#1 2015-01-25 18:05:57

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Leczymy raka (opinie o anime).

W tym temacie będziemy wyrażać opinie na temat  kupa gustu innych użytkowników.

Zasady:
1. Wybieramy takie tytuły anime, które uważane są przez większość za raka, i które widzieliśmy.
2. Swoje opinie i propozycje można pisać co 5* postów. (* - liczba ta się może zmienić).
3. Przed każdym wysłanym postem sprawdź czy już ktoś nie odpisał.
Autor, który się spóźnił, powinien zedytować swoją wypowiedź tak, by nie zawierała jego propozycji.
4. Wszelkie obrazki mają lądować w spoiler.
5. Wzór:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tytuł anime, który poprzedni użytkownik wielbi uważa za więcej niż dobre oraz twoja ocena.
Poprzyj swoją opinię paroma zdaniami. (użyj opcji spoiler)

Twój typ anime (można dać link) i ocena.
Dlaczego oceniłeś ją tak wysoko? (użyj opcji spoiler)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jako że to pierwszy post zacznę od jego drugiej części:

Tokyo Ghoul (sezon 1) 7/10

Pokaż spoiler
Fabuła może wydać się oklepana i zbierać pomysły z innych anime, ale mnie osobiście się spodobała.
Konkrety: różne typy mocy i ich wykorzystanie przez CCG, postacie i ich historie, wątek z przeszczepem organów, różne grupy ghuli...
Grafika: w wersji bd nie ma cenzury, a to co chciałem zostało pokazane, więc dla mnie , który olewa jakość - może być.
Muzyka: za wiele jej nie było, ale opening towarzyszył mi w autobusie, a "Yutaka Yamada" podczas pracy przy komputerze.
Podsumowując czekałem na taką serię i w końcu ją dostałem.

Ostatnio edytowany przez Gerard (2015-01-25 19:53:17)

Offline

#2 2015-01-25 18:19:04

Shaft
Użytkownik
Dołączył: 2014-09-03

Odp: Leczymy raka (opinie o anime).

Gerard napisał:

Zasady:
1. Wybieramy takie tytuły anime, które uważane są przez większość za raka, i które widzieliśmy.

Gerard napisał:

Tokyo Ghoul (sezon 1)

AniDB - 6.84
Tanuki - 7.4
Anilist - 7.87
MAL - 8.10

XD
ostrzezenie

Ostatnio edytowany przez Shaft (2015-01-25 18:20:09)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024