#61 2015-05-11 13:07:28

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

KieR napisał:

Aldonoah.Zero idealnie pokazuje jak aniDB jest super uber dobre. Admini z stamtąd są nawet mądrzejsi od twórców anime, gdyż ci sami numerowali odcinki od 01-24, a na AniDB lepiej walnąć 2x12 numeracje.

Ale tak samo jest na MAL-u oczkod.

Zresztą ten "problem" dotyczy większości split-cour, bo zazwyczaj numeracja odcinków leci dalej...
Wtedy rzeczywiście powinno się olać zgodność z AniDB i dać to jako jeden tytuł - szczególnie, że robią tak grupy fansuberskie oczkod.
Bo później, by znaleźć napisy do odcinka 20, trzeba szukać do 8 baka.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#62 2015-05-11 13:13:43

Lamarus
Użytkownik
Skąd: Skoki/Poznań
Dołączył: 2008-05-21

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Dorzucę jeszcze swoje trzy grosze. oczkod
Myślę, że aby zachować odpowiednią równowagę (czyt. by obyło się bez flejmów i wojenek), najlepiej byłoby wtedy, gdyby ewentualnym nowym moderatorem został ktoś, kto z jednej strony jest zupełnie bezstronny i nie należy do żadnej z grup, z drugiej zaś strony jest aktywny i sporo się udziela. Odpowiednim kandydatem wydaje mi się zatem mój przedmówca.


2Onih0v.jpg
"Nie wiem o co w tym chodzi bo to nie ma najmniejszego sensu." - Ken-chan

Offline

#63 2015-05-11 13:29:30

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Cóż, Lamarus, jakby popatrzeć przez pryzmat tego, co napisałeś to i Gerard się pod te współczynniki łapie. smile_big

Moim zdaniem sprawa już się dłuższy czas toczy bez konkretnego wyniku (na tak lub na nie), Kane sprawę monitoruje,
więc ankieta miałaby o tyle sens, że pokaże, co o tym sądzą ludzie i czy im to do szczęścia potrzebne, czy to dobry wybór, itp.
Sama ankieta nie byłaby równoznaczna z decyzją, ale dałaby nam wgląd i byłaby dodatkowym czynnikiem i tylko tyle.

Offline

#64 2015-05-11 13:32:16

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

dulu napisał:

i doszliśmy do wniosku, że będzie tak.

No to wszystkie tytuły trzeba tak poprawić. Ja nie pisałem w tej sprawie, bo za dużo razy się do mnie dowalili o tytuły tylko z AniDB... a tymczasem wygląda to tak:

AniDB
a w rzeczywistości wygląda tak:
Nyaa

Ludzie się pluli, więc teraz przynajmniej w opisie zaznaczam, do którego odcinka są napisy, żeby nie musieli się gimnastykować.

dulu napisał:

Ja tam nie chcę mieć w redakcji kolesia, który dosłownie parę dni temu "kurwami" rzucał w komentarzach.

Ehm, przygarniał kocioł garnkowi. Przecież ty na forum nowych użyszkodników wyzywasz od debili czy downów bez guugli, więc czym to się różni od "kutw" w komentarzach? To nadal jedna strona.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-05-11 13:56:48)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#65 2015-05-11 13:32:25

Lamarus
Użytkownik
Skąd: Skoki/Poznań
Dołączył: 2008-05-21

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Rein napisał:

Cóż, Lamarus, jakby popatrzeć przez pryzmat tego, co napisałeś to i Gerard się pod te współczynniki łapie. smile_big

Nie przeczę, niemniej jednak dulu już go chyba skreślił. smile_big

Ostatnio edytowany przez Lamarus (2015-05-11 13:32:59)


2Onih0v.jpg
"Nie wiem o co w tym chodzi bo to nie ma najmniejszego sensu." - Ken-chan

Offline

#66 2015-05-11 13:55:34

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Kamiyan3991 napisał:
dulu napisał:

Ja tam nie chcę mieć w redakcji kolesia, który dosłownie parę dni temu "kurwami" rzucał w komentarzach.

Ehm, przygarniał kocioł garnkowi. Przecież ty na forum nowych użyszkodników wyzywasz od debili czy downów bez guugli, więc czym to się różni od "kutw" w komentarzach? To nadal jedna strona.

No, bo to człowiek z małą ilością punktów IQ był.

Gerard po prostu nie potrafi dopasować tytułu. Jak taka osoba ma się tym zajmować?

Ostatnio edytowany przez dulu (2015-05-11 13:57:20)

Offline

#67 2015-05-11 14:43:39

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Kamiyan3991 napisał:

Przecież ty na forum nowych użyszkodników wyzywasz od debili czy downów bez guugli, więc czym to się różni od "kutw" w komentarzach? To nadal jedna strona.

