#41 2015-01-26 03:14:34

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Moderacja jak zawsze pokazała klasę.  smile_big
Coellus która mnie od pajaców wyzywa będzie mówić wszystkim, że modzi wiedzą co to profesjonalizm.  papa
Na normalnym forum takie za takie coś dostałaby upomnienie, ale jak ma je dostać, jak modzi pokazują gorszy stosunek i 0 argumnetów.
Może rzeczywiście jest sens w alternatywie dla ANSI i może się okazać, że gdybym coś takiego planował to i spora grupa userów pomogłoby mi w tym.  smile

Ostatnio edytowany przez kishida (2015-01-26 03:24:51)

Offline

#42 2015-01-26 05:54:02

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Ano tak jest, cóż zrobić.
Ale nie wydaje mi się aby dużo ludu przeszło na alternatywę, bo lubią patrzeć jak NAZI i modkowie nękają na forum xD


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#43 2015-01-26 09:34:19

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Moment, moment; nazwałem go pajacem, bo pajacuje. Zakłada tematy z dupy i wszędzie robi bajzel. "Ktoś zachowujący się niepoważnie, bez godności". Debilem go jeszcze nie nazwałem, bo dopiero na to pracował, a chodzi oczywiście o "osoba upośledzona umysłowo w stopniu lekkim" ten termin medyczny.

kishida napisał:

Na normalnym forum takie za takie coś dostałaby upomnienie, ale jak ma je dostać, jak modzi pokazują gorszy stosunek i 0 argumnetów.

Co? Rozwiń to.

Rein, nie zamykaj jeszcze.

Offline

#44 2015-01-26 09:44:26

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Taki fun tutaj.

Sorry, ale takie numery już się tutaj działy nie raz i nie dwa. Podejście moderacji i tak jest lekkie, wcześniej od ręki warn, ban i kłódki na tematy. smile_big

@kishida - napisała, że gotowa jest ponieść konsekwencje.  smile_big


wladza1.png

Offline

#45 2015-01-26 10:18:43

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Shaft napisał:

Wtedy zostanie mi odwołanie do Kane'a. Przynajmniej on nie ignoruje użytkowników.

Kane napisał:

Dlaczego skasowano mój post/wątek/sygnaturę?
Jeśli zaraz po tym fakcie nie otrzymałeś PM'a z wyjaśnieniem zapoznaj się z trzecim punktem regulaminu ANSI.

Nie po to jest FAQ'u żeby olewać je ciepłym moczem.

Poza tym:

Rein napisał:

To nie masarnia, że wszystko musi taśmowo zapie..... jezor

Offline

#46 2015-01-26 10:25:25

Lamarus
Użytkownik
Skąd: Skoki/Poznań
Dołączył: 2008-05-21

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

kishida napisał:

Może rzeczywiście jest sens w alternatywie dla ANSI i może się okazać, że gdybym coś takiego planował to i spora grupa userów pomogłoby mi w tym.  smile

To zakładaj sobie alternatywę, jak tu ci nie pasuje i papa. Płakać nikt nie będzie, a większość ludzi z ANSI raczej ceni sobie panujący tu klimat i żadnej przesiadki robić nie będzie.

Pokaż spoiler
O  tym, że poza wymądrzaniem się nic tu nie wnosisz nie wspominając.


2Onih0v.jpg
"Nie wiem o co w tym chodzi bo to nie ma najmniejszego sensu." - Ken-chan

Offline

#47 2015-01-26 10:56:59

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Trochę nie rozumiem najazdów na kishidę. [...][nieco] racji ma. ANSI to zatęchły, opuszczony twór.


wladza1.png

Offline

#48 2015-01-26 14:40:19

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

No nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma. ANSI to dość hermetyczny twór i albo ktoś przywyknie, albo i nie. Niemniej, jak nikt nie pajacuje, to go tu nic złego nie spotka. Aczkolwiek serio od ludzi wymaga się tu trochę więcej niż na onlajnach.
Jasne, że dulu nie powinien tak łatwo tracić nerwów i się wdawać w pyskówki, bo to bez sensu.  A jak częściej będą mu puszczać nerwy, to i jego warn nie ominie, spokojnie.  smile Niemniej moderator też człowiek.   papa

Offline

#49 2015-01-26 15:33:49

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Ale ja nerwów nie straciłem. Po prostu to była najszybsza droga, aby ukrócić pajacowanie. smile_lol

Offline

#50 2015-01-26 17:21:42

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

No przecież, o to właśnie chodzi. Celowo i z premedytacją...


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#51 2015-01-26 19:42:01

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

dulu napisał:

Ale ja nerwów nie straciłem. Po prostu to była najszybsza droga, aby ukrócić pajacowanie. smile_lol

http://animesub.info/komentarze/tresc.php?id=56178  smile_lol


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#52 2015-01-27 05:23:55

Golden
Zbanowany
Dołączył: 2015-01-27

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Ale z was ciamajdy by lekko ująć  respekt
Zamiast pozwalać na to by mody wyzywali od debili i pajaców zwykłych userów oraz pokazywali chamstwo w czystej postaci

A, i żeby nie było - ode mnie nie jest na tydzień. papa

hmm..

Innostain: Ja też jestem z onlajna, a takich dram nie robię. Nie szufladkuj tak ludzi.

