#1 2006-02-19 12:42:39

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Street Fighters -Zero 2

10013.jpg

film z 2005 roku...oglądałem pierwszą część i troszkę się zdziwiłem, że nic nie usłyszałem o sequelu... może mi ktoś powiedzieć

czy warto ściągać ? i czy powinienem coś wiedzieć bo może popełniłem jakiś błąd... oglądał ktoś to w ogóle ?

Ostatnio edytowany przez kalamir (2006-02-19 12:43:14)

Offline

#2 2006-02-20 00:28:37

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Street Fighters -Zero 2

Jeszcze nie oglądałem, ale jeśli Cię to interesuje to masz tu torrenta do polskiego harda (mkv) wydanego przez ASG.

Offline

#3 2006-02-20 00:56:40

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Odp: Street Fighters -Zero 2

cały dzień zbierałem info razzem z innym fanem SF i niestety stwierdzam, że jest tak fatalnie narysowane jak odcinku z naruto (finał walki sasuk naruciak) albo jeszcze gorsze...nawet oficialna strona jest tak gówniana że to szok....trailer filmu we flaszu smutny  nie wiem czy warto w ogóle to ściągać  a widze, że chyba nikt nie oglądał shithappens

Offline

#4 2006-02-20 01:01:54

johny_lennon
Użytkownik
Skąd: Bielsko
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Street Fighters -Zero 2

masz tu oceny tych co to ogladali
[cytuj]Definitly THE WORST of all SF animations (including SF2:V). Story is very weak. All SF fans alredy know most of it, and all other ppl not familiar with SF saga and characters will have difficulties understanding what`s going on.

Animation is not bad, fights are quite fast but they don`t have "the punch" of fights in SF2:The movie.

Music is rather poor, only few tracks ...

Characters: all we know form SF oczkod and .. introducing Sakura to animated version on SF. No Chun-li this time. Buuuuuu :`(

Value: none. As I said all of you SF fans alredy know it, all of u that didin`t play SF won`t be intrested in it anyway

Enjoyment: I didn`t enjoy it at all. Wasted 45 minutes[/quote]
jednym slowem wielka kicha smutny

Ostatnio edytowany przez johny_lennon (2006-02-20 01:03:58)

Offline

#5 2006-02-20 08:27:58

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Odp: Street Fighters -Zero 2

kurde... jak co może się nie udać  nie uda się na pewno.

Już wiem, że nie ściągam tego...poczekam aż kto inny to zrobi ...

Offline

#6 2009-03-27 14:21:41

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Street Fighters -Zero 2

Powiem ogólnie. Obejrzałem ten pierwszy film Street Fighter 2 The animated movie i był świetny. Genialna kreska w takim stylu jaki lubię i również dobra muzyka, walki i ogólnie cały klimat fajny.
A potem włączyłem Street Fighter Alpha i powiem że można się bardzo niemile zaskoczyć.
Co oni zrobili z tym anime ? Dlaczego tak oszpecili postacie ? Tak ładnie wyglądały w tamtym filmie, a w Alpha wyglądają jak w bajce dla dzieci. Jakieś dziecinne rysy twarzy.
I nieprawdą jest że to dlatego bo kreska jest nowsza gdyż to jest po prostu całkowicie zmieniony styl kreski i nie wiem czemu. Po prostu obrzydliwa jest.

Offline

#7 2009-03-27 15:47:31

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Odp: Street Fighters -Zero 2

ledziux to żeś mnie teraz zaskoczył xD To własnie SFII TAM miał kreskę z dupy wzięta na której Ryu i Ken mieli prostokątne pyski xD SF ZERO (Alpha) zaś ma kreskę IDENTYCZNĄ z tą z gry. Warto zaś wiedzieć, że Street Fighter to seria gier do którego anime mają być tylko komercyjnym dodatkiem. Sytuacja ma się troszkę gorzej z kontynuacją Zero :/ Generations

Offline

#8 2009-03-27 16:30:23

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Street Fighters -Zero 2

kalamir napisał:

ledziux to żeś mnie teraz zaskoczył xD To własnie SFII TAM miał kreskę z dupy wzięta na której Ryu i Ken mieli prostokątne pyski xD SF ZERO (Alpha) zaś ma kreskę IDENTYCZNĄ z tą z gry. Warto zaś wiedzieć, że Street Fighter to seria gier do którego anime mają być tylko komercyjnym dodatkiem. Sytuacja ma się troszkę gorzej z kontynuacją Zero :/ Generations

Akurat jest odwrotnie. Wpierw się ogląda ten starszy film i mało komu się spodoba kreska w nowszym bo jest odpychająca.
Ten film z 1994 roku mi się tylko podobał. Reszta jest niewarta uwagi.
Styl kreski w filmie z 1994 niektórzy nazywają stylem amerykańskich bo akurat szczególnie ładnie wyglądało tj ta dziewczyna Chun-li.
W GTO też coś było podobnego z kreską bo szczególnie mi się podobał ten styl.

