#41 2015-12-11 09:23:41

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Heroes of the Storm

Kilgur napisał:

warzywem ktore rujnuje gry ludziom.

Dobra, już wiem z kim mam do czynienia. Nawet nie chce spotykać ludzi twojego pokroju w tej grze, więc dobrze, że ci nie pasuje. Nie psuj tej rozgrywki innym oczkod


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#42 2015-12-11 11:21:23

osa0072
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-31

Odp: Heroes of the Storm

Dokładnie nikt nikogo do grania nie zmusza a swoje poglądy można normalnie wyrażać na temat gry, a nie ludzi w grach bo trole i nooby są wszędzie.


SC II LotV *** "I love it when a plan comes together" -- Hannibal Smith *** Pesymista to dobrze poinformowany optymista *** Punch first ask questions while punching - Vi ***

Offline

#43 2015-12-11 12:45:42

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Heroes of the Storm

No więc, ustawiamy się na jakąś partyjkę w weekend?(nie liczę piątku bo kończę robotę o 22)

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2015-12-11 12:46:11)

Offline

#44 2015-12-11 20:27:12

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Hunter Killer napisał:
Kilgur napisał:

warzywem ktore rujnuje gry ludziom.

Dobra, już wiem z kim mam do czynienia. Nawet nie chce spotykać ludzi twojego pokroju w tej grze, więc dobrze, że ci nie pasuje. Nie psuj tej rozgrywki innym oczkod

Warzywom nie da sie rozgrywki zepsuc, dla nich nie ma roznicy pomiedzy wygrana czy przegrana oczkod

osa0072 napisał:

Dokładnie nikt nikogo do grania nie zmusza a swoje poglądy można normalnie wyrażać na temat gry, a nie ludzi w grach bo trole i nooby są wszędzie.

Tak dlatego irytujace jest to ze w HotS mozna byc warzywem i miec Rank 1, gdzie taka sytuacja jest niemozliwa w docie lub lol-u. To jeden z powodow dzieki ktorym z ok 20 moich znajomych z HotSa zbieranych od alfy gra do dzis 2 jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-11 20:33:00)


ara ara...

Offline

#45 2015-12-11 20:59:49

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Heroes of the Storm

Kilgur napisał:

Warzywom nie da sie rozgrywki zepsuc, dla nich nie ma roznicy pomiedzy wygrana czy przegrana oczkod

Ty tak na serio? Chyba za dużo już tych streamów się naoglądałeś (ze swoimi kumplami takie teorie wymyślacie?) i za dużo czasu na to wszystko poświęciłeś. Aż mi ciebie żal nawet trochę. Biedaczysko, popsuli mu popołudnie, bo się słabi trafili. No tak, przecież wszyscy zaczynają od poziomu ekspert (bo oglądają streamy). Ubaw po pachy smile_lol


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#46 2015-12-11 21:05:21

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Hunter Killer napisał:
Kilgur napisał:

Warzywom nie da sie rozgrywki zepsuc, dla nich nie ma roznicy pomiedzy wygrana czy przegrana oczkod

Ty tak na serio? Chyba za dużo już tych streamów się naoglądałeś (ze swoimi kumplami takie teorie wymyślacie?) i za dużo czasu na to wszystko poświęciłeś. Aż mi ciebie żal nawet trochę. Biedaczysko, popsuli mu popołudnie, bo się słabi trafili. No tak, przecież wszyscy zaczynają od poziomu ekspert (bo oglądają streamy). Ubaw po pachy smile_lol

Sily nie starczylo zeby wszystko przeczytac w poprzednim poscie ? W zadnym wypadku nie pisze/pisalem o Quck Match tylko o grach rankingowych, smiem twierdzic ze rank 1 nie miales, wiec skad mozesz wiedziec jak tam gry wygladaja jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-11 21:06:15)


ara ara...