Z normalnego punktu widzenia nie powiedział czegoś złego ani głupiego, zróbcie ankietę kto ogląda online a kto pobiera, wynik jest jasny jak słońce  evil  po takiej ankiecie każdy mod powinien pójść do zakładki "byli z nami" (by się przydała)

Dlaczego po mojej rozmowie z Kane odniosłem wrażenie że nie jest ani za onlajnem ani za downloadem? a jego pionki już są po 1 stronie muru?  cholera

Zamiast dać się poniżać ludzie powinni się razem trzymać i pokazać na co stać zwykłego usera, przecież taki pan Dulu wszystkich nie zbanuje  szalony  chyba że każdy powie że jest z online to jest szansa...   gwizdze

Sasha1:

Przecież on przyszedł z onlajna. Nie oczekujcie zbyt wiele.  jezor

a tak btw? kto ci dał prawo do obrażania zwykłych użytkowników ansi jak i onlajnów? To że tu jesteś od dawna nie czyni cie nikim ważnym a na pewno nie stoisz wyżej niż przeciętny Innostan któremu nie wolno wspominać że lubi online, bo mniejszość czyli około 7% ansi którzy nie oglądają online go hejcą?

Radziłbym wypromować ansi na takich str jak online, mała reklama Kane nie zaszkodzi a tylko wzbogaci serwis przez nowych użytkowników którzy mają odwagę wstawić czoła obecnej tu władzy... Może komuś nawet się spodoba ansi 2.0 rotfl

Offline

#53 2015-01-27 09:36:48

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Robisz z siebie pośmiewisko tak dla zabawy, co nie?

Offline

#54 2015-01-27 10:32:30

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Dołączył dopiero dzisiaj i zachowuje się, jakby wszystko wiedział. Aż przydałoby się zacytować Kama. oczkod

Offline

#55 2015-01-27 11:09:28

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Tyle że ~Golden ma racje z mojego punktu widzenia.


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#56 2015-01-27 11:39:51

Lamarus
Użytkownik
Skąd: Skoki/Poznań
Dołączył: 2008-05-21

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Golden, skoro tak bardzo lubisz onlajny, to co tak właściwie tu robisz?


2Onih0v.jpg
"Nie wiem o co w tym chodzi bo to nie ma najmniejszego sensu." - Ken-chan

Offline

#57 2015-01-27 11:44:48

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

@Lamarus, zbanowano prowodyrów, to znajdują się nowi. Zacytuję swoje zdanie z wczoraj:

Ciągnie świnie do wolnego koryta

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2015-01-27 11:45:01)

Offline

#58 2015-01-27 11:51:08

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Przecież to ewidentnie jeden i ten sam troll, styl i wypowiedzi niezmienne, więc po co kontynuować temat?

Ostatnio zauważam, że paru takich szczekaczy dla zabawy chce rozruszać ANSI, co starsi użytkownicy traktują z politowaniem lub coraz mnie ukrywaną irytacją. Przydałoby się "spacyfikować" towarzycho i ewentualnie pobanować rozrabiaków, jeśli mają multikonta, bo potem wychodzą kwiatki, że sami się oceniają,  czy robią wypiski błędów (WTF?!), a przyłapani jeszcze się tym szczycą, snując jakieś banialuki.

Ostatnio edytowany przez slymsc (2015-01-27 11:52:09)


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#59 2015-01-27 13:17:36

rimoshia
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-27

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Przepraszam, że się tak tu wcisnę, jestem od niedawna na ansi, a już zwłaszcza na forum. Głównie tylko tu czytam co się dzieje i prawie do każdego tematu mam takie same odczucia - "Gdzie mój popcorn???". Praktycznie każdy temat jest o tym, jak online są złe, jak modzi i admini są źli, jak ansi jest złe. Nie nudzi się wam ciągle gadanie o tym samym? Strona nie odpowiada - szukam/tworzę nową lepszą. Modzi to też ludzie i jak patrzyłam nie mają po 12-13 lat, więc strzelam, że mają własne życie (w przeciwieństwie do niektórych tutaj...) i nie mogą siedzieć 24 h na dobę. Co do obrażania ze strony modów - pewnie, że to było nie na miejscu, ale nie oczekujmy za wiele od (może dla niektórych będzie to nowość) LUDZI. Jak was coś irytuje, to też z anielskim spokojem do tego podchodzicie? Raczej wątpię. Według mnie bycie adminem czy modem aż tak łatwe nie jest, bo zrobi się coś, jest źle, nie zrobi się nic, jest źle. Użytkownikom czasem tak ciężko  dopasować... A nawet jakby się robiło nie wiadomo co, to i tak znajdzie się grupka, która w każdym temacie będzie nawijać o tym samym. Na ansi widziałam, że raczej jest dużo osób, a w tematach przewija się może z 5 tych samych osób. 5 na tyle ludzi? To w sumie nawet mało, szkoda tylko że te 5 osób potrafi niezły bałagan zrobić na forum, jakby to było z milion osób. W pewnym sensie rozumiem modów i adminów, którzy usuwają np. tematy, bo ja sama przeglądając trochę forum, zauważyłam, że praktycznie tu jest tak:
1. Lista co kto robi.
2. Pytania np. o czcionki, odcinki itd.
3. Jechanie adminów, modów, stronki, online.
Te trzy punkty to całe forum z milionem tematów. Takie moje odczucia są tutaj. Nie nudzi was to już?
Na razie tyle z mojej strony, to teraz idę po popcorn do sklepu, żeby mieć przy czym czytać hejty na mnie, bo myślę inaczej niż najaktywniejsza na forum grupka.

Ostatnio edytowany przez rimoshia (2015-01-27 13:22:52)


Kyou mo ii hi da ^^

Offline

#60 2015-01-27 13:28:22

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Krótkie pytanie do moderacji.

Ale ja nikogo nie obrażałem. Znalazł odpowiedni termin, który określa jego zachowanie i drugi, medyczny, który może być powodem tejże błazenady.
Osobiście uważam to za przykre, niemniej takie istoty nadal pozostają ludźmi, którzy mają przypisaną sobie nazwę.

Ostatnio edytowany przez dulu (2015-01-27 13:30:28)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024