Offline

#9 2009-03-27 16:45:59

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Street Fighters -Zero 2

Kreska w Alfie się zmieniła tak samo jak i w grze, dla mnie to proste
z poważnej/dorosłej na cukierkową/młodzieńczą tak samo było przecież z grą dopiero teraz SF4 przyniósł nam powrót do starej dobrej poważnej miazgi smile
hehehhe

Offline

#10 2009-03-27 16:50:24

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Odp: Street Fighters -Zero 2

Nie no mnie kreska z 1994 przeraża :/ już wiele bardziej podobała mi się jej dopracowana wersja z 1995 Street Fighter II V. Tam przynajmniej można było patrzeć na twarze bohaterów jezor

Offline

#11 2009-03-27 17:22:49

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Street Fighters -Zero 2

No Victory było niezłe smile
szkoda że oglądałem po japońsku z niemieckim subem
swego czasu leciało na VOX
to były czasy

Offline

#12 2009-03-27 17:52:33

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Street Fighters -Zero 2

A są polskie napisy do Street Fighter II V ?
Powiem szczerze że mi się bardzo podobał wygląd w filmie z 1994 r tej Chun-Li a potem w Alpha okropnie wyglądała bo jakoś sztucznie.
Poza tym muzyka japońska w tym pierwszym filmie była świetna i dodawała klimatu. Nie oglądam żadnych wersji amerykańskich, a wiele osób ten film z angielskim dubbingiem oglądało i źle na tym wyszło.
W Alpha było za dużo różnych MAGICZNYCH MOCY więc to źle wpłynęło na film. Ta mała dawka tych nadnaturalnych umiejętności w pierwszym filmie była wystarczająca.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2009-03-27 17:55:53)

Offline

#13 2009-03-27 18:19:28

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Odp: Street Fighters -Zero 2

Przecież to było dokładnie to samo -_- Na początku filmu Ryu rozwala Sagata z Shouryukena a później z Kenem strzelają na lewo i prawo z Hadou-kenów. Z kolei w Zero jest poruczony motyw w którym Hadou przejmuje kontrolę nad poczynaniami Ryu co ma tez miejsce w filmie z 1994. No i cały serial z 1995 jest o tym jak Ryu próbuje zapanować nad Hadou.

Że nie wspomne o tym, że w tym starym SFII Ken wysadził cała baze Vegi (amer Bison) za pomocą HADOU SHO RYU KENa

Ostatnio edytowany przez kalamir (2009-03-27 18:20:54)

Offline

#14 2009-06-13 21:08:31

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Street Fighters -Zero 2

Prawie nie ma anime o takiej kresce jak w Street Fighter z 1994r. Ktoś tam pisał jakieś bzdury o stylu amerykańskim (może i tak, ale to w kategoriach zalet powinno być). Coś podobnego jest w GTO. Takie anime są przepiękne i bym chciał więcej ich widzieć, ale jakoś ich nie ma.

Offline

#15 2015-03-23 18:01:49

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Street Fighters -Zero 2

Obejrzałem ostatnio filmy Street Fighter Alpha i Street Fighter Alpha Generations.

Jak ktoś lubi walki to zapewne mu się spodobają, ale jeśli chodzi o wady to nie podoba mi się w nich jedna rzecz.

Wymyślili specjalnie dla potrzeb filmów jakieś nowe postacie (niby powiązane z głównym bohaterem czyli Ryou), ale zarazem wszystko pozostawili w sferze domysłów (nie wiadomo na przykład kim byli ich rodzice), czyli można tylko zgadywać skąd się wzięli.

W Street Fighter Alpha mowa o Shunie.

http://streetfighter.wikia.com/wiki/Shun

Natomiast w Street Fighter Alpha Generations to Fuka jest tajemniczą postacią i do końca nie wiadomo kim tak naprawdę jest.

Z filmu można się dowiedzieć, że Ryou jest

Pokaż spoiler
synem Akumy (Gouki) i Sayaki.

Jednak Fuka (wyjątkowo piękna dziewczyna) również wygląda na

Pokaż spoiler
córkę Sayaki.
Niestety nie jest to wyjaśnione. Po prostu postać wprowadzona ot tak sobie dla upiększenia anime.

http://streetfighter.wikia.com/wiki/Fuka

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024