Offline

#47 2015-12-11 21:49:51

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Heroes of the Storm

Kilgur napisał:
Hunter Killer napisał:
Kilgur napisał:

Warzywom nie da sie rozgrywki zepsuc, dla nich nie ma roznicy pomiedzy wygrana czy przegrana oczkod

Ty tak na serio? Chyba za dużo już tych streamów się naoglądałeś (ze swoimi kumplami takie teorie wymyślacie?) i za dużo czasu na to wszystko poświęciłeś. Aż mi ciebie żal nawet trochę. Biedaczysko, popsuli mu popołudnie, bo się słabi trafili. No tak, przecież wszyscy zaczynają od poziomu ekspert (bo oglądają streamy). Ubaw po pachy smile_lol

Sily nie starczylo zeby wszystko przeczytac w poprzednim poscie ? W zadnym wypadku nie pisze/pisalem o Quck Match tylko o grach rankingowych, smiem twierdzic ze rank 1 nie miales, wiec skad mozesz wiedziec jak tam gry wygladaja jezor

A co to niby zmienia? Jeździsz po ludziach, bo nie prezentują poziomu, jakiego po nich oczekiwałeś i uważasz, że będę się zgadzał z takim poronionym myśleniem. Sorry, ale nie i jak widać, nikt tu się z tobą nie zgadza. Kończę tę rozmowę, bo i tak zeszła na bok ileś tam postów temu, bo ktoś zaczął pisać teksty typu: "grają tam warzywa" lub "ludzie z IQ 70" i myśli, że wszyscy mu przyklasną. Skoro tylko o turnieje ci w tych grach chodzi, to się zdziwisz masakryczne na pewno, mimo że o tym już tu pisaliśmy, ale nie wszystkich one obchodzą i po prostu sobie grają ze znajomymi, ale ty od razu takich ludzi nazywasz "warzywami". Czyli albo gram i streamy oglądam (jakby nie miał ciekawszych zajęć) albo "nie rujnuj gry innym".


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#48 2015-12-11 22:23:42

QuariooX
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-13

Odp: Heroes of the Storm

Ktoś może chętny do gry? Niestety koledze się gra popsuła, a samemu niekoniecznie chce mi się grać.

Offline

#49 2015-12-11 22:45:59

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Hunter Killer napisał:

A co to niby zmienia? Jeździsz po ludziach, bo nie prezentują poziomu, jakiego po nich oczekiwałeś i uważasz, że będę się zgadzał z takim poronionym myśleniem. Sorry, ale nie i jak widać, nikt tu się z tobą nie zgadza. Kończę tę rozmowę, bo i tak zeszła na bok ileś tam postów temu, bo ktoś zaczął pisać teksty typu: "grają tam warzywa" lub "ludzie z IQ 70" i myśli, że wszyscy mu przyklasną. Skoro tylko o turnieje ci w tych grach chodzi, to się zdziwisz masakryczne na pewno, mimo że o tym już tu pisaliśmy, ale nie wszystkich one obchodzą i po prostu sobie grają ze znajomymi, ale ty od razu takich ludzi nazywasz "warzywami". Czyli albo gram i streamy oglądam (jakby nie miał ciekawszych zajęć) albo "nie rujnuj gry innym".

Naprawde nie jestes w stanie pojac ze tu nie chodzi o ludzi, tylko o gre(w kazdej grze jest taki sam przekroj od mega slabych do uber top graczy) o  czym od samego poczatku o tym pisalem. W grach po to sa rankingi, jawne czy tez ukryte, zeby system mogl dobierac graczy o zblizonym poziomie, wiadomo ze system nie dziala perfekcyjnie w zadnej grze niestety w HotS jest inaczej. System nie dziala wcale bo rank 1 zdobyc moze kazdy, wystarczy odpowiednio duzo gier rozegrac i miec szczescie do dobrych graczy w swoim teamie, dlatego ja i moi znajomi przestalismy praktycznie grac, bo jaki sens ma rank 1 jak gra ci daje ludzi co grac nie potrafia i maja tez rank 1. Najsmieszniejsze jest to ze ja wcale nie wymagam jakiegos uber skilla, ale jak trafiam na typow rank 1 co nie ogarnia mapy i jej zasad, nie znaja swojego hero, a mialem takich co wbijali na gry rankingowe i miale bohatera na poziomie 2-3 jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-11 22:48:19)


ara ara...

