#61 2017-06-28 03:44:53

Witax
Użytkownik

Odp: [Bufallo] Projekty

Nala_Alan napisał:

Doki daje chyba swoje relki na Nyaa.si, ale i tak Anidex>Nyaa.si.

Tylko ty tak uważasz.

Headphones: AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

#62 2017-06-28 11:50:44

Nala_Alan
Użytkownik

Nie chce mi się tłumaczyć z angielskiego, więc po prostu wstawie screena jak wypisuje argumenty.
wwi5r.png

#63 2017-07-02 15:55:03

Bufallo
Użytkownik

Dwunasty odcinek Puripuri Chii-chan!! dostępny na ANSI

@Nala_Alan
To mimo wszystko twoja subiektywna opinia na temat wyższości anidexu nad nyaa. Osobiście zaawansowane opcje i inne pierdółki poza pobraniem odcinka mnie specjalnie nie interesują, ale uznajmy, że temat zamknięty i już, bo to nie ten dział w sumie xd

8 odcinek Kumy Miko możliwe, że w tygodniu się pojawi.

Nowy sezon - nowe serie. Tak jak w wspomniałem, biorę się za:
- 9 sezon Teekyuu - z tego co wiem nie będę jedynym, który to tłumaczy, ale dla spokoju ducha wolę się tym mimo wszystko zająć
- Hajimete no Gal - raczej będę się tym zajmował, no chyba, że weźmie to również ktoś z super mega hiper uber umiejętnościami translacyjnymi, wtedy ZASTANOWIĘ SIĘ nad inną serią. W innym przypadku tłumaczę pełne 10 odc smile

Do tego, jeśli nikt nie ruszy (lub z wspomnianych wcześniej powodów odpadnie mi seria z galkami), to może przygarnę Aho girl, ale na zasadzie wydawania napisów na "when it's done".

To chyba wszystko co chciałem przekazać.

Ostatnio edytowany przez Bufallo (2017-07-02 15:56:54)

#64 2017-07-09 13:17:48

Bufallo
Użytkownik

Trzynasty odcinek Puripuri Chii-chan!! dostępny na ANSI

W dzisiejszym odcinku:

Pokaż spoiler Chisio tanio skóry nie sprzeda!!!

o9FC3ar.jpg

Pokaż spoiler Yuka łapie je wszystkie!!!

yXf3Nv6.jpg

Kuma Miko leci powoli do przodu.

Napisy do One Room w najbliższym czasie ( zapewne nie ten, ale przyszły tydzień) przejdą małą korektę, ale jeśli ktoś już oglądał, to nie ma sensu drugi raz pobierać. Planowo dotyczyć to będzie przecinków głównie, jednak jeśli w trakcie sprawdzania aż scyzoryk będzie się w kieszeni otwierał, nie wykluczam zwiększenia stopnia ingerencji w subki.

Serie, które zamierzam tłumaczyć w ramach tego sezonu będą miały wersje alternatywne na onlajnach robione przez tamtejsze grupy. W takim razie mogę tylko zachęcić do wybierania moich napisów smile Nie wiem jak czasowo będę wychodził z Galkami, ale postaram się to w miarę możliwości szybko ogarniać.

Ostatnio edytowany przez Bufallo (2017-07-09 13:18:02)

#65 2017-07-13 21:38:17

Bufallo
Użytkownik

Starałem się tak szybko jak mogłem, ale byli szybsi smutny

Pierwszy odcinek Hajimete no Gal dostępny na ANSI

Z napisów jestem umiarkowanie zadowolony. Pozwoliłem sobie na lekkie gimbusiarstwo, jednak jeśli przesadziłem, postaram się w kolejnych odcinkach pohamować te zapędy. Zdecydowałem się na wprowadzenie neologizmu "Galka" i w tej kwestii zdania nie zmienię, bo ładnie to brzmi xd
Zachęcam do komentowania napisów, a jeśli subki się spodobały, do wybierania owoców mojej pracy w przyszłości

P.S. Teekyuu zapewne jutro, Kuma możliwe, że z kolejnym Chisiem.

#66 2017-07-14 19:32:58

Bufallo
Użytkownik

No teraz żarty się skończyły! Czas na mega produkcje!

Pierwszy odcinek Teekyuu 9 dostępny na ANSI

Użyłem numeracji łącznej dla wszystkich sezonów, więc w sumie odc. 97. Mam nadzieję, że nikt nie za to nie zreportuje smile

#67 2017-07-16 16:45:29

Bufallo
Użytkownik

Czternasty odcinek Puripuri Chii-chan!! dostępny na ANSI

W napisach celowo użyłem wielu błędów ortograficznych w celu nadania jednej z postaci chamerykańskiego akcentu. Jeśli jednak spudłowałem z koncepcją zachłyśnięcia się sławą, po 3 komentarzach (czy to w subkach czy poprzez wiadomość prywatną) oceniających to negatywnie, wtedy poprawię to na polszczyznę względnie normalną.

Ósmy odcinek Kuma Miko dostępny na ANSI

W końcu się udało i kolejny odcinek wydałem.

Postaram się wyłapać do 2 odcinka Galek jakieś karaoke ( na wersje horriblów nawet nie liczę specjalnie smile choć kto wie).

Możliwe, że w niedługim czasie pojawi się coś jednoodcinkowego mojego autorstwa, ale to jeszcze faza planowania.

#68 2017-07-20 09:48:45

Bufallo
Użytkownik

Drugi odcinek Hajimete no Gal dostępny na ANSI

Póki co openingu i endingu jeszcze nie ma, ale jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć wersje z dodatkami, będzie musiał uzbroić się w cierpliwość. Najpierw 2 odcinek Teekyuu, który wyląduje zapewne jeszcze dziś na stronie. Seria niezbyt popularna, więc po prostu po dodaniu subków, edytuję tego posta.

Następnie ruszę 9 odcinek Kumy, bo widzę, że popularność jest większa niż oczekiwałem (serio, po 13 pobrań na odcinek, przy spodziewanych max. 10 jest moim zdaniem sukcesem)

EDIT 1:
Drugi odcinek Teekyuu 9 dostępny na ANSI

Ostatnio edytowany przez Bufallo (2017-07-20 11:04:05)

Stopka forum

© Animesub.info 2017