#221 2014-02-02 17:38:23

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Shoutbox to zło, bo pytania, dyskusje i dramy przeniosą się na niego, tematy będą pustoszeć.

Offline

#222 2014-02-02 19:42:14

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Nowe funkcjonalności forum

coellus napisał:

Ja tam przede wszystkim uważam, że obawy kolegi są grubo na wyrost.

Shoutbox w sam sobie to fajna sprawa, sprzyja luźnym dyskusją na różne tematy, jednak biorąc pod uwagę to jakie nastroje panują obecnie na ansi w związku z wiadomą sytuacją, uważam że obawy kolegi nie są na wyrost i są uzasadnione.

Po drugie kto miał by się tym zająć? Administracja strony jest obecnie zajęta pracami nad ansi 2.0 i wątpię żeby znaleziono czas na jakiekolwiek zmiany na forum czy na stronie głównej ansi...  szalony

SoheiMajin napisał:

Shoutbox to zło, bo pytania, dyskusje i dramy przeniosą się na niego, tematy będą pustoszeć.

Jak by tematy dotyczące dram w związku z anime online opustoszały to akurat nie było by takie złe. Przekaz z takich tematów do nikogo nie trafia i nie przynosi żadnego pozytywnego skutku.

Ostatnio edytowany przez pyransc (2014-02-02 19:45:26)

Offline

#223 2014-02-02 19:56:42

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Dramy na ansi wybuchają co jakiś czas, to nie jest żadna nowość. Zresztą na większości forów panuje taka sama sytuacja.
Już prędzej obawy SoheiMajina są bardziej sensowne.


Ty dulowaty userze!

Offline

#224 2014-02-02 20:18:09

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Nowe funkcjonalności forum

pyransc napisał:

Jak by tematy dotyczące dram w związku z anime online opustoszały to akurat nie było by takie złe. Przekaz z takich tematów do nikogo nie trafia i nie przynosi żadnego pozytywnego skutku.

Jak to nie przynoszą? Każdy może poflejmić i wracać do swoich zajęć z poczuciem spełnionego obowiązku.
Poza tym dużo łatwiej kontrolować dramy na forum, niż śledzić shoutboxa.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#225 2014-02-02 21:02:47

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Ariakis napisał:
pyransc napisał:

Jak by tematy dotyczące dram w związku z anime online opustoszały to akurat nie było by takie złe. Przekaz z takich tematów do nikogo nie trafia i nie przynosi żadnego pozytywnego skutku.

Jak to nie przynoszą? Każdy może poflejmić i wracać do swoich zajęć z poczuciem spełnionego obowiązku.
Poza tym dużo łatwiej kontrolować dramy na forum, niż śledzić shoutboxa.

Przecież tego i tak nikt nie kontroluje.

Poza tym wyrwałeś moją wypowiedź z kontekstu. Odnosiłem się do samego zjawiska "opustoszenia tematów". Swoje zdanie o shoutboxie wyraziłem wyżej w tym samym poście który zacytowałeś.

Offline

#226 2014-02-02 22:57:41

akira1984
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-27

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Ja myślę że Shoutbox to bardzo dobra sprawa

Offline

#227 2014-02-09 17:41:54

senami
Użytkownik
Skąd: Stąd
Dołączył: 2011-02-18

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Przeszukałem cały temat, ale nie było wzmianki o aktualizacji samej informacji o napisach.

Polegałoby to na tej samej zasadzie co aktualizacja napisów, tyle że nie spowodowałoby to wyniesienia napisów do ostatnio dodanych oraz nie byłoby konieczności dodawania samego pliku napisów.

Po co to? Ano jak komuś wygasł link do czcionek albo ma jakieś widzimisię i chce coś zmienić w info, to zrobi sobie co tam chce i nie będzie niepotrzebnie "chować" naprawdę nowo wydanych subów.

Wygrzebałem też coś takiego:

L0NG3r napisał:

Przydałoby się informowanie przez PW, kiedy ktoś wystawi ci komentarz w napisach.

Popieram.