Offline

#50 2015-12-11 23:07:48

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Heroes of the Storm

Up deprecha
Chopie, ty się ogarnij chociaż trochę. Patrz, bo widzę, że totalnie nie pamiętasz, co napisałeś:

Kilgur napisał:

Aha widze ze nikt w to badziewie od blizzarda nie gra, jak juz ref linki lataja smile Gra na dluzsza mete = masz ekipe z ktora grasz premade or solo z warzywami jezor

Ciągle do tego piszę właściwie. Nie wszystkich obchodzą rankingi i inne bzdety (o oglądaniu streamów nawet nie wspomnę). O problemach, o których piszesz, od znajomych nie słyszałem i sam ich nie miałem, a przedstawiłeś ten tytuł jako badziewie, więc ci piszę po raz któryś, że nie wszystkich one rajcują i nie wszyscy muszą się we wszystkim zagrywać godzinami, wiec dla nich ten tytuł jak znalazł. Pomijam te pojazdy po graczach i nazywanie ich "warzywami", mimo że (jak napisałeś) "tu nie chodzi o ludzi". W tym całym League of Legends pewnie jest bardziej wyśrubowany poziom rankingów, bo ten tytuł istnieje od ładnych paru lat, więc to chyba nie dziwne, że różne rzeczy dopasowali? Za parę lat pewnie w HotS wiele się zmieni.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#51 2015-12-11 23:25:19

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Oczywiscie wynika to z podejscia blizza do rynku slabi placa duzo $$ wiec cos im dac trzeba rank 1 zdobyc moze kazdy wystarczy odpowiednio duzo gier rozegrac. Podobnie z wow zrobili generalna zmiana nazw zeby placacym cieniasom zrobilo sie cieplej na serdyuszku, bo zrobili rajad ktory teraz zwie sie normal z poziomem trudnosci do opanowania dla przedszkolaka jezor

Hunter Killer napisał:

Nie wszystkich obchodzą rankingi i inne bzdety

Powiedz mi dlaczego tylko slabych graczy mialo rank 1, jesli nie obchodza ich to po ch.. graja ranked games ? Przecierz gra tam nie rozni sie niczym od QM jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-11 23:30:21)


ara ara...

Offline

#52 2015-12-11 23:37:09

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Heroes of the Storm

Kilgur napisał:

Oczywiscie wynika to z podejscia blizza do rynku slabi placa duzo $$ wiec cos im dac trzeba rank 1

Sam pisałeś, że twoi kumple dużo kasy w to władowali, więc... oczkod

Kilgur napisał:

Podobnie z wow zrobili generalna zmiana nazw zeby placacym cieniasom zrobilo sie cieplej na serdyuszku

Dali słabszym opcję zobaczenia rajdu, bo oni też płacili abonament, więc czemu im nie dać chociaż namiastki. Nie łapię tego bólu tyłka o tę zagrywkę. Grałem z grupami od premiery (gdy było wręcz bardzo trudno ukończyć ostatnie rajdy) i jak na to patrzę, to się nie wkurzam, że teraz jest taka opcja.

Hunter Killer napisał:

Nie wszystkich obchodzą rankingi i inne bzdety

Kilgur napisał:

Powiedz mi dlaczego tylko slabych graczy mialo rank 1, jesli nie obchodza ich to po ch.. graja ranked games ? Przecierz gra tam nie rozni sie niczym od QM jezor

Spróbowali sobie opcję, pograli, doszli do poziomu, który ich przerósł i pewnie zrezygnują. Takie to dziwne?


