#1 2017-05-01 13:41:50

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

lightnovel.pl - baza informacji o wydawanych w Polsce light novel

Strona | Facebook | Twitter

Polskie Light Novel to z założenia baza danych o wydawanych w Polsce light novel. Katalog z informacjami o każdym tytule, newsy z rynku czy kalendarz z przyszłymi premierami i linkami do preorderów. Jednym zdaniem - wszystko, co hasa po necie, zebrane w jednym miejscu. Ostatnimi tygodniami rynek przechodzi straszny rozkwit, więc zainteresowani tematem będą mieli bardzo przejrzysty podgląd na sytuację bez zbędnych rozpraszaczy mangowych. Prócz tego na stronie znajduje się część publicystyczna - recenzje i artykuły na różne tematy związane z powieściami. Zajmujemy się wyłącznie oficjalnie wydawanymi light novel, więc informacji o fanowskich tłumaczeniach tam nie znajdziecie.

Strasznie spodobała mi się taka inicjatywa na zachodzie, więc postanowiłem postawić coś takiego u nas. Jako ciekawostkę napiszę, że dopóki nie zaczęliśmy zbierać informacji z rynku, to pojęcia nie miałem, że miesięcznie wychodzi teraz u nas parę tomików różnych light novel.

Uwagi i komentarze mile widziane. Jeśli ktoś chciałby potracić trochę czasu na pisanie recenzji czy innych artykułów, to kontaktować się bez obawień.


XX1BYr3.gif

Offline

#2 2017-05-01 17:03:57

karpato
Użytkownik
Dołączył: 2015-01-05

Odp: lightnovel.pl - baza informacji o wydawanych w Polsce light novel

Moglibyście gdzieś dodać małą zakładeczke "LN zakończone" Chyba, że gdzieś już to się znajduje a ja jestem ślepy jezor

Ostatnio edytowany przez karpato (2017-05-01 17:13:14)

Offline

#3 2017-05-01 18:55:33

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: lightnovel.pl - baza informacji o wydawanych w Polsce light novel

karpato napisał:

Moglibyście gdzieś dodać małą zakładeczke "LN zakończone" Chyba, że gdzieś już to się znajduje a ja jestem ślepy jezor

Dzięki za sugestię, całkiem słuszna. Wdrożymy to w niedalekiej przyszłości w katalogu.


XX1BYr3.gif

Offline

#4 2021-09-27 10:19:38

Lulek889
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2021-09-27

Odp: lightnovel.pl - baza informacji o wydawanych w Polsce light novel

Przyznam, że bardzo fajna strona smile Korzystałem z ich zasobów już parę razy smile


moja data urodzenia: 21.1.1989
zobacz modne swetry damskie w niskich cenach

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024