5438 2014-05-11 07:08:16

Xam10
Użytkownik
Dołączył: 2011-03-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Terra Formars już tej jesieni.

Ostatnio edytowany przez Xam10 (2014-05-11 07:08:31)


podpisq.png

Offline

#5439 2014-05-11 13:21:00

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Promo filmu K (chyba jeszcze nie było) smile_lol


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#5440 2014-05-12 18:50:43

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dobra, obecny sezon nadrobiony, a że z ogromnego nadmiaru czasu oglądam teraz znacznie więcej niż kiedyś, to i coś skrobnę. Od najlepszych do najgorszych:

Góra półka, czyli warto zobaczyć:

Mushishi Zoku Shou - bezkonkurencyjny numer 1, pod względem prowadzonej historii ten sam poziom co przed laty, a wizualnie wydaje się nawet lepsze. Chyba najlepsza seria TV od ponad roku. Można polecić każdemu. 7+/10

JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders - kolejna fajna pozycja, początek przypadł mi znacznie bardziej niż w 1. serii, chociaż ostatnio troszkę przynudzać schematem "co nowy odcinek - nowy przeciwnik". Niemniej jednak świetne postaci i zwariowana historia. Polecam każdemu, kto ma dość obecnego chłamu i lubi dobrą napieprzankę. 6/10

Ping Pong The Animation - wreszcie jakaś sportówka bez shounenowych mocy. Po prawdzie to seria bardziej skupia się na rozwoju (zarówno pod względem umiejętności, jak i psychicznym) bohaterów niż na przedstawianiu kolejnych potyczek bohaterów. Z każdym odcinkiem ogląda mi się coraz lepiej, a oryginalna i eksperymentalna grafika tylko dodaje smaczku. -6/10

Da się nawet oglądać, jak nie jest się zbyt wybrednym:

Sidonia no Kishi - chociaż animacja mi w ogóle nie przeszkadza, to rzeczywiście trudno powiedzieć coś dobrego na jej temat. Całkiem ciekawie wykreowany świat, bohaterowie raczej tacy sobie, fabuła... póki co nawet, nawet. Ogólnie ma to potencjał, tyle że moim zdaniem akcja leci trochę za wolno, mogliby spokojnie ekranizować więcej materiału na każdy odcinek i byłoby znacznie ciekawiej. 5+/10

No Game No Life - przypomina mi Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou Desu yo? - bohaterowie sprowadzeni do innego świata, w którym toczą się różne gry. Para głównych bohaterów nie jest zbyt irytująca, o co ciężko ostatnimi czasami, historia taka średniawa, ale zdatna do oglądania, chociaż nie zapowiada się szczególnie. Elementy komediowe - obecne, można się czasem pośmiać, niestety, mamy też trochę fanserwisu. 5+/10

Haikyuu!! - takie Kuroko no Basket, tyle że najwyraźniej bez mega ultra supermocy i z siatką zamiast kosza, czyli ogólnie typowy sportowy shounen z całą watahą schematycznych postaci. Uwaga: główni bohaterowie mogą irytować (dziwnym sposobem przypominają mi Naruto i Saske). 5+/10

Ryuugajou Nanana no Maizoukin - tego w ogóle nie planowałem oglądać, ale jakoś wyszło w trakcie seansu, że jest dosyć sympatyczne. Nie wyróżnia się raczej niczym szczególnym (no, wizualnie jest ładne), ale również żaden element mnie też nie zirytował, powiedziałbym nawet, że historia ma tam jakiś potencjał, a i niektóre postaci są sympatyczne. Warto zobaczyć chociaż ze 2-3 odcinki. 5/10

Isshuukan Friends. - początkowo zapowiadało się na naprawdę ciepłą i strasznie przyjemną serię o przyjaźni/miłości i nawet tak było przez te pierwsze odcinki, ale obecnie główny bohater zaczyna mnie coraz bardziej irytować, a samo anime trochę przynudzać. Niemniej jednak da się oglądać, chociaż gdyby miało więcej niż 12 odcinków, to mogłoby już naprawdę mocno przynudzać (o ile tak się nie stanie już przed tymi 12). 5/10

Mahouka Koukou no Rettousei - no i czas na głośną pozycję, o której tyle dyskutowano. Część jej nienawidzi, część uwielbia, a jak dla mnie to taki typowy przeciętniaczek. Fabuła taka sobie, niby może się rozwinąć, ale jest masa schematów i sporo irytujących elementów, większość postaci raczej jest mi obojętna, praktycznie w ogóle ich nie zapamiętałem, a co do pary głównych bohaterów - dziewczyna jest strasznie irytująca, za to chłopak wywarł raczej pozytywne wrażenie. -5/10