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#53 2015-12-11 23:52:51

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Heroes of the Storm

Hunter Killer napisał:
Hunter Killer napisał:

Nie wszystkich obchodzą rankingi i inne bzdety

Kilgur napisał:

Powiedz mi dlaczego tylko slabych graczy mialo rank 1, jesli nie obchodza ich to po ch.. graja ranked games ? Przecierz gra tam nie rozni sie niczym od QM jezor

Spróbowali sobie opcję, pograli, doszli do poziomu, który ich przerósł i pewnie zrezygnują. Takie to dziwne?

Albo się znudzili.

Podziwiam Cię Hunter Killer  respekt  że jeszcze prowadzisz dyskusję. jezor Z pseudo pro gamerami nie wygrasz, bo normalni i poważni nie maja takiego podejścia, a wręcz przeciwnie zachęcają, wiem bo pisałem z chłopakiem z teamu polskiego który grał w turniej lolka co prawda nie lubię gry ale chłopak spoko. A przez niektórych grę się zaczyna nienawidzić smile

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2015-12-11 23:53:18)

Offline

#54 2015-12-12 00:13:16

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Hunter Killer napisał:
Kilgur napisał:

Oczywiscie wynika to z podejscia blizza do rynku slabi placa duzo $$ wiec cos im dac trzeba rank 1

Sam pisałeś, że twoi kumple dużo kasy w to władowali, więc... oczkod

Oczywiscie miali ochote to kase wydali po to sie zarabia pieniadze zeby je wydawac jezor nie zmienia to faktu ze casuale przynosza najwieksze dochody w grach smile

Hunter Killer napisał:
Kilgur napisał:

Podobnie z wow zrobili generalna zmiana nazw zeby placacym cieniasom zrobilo sie cieplej na serdyuszku

Dali słabszym opcję zobaczenia rajdu, bo oni też płacili abonament, więc czemu im nie dać chociaż namiastki.

Przecierz oni prakrycznie nic nie zmienili oprocz nazw z Flex->Normal z Normal->HC z HC->Mythic, jedynie Mythic wymaga 20 osob jesli dobrze pamietam smile

Hunter Killer napisał:

Nie łapię tego bólu tyłka o tę zagrywkę. Grałem z grupami od premiery (gdy było wręcz bardzo trudno ukończyć ostatnie rajdy) i jak na to patrzę, to się nie wkurzam, że teraz jest taka opcja.

Ja bolu dupy nie mam prawie wogole mnie nie interesuje jak inni graja, do momentu jak to nie koliduje z moja rozgrywka, ale ty masz modelowy bol dupy z tym jezor

Hunter Killer napisał:
Hunter Killer napisał:

Nie wszystkich obchodzą rankingi i inne bzdety

Kilgur napisał:

Powiedz mi dlaczego tylko slabych graczy mialo rank 1, jesli nie obchodza ich to po ch.. graja ranked games ? Przecierz gra tam nie rozni sie niczym od QM jezor

Spróbowali sobie opcję, pograli, doszli do poziomu, który ich przerósł i pewnie zrezygnują. Takie to dziwne?

Ty tak na serio, widze ze wogole mechanik HotS-a nie ogarniasz Blizzardowski system 50% win ratio, krotko mowiac im wiecej wygrywasz tym wiecej przegranych typow dostajesz jezor Przeczytaj sobie, zwykly czlowiek ktory lubi grac i ma na to czas:

http://us.battle.net/heroes/en/forum/topic/18000262152

To jest mniej wiecej z czasow kiedy powiedzialem pier...... HotS-a

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-12 00:19:50)


ara ara...

