#261 2018-10-28 17:33:33

Bufallo
Użytkownik

Odp: [Bufallo] Projekty

Wyjątkowo bez obrazków i "lania wody" bo mam dziś coś do załatwienia, a i tak się już zasiedziałem smile

Siódmy odcinek Isekai Izakaya - Koto Aitheria no Izakaya Nobu dostępny na ANSI.

Może jakaś notka pojawi się w tygodniu.

#262 2018-11-01 21:27:30

Bufallo
Użytkownik

POST O CHARAKTERZE CZYSTO INFORMACYJNYM

Plan na październik zrobiony w 80% (brak eningu do Takagi), ale za to o ile mnie pamięć nie myli poleciały poprawki do 3 (zamiast obiecanych 2) odcinków Slow Start, więc jakoś się to zgrało smile

Sezon obecny:
Niestety, ale nadmiar pracy + projekty w trakcie raczej uniemożliwią mi zajęcie się serią o sumo, a szkoda. Możliwe, że jakoś w połowie miesiąca sytuacja się w firmie uspokoi, wtedy jeszcze może coś z tego wyjdzie. Mam jednak nadzieję, że jakaś dobra dusza się za to zabierze, bo szkoda całkiem dobrej serii bez tłumaczenia PL zostawiać (i to nawet na onlajnach).

Plany minimum na miesiąc listopad:
- przegląd i wysyłka poprawek odcinka 9 do Slow Start;
- 2 odcinki Nobu;
- ostatni odcinek 4 sezonu Hayate

Do tego postaram się zamknąć temat endingów do Takagi oraz wykonania poprawek do 2 sezonu One room oraz Takagi + może jeszcze coś ekstra (powoli ogarniam pewną niespodziankę, która zainteresuje może z 5-10 osób), a jak już naprawdę tłumaczenia mi się zgrają do coś ponad zakładane minimum przy seriach głównych (Nobu/Slow Start).
Oczywiście jeszcze wypadałoby skonsultować się z tłumaczem Slow Start i dowiedzieć się, czy uzbroi się w cierpliwość, czy będzie na ostatnie 4 epy szukał kolejną osobę do ogarnięcia interpretacji dialogów.

Tyle ode mnie.

#263 2018-11-01 21:36:52

martinru
Użytkownik

Hej. Jeśli dasz radę dociągnąć Slow Start do końca, będę wdzięczny dozgonnie  smile_big. Nie będę naciskał, pracuj w swoim tempie, mnie się nie śpieszy. Powodzenia i wytrwałości. Chyba że będziesz miał ewidentnie dość zezik , to daj znać, wtedy poszukam kogoś innego.

#264 2018-11-01 21:39:42

Bufallo
Użytkownik

Aha, czyli niepotrzebnie pisałem wiadomość prywatną smile
Tak jak napisałem do ciebie w wiadomości, zgodziłem się na całość, więc słowa dotrzymam.

#265 2018-11-04 17:27:22

Bufallo
Użytkownik

Ósmy odcinek Isekai Izakaya - Koto Aitheria no Izakaya Nobu dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler Mają ludzie fetysze
q6e1RFI.png

Kolejny odcinek Nobu ma pseudo tłumaczenie!!! Popularność na poziomie 18-20 pobrań zadowalająca biorąc pod uwagę fakt, że całość można było jakiś czas temu obejrzeć, a nie wszyscy lubią czekać.

Kolejna aktywność w mojej "działalności" powinna dotyczyć Slow Start. Dodatkowo przyszły weekend ma być dłuższy ( niby PiS, a tu proszę, już kolejny raz zaskoczyli mnie pozytywnie <tak wiem, sądy, trybunały, ale podkreślam tutaj jedynie to, że w tym wszystkim robią również coś co może się podobać, a inni pewnie by tego nie zrobili #12Listopada> ), więc możliwe, że zrodzi się coś więcej.

Na dziś to wszystko.

Miłego oglądania.

Stopka forum

© Animesub.info 2018