Ostatnio edytowany przez senami (2014-02-09 17:43:01)


sygna.png

Offline

#228 2014-02-09 18:38:39

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Nowe funkcjonalności forum

@L0NG3r, @senami +1.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#229 2014-02-09 18:41:39

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowe funkcjonalności forum

A tak na dobrą sprawę nie wiem, czemu nie ma tych powiadomień. Może forum nie wspiera takiej funkcji jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#230 2014-02-13 09:50:30

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Informacja o tym czy warto odkopywać stary temat:

Pokaż spoiler
6UgvC.png

Może też jakiś czerwonoczarny styl?

Offline

#231 2014-02-13 19:07:06

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowe funkcjonalności forum

oO To już lepiej odkopać stary niż zakładać nowy o tym samym motywie przewodnim.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#232 2014-02-13 20:09:59

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Quithe napisał:

oO To już lepiej odkopać stary niż zakładać nowy o tym samym motywie przewodnim.

To dlaczego powstają tematy odnośnie drugich serii danego anime jak by (jak sam zauważyłeś) nie można było pisać w jakimś zbiorczym temacie tak jak jest to w przypadku Code Geass. Np. taki temat jak ten nie powinien mieć racji bytu. Twoja wypowiedź powinna znaleźć się w regulaminie.

Offline

#233 2014-02-14 02:29:08

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Gerard napisał:
Quithe napisał:

oO To już lepiej odkopać stary niż zakładać nowy o tym samym motywie przewodnim.

To dlaczego powstają tematy odnośnie drugich serii danego anime jak by (jak sam zauważyłeś) nie można było pisać w jakimś zbiorczym temacie tak jak jest to w przypadku Code Geass. Np. taki temat jak ten nie powinien mieć racji bytu. Twoja wypowiedź powinna znaleźć się w regulaminie.

A dlaczego powstają kolejne tematu odnośnie tych samych problemów z napisami/odtwarzaniem video (zasadniczo to miałem na myśli w poprzednim poście)? Bo się ludziom nie chce szukać. A jak już ktoś coś wyszuka, to napisze w wyszukanym. I po co mu info, czy jest pewny, że chce to zrobić? Zbędny nabijarka wątków, tak to widzę.
Co do wątków o seriach, skoro jest zapotrzebowanie, to niech sobie będą.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#234 2014-02-20 11:22:11

123fluxbbfan
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-22

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Od wpisu na głównej http://animesub.info/komentarze.php?id=62 minęło z pół roku, naprawdę nie chce mi się wierzyć by tyle to trwało, a nawet powiem wprost znam gości co całe cmsy piszą w tyle. To naprawdę wygląda śmiesznie, bo na stronie poziom jest o hen wysoki jak Mount Everest, a administracja daje takie wpisy, czy wy sobie jaja robicie, to tylko kwestia czasu jak to padnie, ludzie sieć idzie do przodu a strona ma luki, naprawdę powinniście dbać o bezpieczeństwo danych użytkowników. Ale jak widać brak konkurencji robi swoje, jak ja nie lubię monopolu, to tworzy tylko patologie. Ale serio to nie jest nawet śmieszne, lecz godne pożałowania. Zgłaszam propozycje byście chociaż te luki połatali ok, chociaż tyle.


Błędy są po to by iść do przodu, determinacja to twoja siła.

Offline

#235 2014-02-20 23:03:06

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Nowe funkcjonalności forum

123fluxbbfan napisał:

Od wpisu na głównej http://animesub.info/komentarze.php?id=62 minęło z pół roku, naprawdę nie chce mi się wierzyć by tyle to trwało, a nawet powiem wprost znam gości co całe cmsy piszą w tyle. To naprawdę wygląda śmiesznie, bo na stronie poziom jest o hen wysoki jak Mount Everest, a administracja daje takie wpisy, czy wy sobie jaja robicie,

Erona, kaj łony takjiego mondralę znolyźli, co?

Dobrze jest jak jest. Znasz powiedzenie: „lepsze jest wrogiem dobrego”? Nowa stronka, nowe dziury, nowe bagi i cała kupa błędów do łatania. Tak, to przynajmniej stronka ładuje się dobrze i nie muli, nie ma w niej miliona  kupa nych dżawowych czy innych klikaczy, bo i nie wiem, jak takowe poprawnie nazwać, ergo wszystko ładnie śmiga. Chyba jedyna niespieprzona ze wszystkich starych odwiedzanych przeze mnie stronek.