Tym, że dulu nie sra do własnego gniazda. Mimo wszystko ANSI jest podzielone na dwie części - forum i stronę główną, gdzie wrzuca się napisy. oczkod Już nie mówiąc, że użyszkodnik (jak to sam napisałeś) to użyszkodnik, a w przyrodzie szkodniki się zwalcza.

Offline

#68 2015-05-11 15:01:54

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Jedne słowo na "k" w komentarzu boli przez całe życie...

Dwie grupy nie umieją dodać poprawnie tytułu do Yamada-kun.
Tłumacz nie wie, że istnieje angielski tytuł Owari no Seraph.
Gwiazdeczka dalej wisi. Tytuły już swoją drogą.
Widzę, że Picture Dramy też pozamieniane z Shingeki no Kyojin.

Jedyne na co teraz czekam to wyjaśnienie, dlaczego tu jest taki tytuł alternatywny, tu taki, a tu taki.


Każde napisy są dodane po swojemu, mimo że należą do jednego projektu Anime Mirai. Te tytuły alternatywne to chyba się z nieba biorą albo z niewiedzy.

Kizuna Ichigeki (jp, jp, en)
Ojii-san no Lamp (jp, en, en)
Bannou Yasai Ninninman (jp, en, en)
Tansu Warashi. (jp, jp, en)

BUTA (jp, jp, xxx)
Wasurenagumo (jp, jp, xxx)
Shiranpuri (jp, en, jp)
Pukapuka Dudu (jp, jp, en)

Ryo (jp, jp, jp)
Little Witch Academia (jp, jp, PL)
Arve Rezzle: Kikaijikake no Yoseitachi (jp, en, jp)
Death Billiards (en, en, en)

Harmonie (jp, jp, jp)
Ookii 1 Nensei to Chiisana 2 Nensei (jp, en, jp)
Parol no Miraijima (jp, en, jp)
Kuro no Sumika -Chronus- (en, en, jp)

Ongaku Shoujo (jp, en, jp)


I teraz żeby ułatwić wam zadanie kliknijcie sobie BUTA i Death Billiards i oba tytuły wpiszcie sobie na aniDB. W skrócie: wnioskuję o wywalenie tytułu alternatywnego skoro NIKT poprawnie nie umie go dodać.

Pokaż spoiler lilith_ dziękujemy ci za twą czujność i logowanie raz dziennie tylko po to by sprawdzić, czy nie masz żadnej wiadomości w skrzynce
f34c76e9-a94d-411e-9a91-18bd03cac8c5.jpg

I naprawdę, przestańcie już jej bronić...

I jak to Kane ostatnio napisał: "a i owszem, to działą tak, że jak do czegoś przywykniesz, to tego nie widzisz"

f72e5eba9c.png

Ostatnio edytowany przez Gerard (2015-05-11 15:29:17)

Offline

#69 2015-05-11 15:07:51

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

No cholera. To nie możesz zgłaszać moderacji, że trzeba to poprawić? Jak widzę - mam zwyczaj zgłaszać, dzięki czemu moderator może poprawić.

Ten temat poszedł w złą stronę. Nawet ja to widzę.  szalony


wladza1.png

Offline

#70 2015-05-11 15:09:46

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Przyszli kandydaci będą widzieć czego się od nich wymaga.

Edit: Praktycznie wszystkie zostały zgłoszone, niektóre z tego co widzę zostały już zrobione, a niektóre zapewne dalej wiszą. Ja tu tylko chciałem pokazać co jest na rzeczy.

Ostatnio edytowany przez Gerard (2015-05-11 15:16:21)

Offline

#71 2015-05-11 15:18:49

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Gerard, nie no, lilith trochę roboty ma, bo samo sprawdzenie skrzynki może nie jest wymagające, ale dać i zdjąć warna raz na kilka miesięcy to... niby dwie rzeczy, a zbiera się tego. A nie daj boże żeby jeszcze musiała sprawdzać zasadność... to od razu do Kane'a musi iść, heh.
Chociaż fakt faktem – zapytałem o logi z tamtych komentarzy, o które była wczoraj drama, i ciekawe, czy na nie chociaż zerknie.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2015-05-11 15:21:15)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#72 2015-05-11 15:39:13

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Gerard napisał:

Przyszli kandydaci będą widzieć czego się od nich wymaga.

Edit: Praktycznie wszystkie zostały zgłoszone, niektóre z tego co widzę zostały już zrobione, a niektóre zapewne dalej wiszą. Ja tu tylko chciałem pokazać co jest na rzeczy.

Zostało tylko Fate/kaleid liner Prisma Illya. Reszta poprawiona jakiś czas temu. Mam z tym mały problem.