Offline

#55 2015-12-12 01:59:32

123swistak
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-07-13

Odp: Heroes of the Storm

@Kilgur podaj swój mmr w docie 2/Lolu, bo mam wrażenie, że po twoich wypowiedziach grasz na 6.5k ratingu, lub diamond 1+ czyli solo rating, gdzie z nudów graja już ludzie z e-sportowej sceny. Czytając twoje posty musisz grać w topowych ratingach, i nie mieć warzyw chyba, że jesteś kolejną osobą która płaczę, ze ma chujowy rating bo trafia na "warzywa" gdzie wczoraj oglądając lightofheaven skomentował, że solo que to jest jedna wielka porażka i nie można go uznać, że ukazuję skill gracza.

Kilgur napisał:

. Podobnie z wow zrobili generalna zmiana nazw zeby placacym cieniasom zrobilo sie cieplej na serdyuszku, bo zrobili rajad ktory teraz zwie sie normal z poziomem trudnosci do opanowania dla przedszkolaka jezor

Czyli mam rozumieć, że są poziomy trudności które może każdy zrobić i to jest złe? Sry, ale normale i hc się w ogóle nie liczą tylko mythic, a jak chcesz mi powiedzieć jakie raidy były trudne w tbc czy vanili to od razu ci odpowiem vanilia i tbc były kurewsko proste jedyne co było tam problemem to wygearowanie się które zajmowała dużo czasu.

Ostatnio edytowany przez 123swistak (2015-12-12 02:12:55)

Offline

#56 2015-12-12 02:03:11

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: Heroes of the Storm

Mistyczny system, który wymusza 50% WR, pomimo którego istnienia większość graczy siedzi około 45% WR a niektórzy jakimś cudem osiągają 60% lub więcej. Jak to możliwe?!
Tyle narzekania na populację "warzyw" w tej grze, których przecież aż tyle być nie powinno, gdyby ten system działał. Skoro większość ma 50% to są średniakami a nie warzywami.
Widziałem ten temat dawno temu i jest tam sporo racji. Część z propozycji znalazła się nawet w grze, np. HL zostało ograniczone do solo lub duo. No i Twój rage quit jest raczej śmieszny w sytuacji, gdy mamy preseason a Blizz w każdym wywiadzie mówi, że HL wymaga sporo pracy i dlatego sezony jeszcze nie ruszyły. Sam sobie jesteś winny, brakuje Ci zdystansowania. Obecne HL to wciąż podwórko do testów o pół roku temu nawet nie warto wspominać, bo wtedy było w grze nawet za mało postaci, żeby HL było grywalne.

Matchmaking to rzeczywiście problem i możliwe, że gra wyszła kilka miesięcy za wcześniej. Sytuacje, w których w jednym meczu są ludzie, których MMR dzieli przepaść, nie powinny mieć miejsca. Ale wypada dać im przynajmniej rok, bo stworzenie dobrego MM to nie jest prosta sprawa.

Poza tym, system wymuszający 50% WR jest w większość gier, w tej czy innej formie. Przecież buffy i nerfy mają jeden cel - żebyś osiągał 50% daną postacią. I twój skill robi różnicę, czy osiągasz więcej, czy mniej.
I ciekawostka z wiki LoL-a na temat matchmakingu:

The system estimates how good a player is based on whom the player beats and to whom the player loses. It tries to make matches where it thinks a player has a 50/50 chance of winning.

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Matchmaking
xD


flzQwEU.jpg

Offline

#57 2015-12-12 03:11:25

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

123swistak napisał:

@Kilgur podaj swój mmr w docie 2/Lolu, bo mam wrażenie, że po twoich wypowiedziach grasz na 6.5k ratingu, lub diamond 1+ czyli solo rating, gdzie z nudów graja już ludzie z e-sportowej sceny. Czytając twoje posty musisz grać w topowych ratingach, i nie mieć warzyw chyba, że jesteś kolejną osobą która płaczę, ze ma chujowy rating bo trafia na "warzywa" gdzie wczoraj oglądając lightofheaven skomentował, że solo que to jest jedna wielka porażka i nie można go uznać, że ukazuję skill gracza.