Soredemo Sekai wa Utsukushii - nie jest źle, może być całkiem zjadliwi romans, bohaterowie są całkiem w porządku, chociaż sama fabuła nie powala, trochę niepokoi mnie, że robi to Pierrot, zwłaszcza że rzuciłem okiem na mangę i zdaje mi się, że już fillery wpieprzyli. Nowy odcinek trochę obniżył moje oczekiwania, ale może nie będzie takie złe. -5/10

Selector Infected WIXOSS - tutaj aż sam się zdziwiłem, że to oglądam. Karcianka, prawie same dziewoje i J.C.Staff. Myślałem, że będzie drop po jakichś 2 odcinkach, tymczasem jakoś dalej to oglądam, mimo że dobre nie jest. Bardzo przypomina mi Madokę i trochę C. Bohaterki - nic specjalnego, ale mogło być znacznie gorzej. Historia - no cóż, też jakoś nie powala, ale ma w sobie tę nutkę tajemniczości i może to zachęca do oglądania. Jest trochę dramatu i cięższego klimatu, czego nie spodziewałbym się po bajce z moe kreską, chociaż Shaft wykręcił znacznie większego trolla z Madoką. 4+/10

Średnio polecam/nie polecam, chyba że komuś się nudzi lub ma za dużo czasu:

Mekaku City Actors - na początku wyglądało nawet ciekawie, myślałem, że się rozwinie, tymczasem z odcinka na odcinek coraz większa nuda. Postaci raczej przeciętne, niektóre wręcz irytujące. Może teraz historia wreszcie nabierze tempa, gdy już poznaliśmy wszystkich głównych bohaterów, chociaż myślę, że poprzednie historie można było zmieścić w 3 odcinkach zamiast na siłę wydłużać. 4/10

Soul Eater Not! - cóż oni uczynili z tą serią? Wziąć świąt z tego szalonego shounena i zrobić tego Kejonową serię z moe dziewczynkami. Dobrze, że niby jest tam jakaś fabuła związana z uniwersum SE, a nie tylko picie herbatki, no i nawet czasem czasem rozwiną trochę ten świat lub coś wyjaśnią, bo inaczej byłaby kompletna porażka. 4/10

Captain Earth - ogólnie spodziewałem się czegoś innego po Bonesach, tymczasem wszystkie ich serie w tym sezonie są poniżej przeciętnej. Historia - znośna, ma pewien potencjał, chociaż rozwija się raczej wolno, bohaterowie - niespecjalni, trochę irytujący. Graficznie całkiem ładnie, sporo efektów, dosyć płynna animacja, więc walki ogląda się całkiem dobrze. Niemniej jednak obawiam się, że z czasem seria będzie coraz durniejsza i nudniejsza, więc wątpię, bym dotrwał do końca. 4/10

Brynhildr in the Darkness - hoho, kolejna bajka na podstawie komiksu stworzonego przez autora gównianego Elfen Lieda, co można poznać, nawet nie sprawdzając tej informacji w sieci, w końcu znów mamy mnóstwo krwi, gdzie się tylko ją da wsadzić, schematyczne postaci, szybko powstający harem i fanserwis. Ogólnie słabo, ale na plus to, że wszystko jednak jest lepsze niż w Elfen Liedzie (nie mówiąc już o kresce, bo w EL to wyglądało jak rysunek dziecka bez talentu, teraz trochę się poprawił). Sama historia nie powala, ale nie jest też bardzo zła, nutka tajemniczości nawet  motywuje do oglądania, szkoda, że wszystko inne już zniechęca. -4/10

Break Blade (TV) - tutaj chciałbym tylko napisać, że nie opłaca się tykać pierwszych 6 odcinków - niemal wszystko to samo co w serii TV, może tylko wycięli parę krótkich fragmentów, nie zauważyłem żadnych innych zmian, poprawy animacji czy większej wierności względem mangi. Lepiej zassać filmy.

Słabiaki, których lepiej w ogóle nie tykać, chociaż pewnie miłośnikom gatunku by się spodobały:
Baby Steps, Black Bullet, Bokura wa Minna Kawaisou, Chaika: The Coffin Princess, Fairy Tail 2.

Reszta, której nie wymieniłem (oprócz Dragon Balla Kai 2, którego jeszcze nie widziałem), jest już tak gówniana, że aż szkoda w ogóle byłoby o niej pisać.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024