#1 2015-11-14 19:30:58

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

GITS online firstassault

Dawno nie zaglądałem na stronę NEXON a tu taka perełka. firstassault

Offline

#2 2015-11-14 21:01:46

osa0072
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-31

Odp: GITS online firstassault

Ja grałem w betę i przyznam, że gra mi się podoba czekam na premierę smile_big


SC II LotV *** "I love it when a plan comes together" -- Hannibal Smith *** Pesymista to dobrze poinformowany optymista *** Punch first ask questions while punching - Vi ***

Offline

#3 2015-11-14 21:51:08

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: GITS online firstassault

osa0072 napisał:

Ja grałem w betę i przyznam, że gra mi się podoba czekam na premierę smile_big

Jakieś zaproszenie dostałeś?
Z zapowiedzi wygląda to słabo, szczerze mówiąc.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#4 2015-11-14 23:28:08

osa0072
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-31

Odp: GITS online firstassault

Tak miałem zaproszenie na weekend betowy. Nie mówię, że gra powala grafiką i na pewno nie wygląda tak ładnie jak Battlefield 3 czy odpowiednik Call of Duty ale mi się klimat podobał. Do wyboru byli wszyscy bohaterowie Sekcji 9. Amaraki jako osoba w tle odpowiadająca za cele misji itd. Ale grywalne był pozostałe. Ilość broni jak na bete była OK moim zdaniem można je modyfikować, każda postać ma swoje unikalne umiejętności, jest też drzewko rozdziału punktów za lvl. Ja czekam na pełna wersje chociaż nie wiem czy do tego czasu nie wciągnie mnie Overwatch od Blizzarda jak już go dostanę.


SC II LotV *** "I love it when a plan comes together" -- Hannibal Smith *** Pesymista to dobrze poinformowany optymista *** Punch first ask questions while punching - Vi ***

Offline

#5 2015-11-15 09:04:16

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: GITS online firstassault

Znajac Nexon to bedzie kupa p2w


ara ara...

Offline

#6 2015-11-15 10:41:03

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: GITS online firstassault

Hunter Killer napisał:
osa0072 napisał:

Ja grałem w betę i przyznam, że gra mi się podoba czekam na premierę smile_big

Jakieś zaproszenie dostałeś?
Z zapowiedzi wygląda to słabo, szczerze mówiąc.


Cała budowa podobna do Ghost Recon Phantom Online widziałem rozgrywki na yt, jedyna różnica to postacie i wygląd skili.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2015-11-15 10:41:19)

Offline

#7 2015-11-15 13:53:48

Cryla7
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-25

Odp: GITS online firstassault

XxBhaalxX napisał:

Cała budowa podobna do Ghost Recon Phantom Online widziałem rozgrywki na yt, jedyna różnica to postacie i wygląd skili.

Tak samo pomyślałem. Także idąc za pozostałymi, czuję p2w.
Niestety, gra jakoś musi zarabiać, a jeśli nie płaci się za nią na starcie, to jakieś źródło zarobku musi mieć, niestety tak będzie pewnie i tym razem. Grasz, starasz się, a tu ktoś wyłoży kilka $ i ma ten postęp w minutę.


TOwO6Uy.gif
Bez Białostocczyzny nie ma ojczyzny!

Offline

#8 2015-11-15 14:26:27

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: GITS online firstassault

Na dzień dzisiejszy żadna taka gra się nie przyjmie. Jedynie może się spodobać fanatykom GITS, ale też nie koniecznie, bo wiadomo fanboye mają absurdalne wymagania do wszystkiego. Na dzień dzisiejszy scena FPSów jest mocna.

Cryla7 napisał:
XxBhaalxX napisał:

Cała budowa podobna do Ghost Recon Phantom Online widziałem rozgrywki na yt, jedyna różnica to postacie i wygląd skili.

Tak samo pomyślałem. Także idąc za pozostałymi, czuję p2w.
Niestety, gra jakoś musi zarabiać, a jeśli nie płaci się za nią na starcie, to jakieś źródło zarobku musi mieć, niestety tak będzie pewnie i tym razem. Grasz, starasz się, a tu ktoś wyłoży kilka $ i ma ten postęp w minutę.

Gra się powinna opierać na skillu, a nie ulepszeniach postaci. Jeśli to ma wyglądać, że gruby amerykański dzieciak wywali 200$ i pozamiata Tobą podłogę, chociaż grać nie umie, a Ty sam jesteś veteranem. To podziękuje.


PS: Overwatch <3

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2015-11-15 14:27:04)


FluxBB bbcode test

Offline

#9 2017-12-09 00:46:33

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: GITS online firstassault

Luk4S napisał:

Na dzień dzisiejszy żadna taka gra się nie przyjmie. Jedynie może się spodobać fanatykom GITS, ale też nie koniecznie, bo wiadomo fanboye mają absurdalne wymagania do wszystkiego. Na dzień dzisiejszy scena FPSów jest mocna.

Cryla7 napisał:
XxBhaalxX napisał:

Cała budowa podobna do Ghost Recon Phantom Online widziałem rozgrywki na yt, jedyna różnica to postacie i wygląd skili.

Tak samo pomyślałem. Także idąc za pozostałymi, czuję p2w.
Niestety, gra jakoś musi zarabiać, a jeśli nie płaci się za nią na starcie, to jakieś źródło zarobku musi mieć, niestety tak będzie pewnie i tym razem. Grasz, starasz się, a tu ktoś wyłoży kilka $ i ma ten postęp w minutę.

Gra się powinna opierać na skillu, a nie ulepszeniach postaci. Jeśli to ma wyglądać, że gruby amerykański dzieciak wywali 200$ i pozamiata Tobą podłogę, chociaż grać nie umie, a Ty sam jesteś veteranem. To podziękuje.


PS: Overwatch <3


Wykrakaliście:P Gra zniknęła z serwerów steam. A ostatni miałem ochotę pograć...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024