W obie gry nie gram od paru lat, ale kolo 4k gier w obie gry rozegralem wiec doswiadczenia troche posiadam. Pisalem tez wczesniej nigdy nie wymagalem od ludzi grania jak uber top gracze, wystarczy ogarniac gre na tyle zeby niebyc kula u nogi.

123swistak napisał:
Kilgur napisał:

. Podobnie z wow zrobili generalna zmiana nazw zeby placacym cieniasom zrobilo sie cieplej na serdyuszku, bo zrobili rajad ktory teraz zwie sie normal z poziomem trudnosci do opanowania dla przedszkolaka jezor

Czyli mam rozumieć, że są poziomy trudności które może każdy zrobić i to jest złe? Sry, ale normale i hc się w ogóle nie liczą tylko mythic, a jak chcesz mi powiedzieć jakie raidy były trudne w tbc czy vanili to od razu ci odpowiem vanilia i tbc były kurewsko proste jedyne co było tam problemem to wygearowanie się które zajmowała dużo czasu.

W wow zmienili tylko nazwy to ze dawny poziom trudnosci flex nazywa sie normal czyni szczesliwych tych ktorzy starego normala nigdy by nie zrobili smile Kiedys w cyrku silacz podnosil ciezarek/sztange na ktorym napisane bylo 10 ton, ale nie oznacza to ze ona wazyla 10 ton. Co do tbc i vanili coz z cala pewnoscia rajdy byly duzo trudniejsze, bo sama gra byla trudniejsza, buildy, rotacje etc. teraz w wowa mozna grac na padzie bo niepotrzeba wiecej niz 8 przyciskow smile

@Subarashi LoL jest zupelnie inna moba niz HotS, w lolu 1 bardzo dobra osoba moze wygrac gry, w HotS to nie mozliwe jezor Na zaburzenia w/l ratio ma wplyw wiele czynnikow sa typy co np graja tylko i wylacznie op herosami wiem po sobie, bo duzo gralem anub'arakiem i po ktoryms patchu nagle 20 win streak jezor Jesli chodzi o mnie to znam podejscie blizzarda maja swoje wizje czesto ignoruja community, ostatni patch w d3 na ptr to jakis zart ktory praktycznie zabija gre jezor Ja tam Hotsa nie skreslam, raz na jakis czas robie daily vs AI, a jak sie paru znajomych znajdzie premade 5 gramy, ale wiele elementow mi bardzo nie odpowiada gra w tym momencie jest slaba. Oczywiscie to co mi sie nie podoba dla kogos moze byc fajnym rozwiazaniem bo rozni sa ludzie.

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-12 03:34:40)


ara ara...

Offline

#58 2015-12-12 12:46:29

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Heroes of the Storm

Kilgur napisał:
Hunter Killer napisał:
Kilgur napisał:

Powiedz mi dlaczego tylko slabych graczy mialo rank 1, jesli nie obchodza ich to po ch.. graja ranked games ? Przecierz gra tam nie rozni sie niczym od QM jezor

Spróbowali sobie opcję, pograli, doszli do poziomu, który ich przerósł i pewnie zrezygnują. Takie to dziwne?

Ty tak na serio, widze ze wogole mechanik HotS-a nie ogarniasz Blizzardowski system 50% win ratio, krotko mowiac im wiecej wygrywasz tym wiecej przegranych typow dostajesz jezor Przeczytaj sobie, zwykly czlowiek ktory lubi grac i ma na to czas:

http://us.battle.net/heroes/en/forum/topic/18000262152

To jest mniej wiecej z czasow kiedy powiedzialem pier...... HotS-a

2000 gier? Pewnie nigdy tyle nie przegram, więc po raz kolejny ci mówię, chopie, żebyś się ogarnął. Osoby tutaj się wypowiadające (przynajmniej ja) grają z 2-3 mecze w tygodniu. Łącznie grałem raptem parę godzin, a ty się plujesz o jakieś mechaniki, które zaczną mi doskwierać po 2000 meczów, których pewnie nigdy nie przegram. Dlatego ci mówię po raz kolejny, nie wszyscy chcą (w ogóle mają) tracić czas na jeden tytuł setki godzin i im taki HotS odpowiada. Ba, z tego co słyszałem (ale to od znajomego, więc nie potwierdzę), same mecze są krótsze w tym HotS od tego LOL-a, więc też mi bardziej to odpowiada.