123fluxbbfan napisał:

to tylko kwestia czasu jak to padnie, ludzie sieć idzie do przodu a strona ma luki, naprawdę powinniście dbać o bezpieczeństwo danych użytkowników. Ale jak widać brak konkurencji robi swoje, jak ja nie lubię monopolu, to tworzy tylko patologie. Ale serio to nie jest nawet śmieszne, lecz godne pożałowania. Zgłaszam propozycje byście chociaż te luki połatali ok, chociaż tyle.

Co padnie? Niby z jakiego powodu? Chyba płaco admyny, Kane, nie?

Bezpieczeństwo danych? Że niby trzymasz tu swój adres zamieszkania, numer amerykańskiego ubezpieczenia zdrowotnego, a za hasła używasz pinu do konta w szwajcarskim banku? Dunat egzadżorejt, broł.  rotfl

Jeśli chodzi o twą dezaprobatę wobec monopolu, to zawsze możesz założyć własną stronę/odnaleźć Alfiego i wskrzesić f.pl. Droga wolna. Poważka!  papatki

Na odchodne łap jeszcze:  przecinekprzecinekprzecinekprzecinekprzecinekprzecinek.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#236 2014-02-20 23:24:30

123fluxbbfan
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-22

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Znasz powiedzenie, że jakbyśmy myśleli jak ty, to dalej siedzielibyśmy w jaskiniach. Da radę zrobić lżejszą, nowszą stronę bez pierdół, wystarczy chcieć.

Ostatnio edytowany przez 123fluxbbfan (2014-02-20 23:28:13)


Błędy są po to by iść do przodu, determinacja to twoja siła.

Offline

#237 2014-02-20 23:32:45

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Przyznaję bez bicia, że powiedzenia nie znam, ale, nie kryję, do majestatu erudyty jeszcze mi trochę brakuje. Poczytam trochę, może gdzieś w jakichś arabskiego przekładach wzmianka będzie.   oczkod

Wiesz, wychodzę z założenia, że nie potrzeba poprawiać czegoś, co już jest funkcjonalne. Wystarczyłoby, że by istniejące usterki wyprostowali i bomba - jak dla mnie - nawet gites. jezor


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#238 2014-06-08 22:58:23

123fluxbbfan
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-22

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Ile epok musi minąć by coś tu się zmieniło, ludzie zanim wyjdzie nowe ansi wygramy mundial i euro.

Ostatnio edytowany przez 123fluxbbfan (2014-06-08 22:58:58)


Błędy są po to by iść do przodu, determinacja to twoja siła.

Offline

#239 2014-06-09 08:56:13

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowe funkcjonalności forum

123fluxbbfan napisał:

Ile epok musi minąć by coś tu się zmieniło, ludzie zanim wyjdzie nowe ansi wygramy mundial i euro.

Wygramy mundial i euro? Dla mnie bomba smile_lol

Tak bardziej serio to lepiej się nastaw, że ANSI 2.0 nigdy nie wyjdzie. Nie będziesz wtedy rozczarowany oczkod

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2014-06-09 08:57:21)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#240 2016-03-09 11:20:18

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Chciałbym zaproponować kosmetyczne zmiany na forum.

Napisy
Tworzenie i edycja napisów
W czym i jak tworzyć napisy.
Tłumaczenie anime
Daj znać, co aktualnie tłumaczysz lub poproś o pomoc.
Hardsuby & Softsuby
Poinformuj innych o swoich wydaniach.
Tłumaczenie mang
Masz z czymś problem? Poproś o pomoc.
Przetłumaczone mangi
Poinformuj innych o swoich wydaniach.
Tłumaczenie piosenek & Karaoke
Podziel się swoim przekładem piosenki do anime.
Piosenki z waszym tłumaczeniem
Poinformuj innych o swoich wydaniach.
Pomocnik
Masz problem i nie znalazłeś rozwiązania na naszym forum? Napisz o nim tutaj.

Dyskusje
Anime
Porozmawiajmy o anime.
Manga
Porozmawiajmy o mandze.
Powieść
Co warto przeczytać, a czego lepiej nie ruszać.
Visual Novel
Co warto przeczytać i skąd dany tytuł wziąć.
Wymiana
Kupię, sprzedam, zamienię. Oddam za darmo.
Polskie wydania
Skąd wziąć hardsuby, gdzie kupić DVD i inne...

Ostatnio edytowany przez Gerard (2016-03-09 11:26:04)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024