Offline

#73 2015-05-11 18:53:05

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Kamiyan3991 napisał:

Gerard, nie no, lilith trochę roboty ma, bo samo sprawdzenie skrzynki może nie jest wymagające, ale dać i zdjąć warna raz na kilka miesięcy to... niby dwie rzeczy, a zbiera się tego. A nie daj boże żeby jeszcze musiała sprawdzać zasadność... to od razu do Kane'a musi iść, heh.
Chociaż fakt faktem – zapytałem o logi z tamtych komentarzy, o które była wczoraj drama, i ciekawe, czy na nie chociaż zerknie.

Jedyne logi do jakich mam wgląd to ID komentarza skasowanego. Niestety nie widzę jego treści. Nie wiem nawet czy Kane ma w to wgląd.
Co do warnów to mam tyle roboty ile ludzi szaleje na forum/w komentarzach. Czasem nic a czasem całkiem sporo.
Co do "iścia od razu do Kane" to wyjaśniam, że moderacja jest na tym samym poziomie więc nie widzę sensu podważania decyzji innych modów co do zasadności dania warna/skasowania posta/komentarz/napisów. Takie kwestie rozstrzyga admin.
Naprawdę uważam, że są ciekawsze rzeczy do robienia niż przepychanie się czy słusznie usunięty czy nie.
Jakoś nie chce mi się wierzyć by dulu złośliwie komuś usuwał komentarze (tylko dlatego, że komuś się wydaje, że go nie lubi).

Wracając do tematu to... w ogóle po co ten temat? Zgłoszenia są realizowane na bieżąco. Komentarze są pilnowane. Tytuły poprawiane są w miarę możliwości (jednak wymaga to trochę pracy i uwagi bo ludzka wyobraźnia nie zna granic i czasem takie kwiatki można znaleźć, że dłuższą chwilę zajmuje odgadnięcie czego ten tytuł dotyczy).
Jeśli koniecznie chcecie pomóc w MODEROWANIU napisów to proponuję po trafieniu na "dziwny" tytuł użyć tego magicznego przycisku "Zgłoś mod"
Wierzcie mi na słowo, że jeśli nadmiar pracy na forum/napisach nas przerośnie pojawi się odpowiedni temat.

Tyle ode mnie.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#74 2015-05-11 23:22:56

Invi
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-12-26

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

lilith_ napisał:

Wierzcie mi na słowo, że jeśli nadmiar pracy na forum/napisach nas przerośnie pojawi się odpowiedni temat.

Tyle ode mnie.

Jakby was przerosło końcu, to ja się zgłaszam :3

Offline

#75 2015-05-11 23:30:12

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Invi napisał:
lilith_ napisał:

Wierzcie mi na słowo, że jeśli nadmiar pracy na forum/napisach nas przerośnie pojawi się odpowiedni temat.

Tyle ode mnie.

Jakby was przerosło końcu, to ja się zgłaszam :3

Może zabrzmi to niegrzecznie, ale kim Ty tak w ogóle jesteś?


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#76 2015-05-11 23:36:44

Innostian
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2014-01-15

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

To samo można się zapytać ciebie.

Ja tam nie widzę sensu szukania nowego moda.

Offline

#77 2015-05-11 23:58:55

Invi
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-12-26

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Kamiyan3991 napisał:

Może zabrzmi to niegrzecznie, ale kim Ty tak w ogóle jesteś?

Kto ma wiedzieć ten wie. Widać ty nie musisz wiedzieć.   rotfl

Offline

#78 2015-05-12 00:00:08

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Kamiyan3991 napisał:

Może zabrzmi to niegrzecznie, ale kim Ty tak w ogóle jesteś?

Młody jesteś, nie pamiętasz dram Kami Squadu.


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#79 2015-05-12 09:01:39

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

Kamiyan3991 napisał:
Invi napisał:
lilith_ napisał:

Wierzcie mi na słowo, że jeśli nadmiar pracy na forum/napisach nas przerośnie pojawi się odpowiedni temat.

Tyle ode mnie.

Jakby was przerosło końcu, to ja się zgłaszam :3

Może zabrzmi to niegrzecznie, ale kim Ty tak w ogóle jesteś?

On był na ANSI, zanim ci pieluchy zmieniano rotfl


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#80 2015-05-12 14:05:15

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: [ANKIETA] Nowy moderator napisów?

No nie śmiejcie się z Kamiyana, on ma jeszcze mleko pod nosem na ansi, trochę wyrozumiałości.  szalony

Tak w ogóle Invi, ile lat masz już tego awatara?

Ostatnio edytowany przez kostek00 (2015-05-12 14:13:24)


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024