O bólu tyłka nawet nie skomentuję, bo najpierw piszesz o zagrywce Blizza w WoW, jakby to był jakiś problem, gdy ci pisze, że ja go nie widzę, to mi wciskasz, że to ja go mam. Odwracaniem ogona nie wygrasz. Widzę, że zaczyna ci brakować argumentów, więc nie będę cię już pogrążał, zresztą ludzie bardziej obeznani z tymi tytułami pewnie, by to zrobili szybciej papa

Krótko mówiąc, może i jakiś problem istnieje w tych grach rankingowych czy bardziej dobieraniu graczy, ale dotyczy on jakichś ludzi, którzy na to dużo czasu tracą i w pewnym sensie Blizza tacy mniej interesują, a bardziej próbują zachęcić takich niedzielnych. Twierdzenie, że to złe czy dobre - to już zależy od gracza.

Odmeldowuje się.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#59 2015-12-12 14:36:12

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Hunter Killer napisał:

O bólu tyłka nawet nie skomentuję, bo najpierw piszesz o zagrywce Blizza w WoW, jakby to był jakiś problem, gdy ci pisze, że ja go nie widzę, to mi wciskasz, że to ja go mam. Odwracaniem ogona nie wygrasz. Widzę, że zaczyna ci brakować argumentów, więc nie będę cię już pogrążał, zresztą ludzie bardziej obeznani z tymi tytułami pewnie, by to zrobili szybciej papa

O zmianach w WoW napisalem zeby pokazac kierunek w jakim zmierza blizzard ze swoimi grami, a niezaprzeczalnie sa one coraz latwiejsze, prostsze w obsludze -> casual friendly.

Tekst o twoim bolu dupy to jak najbardziej blad z mojej strony i przepraszam za niego, slepy juz jestem i zle przeczytalem.

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-12 14:38:09)


ara ara...

Offline

#60 2015-12-12 15:47:47

123swistak
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-07-13

Odp: Heroes of the Storm

Kilgur napisał:

Co do tbc i vanili coz z cala pewnoscia rajdy byly duzo trudniejsze, bo sama gra byla trudniejsza, buildy, rotacje etc. teraz w wowa mozna grac na padzie bo niepotrzeba wiecej niz 8 przyciskow smile

Vanilia skomplikowana rotacja haha lock shadow bolt, shadow bolt, shadow bolt, i jeszcze raz shadow bolt Mag fireball, fireball, fireball Rogal rotacja AA bo nie opłaca się używać skilli w TBC/Wotlk rotacja była trudniejsza, ale to ze względu, że na walkach trzeba było się mniej ruszać i tbc pełno randomowych rzeczy na bossach, na aktualnych bossach nie byłbyś w stanie jej utrzymać bo za dużo trzeba się ruszać. Buildy trudniejsze? zawsze ten sam build lub co najwyżej zmiana jednego talentu lock pvp w tbc to tylko sl/sl, mag tylko frost. Jak poczytasz wypowiedzi ludzi z top 5 gildii to mówią, że co dodatek bossy są coraz trudniejsze, lfr/normal/hc to prawda, że jest to śmiech na sali, ale mythic już nie. Blizzard po prostu zmierza w kierunku, żeby  casuale mogli się bawić i hardcore gracze w hotsie jest to samo chcesz wyzwań grasz pre madem, a nie solo większość gier olewa solo que.

Ostatnio edytowany przez 123swistak (2015-12-12 15:50:03)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024