#1 2016-04-04 19:52:07

KMyL
Użytkownik
Skąd: Czarna CITY
Dołączył: 2014-05-11

Hachimitsu to Clover/Hachimitsu to Clover II

hachimitsu-to-clover-full-421283.jpg

Niedawno skończyłem. Bardzo przyjemny tytuł. Szukałem jakiegoś romansidła: romans był, ale nie jakiś bogaty, bardziej emocjonalne rozterki zakochanych, ale za to sporo było humoru (i to dobrego sortu) oraz okruchów życia. Na dodatek szybko zżyłem się z jednym z głównych bohaterów, bo podobnie jak ja nie wiedział co chciałby w życiu robić. Problem w tym, że w ja nadal tego nie wiem brakslow
A czy Takemoto się dowiedział? Odpowiedź na to pytanie zostawiam w seansie.
Kreska? IMO była ładna, aczkolwiek powiedziałbym, że stylistyką przywodzi na myśl te 10 lat wstecz. Zabawa kreską, głównie postaci dobrze współgrała głównie z humorystycznymi scenami.
Dźwięk? Nie mam zastrzeżeń. Dobry dobór aktorów, porządnie wymawiane kwestie, muzyka przyjemna, zwłaszcza ta jedna melodia"wyśpiewana" zapadła mi w głowie.
Historia ogólnie ciekawa, wielowątkowa, bo kilka było głównych postaci. Na prawdę kawał solidnej roboty.

Drugi sezon IMO troszke gorzej wypadł od pierwszej serii.

Offline

#2 2016-04-09 18:08:40

LacrimaMosa666
Użytkownik
Skąd: Londyn
Dołączył: 2016-04-09

Odp: Hachimitsu to Clover/Hachimitsu to Clover II

A czy ja wiem. Średnie to było i raczej srogo schematyczne. Szczególnie w przypadku drugiego sezonu.
Ale może się robię za stary na tą tematykę.

Offline

#3 2016-04-09 23:45:47

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Hachimitsu to Clover/Hachimitsu to Clover II

Pierwsza seria naprawdę mi się podobała, ale wkurzało mnie, że jedna dziewucha wygląda jak dziecko... Pamięta 'ucieczkę' Takemoto, zabawne, że po tylu latach nadal to pamiętam. Druga seria od goblinów jest na dysku od lat. Czeka z Naną od AG na gorsze czasy.

Offline

#4 2016-04-10 00:55:27

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Hachimitsu to Clover/Hachimitsu to Clover II

Kiedy ja to oglądałem. Minęło już sporo lat od tamtego momentu.
Pamiętam jednak, że podobało mi się. Już wiele z niego nie pamiętam, ale ta wycieczka rowerowa głównego bohatera to jeden z najciekawszych pomysłów, a to dlatego bo sam lubiłem i lubię takie wycieczki. smile

Ogólnie to dosyć ambitna seria z rodzaju Josei, czyli głównie przeznaczona dla dorosłych kobiet. Na pewno lepsza niż takie Higashi no Eden.
Nie ma zbytnio za co ją krytykować.

Wygląd Hanamoto Hagumi (18 latka o wyglądzie loli) również mi nie przeszkadzał, a to dlatego, że postaci nie oceniam po wyglądzie, ale po zachowaniu i charakterze.
Wygląd jest dużo ważniejszy gdy chodzi o erotykę lub ecchi.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024