#41 2018-11-26 16:42:27

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru][hardek] Island [Zakończony]

I kolejna porcja poprawek od anonimowego kumpla kolegi Hunter Killera smile_big :
- Odc. 5 (v2)
- Odc. 6 (v3)
- Odc. 7 (v3)
- Odc. 8 (v3)
- Odc. 10 (v4)
- Odc. 12 (v4)

I łapcie zaktualizowane paczki z napisami:
- Odc. 1-6
- Odc. 7-12

Dziękuję za wypiskę i za czujność.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim osobom, które wyłapały błędy w napisach, za ich wypisanie i za czujność respekt .

I dla wszystkich do posłuchania:
ISLAND ED2【FULL】-「Marine SNOW」/亜咲花Asaka(never island ENDING)
Island Opening Full「Eien no Hitotsu」by Yukari Tamura
Island OP2 【FULL】-「Closing tears 」BY Yukari Tamura (never island Opening)
Island「Quiet sea」【FULL】 / EP8 Insert Song
ISLAND ED Eternal Star

Przyjemnego oglądania i słuchania!  smile_big

Offline

#42 2018-11-26 16:59:48

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [~martinru][hardek] Island [Zakończony]

Warto to obejrzeć?
Jedynie przeglądałem pierwszy odcinek po emisji i niezbyt wiem, czy zabierać się za całość. Ocena na malu sugeruje, że seria wyszła słabo, ale cały sezon letni jest dziwnie oceniany, więc wolę się nią nie sugerować.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#43 2018-11-26 17:59:40

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: [~martinru][hardek] Island [Zakończony]

Moim zdaniem wali nudą. Zapomniałem już, że obejrzałem kilka odcinków.


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#44 2018-11-26 20:02:21

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru][hardek] Island [Zakończony]

Mammoth napisał:

Moim zdaniem wali nudą. Zapomniałem już, że obejrzałem kilka odcinków.

- powiedział ten, co się najbardziej na serię napalił  jezor ...

Anime jest dość nierówne, ma lepsze momenty i słabsze, ale fajnie się bawiłem, tłumacząc je. Reżyser / producenci nie do końca wiedzieli, w jakiej konwencji ma ono być. Ale końcówka wymiata, zwłaszcza od odcinka 8. robi się ciekawie. Fajny odmóżdżacz pretendujący do czegoś ambitniejszego. Na długie jesienno-zimowe wieczory jak znalazł smile .

Offline

#45 2018-11-26 22:53:04

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: [~martinru][hardek] Island [Zakończony]

Wtrącę swoje trzy grosze, bo mi odkłada się na wątrobie i zdrowiu szkodzi.  smile

Do jakiej liczby wersji na odcinek docelowo mamy dojść?

Sorry, jestem ze starej szkoły, która mówiła, że jak coś wydajesz w formie "hardka", to musisz dopieścić materiał, żeby potem nie robić siary. Ja rozumiem, dążenie do perfekcji, ale v4 czy v5 to już lekka przeginka. Miecz obosieczny.
Mnie przysłowiowy zwis męski nieozdobny strzela, bo mnoży się to jak robactwo w zasyfionej kuchni i nijak nie idzie nad tym zapanować, gdy dopinasz do kolekcji. Co gorsza, nieodparcie rodzi się wrażenie, że, idąc drogą Microsoftu, wydawany jest bubel na początek, który potem na łapu capu się łata.

Czy nie lepiej byłoby powstrzymać chwilowo wydaniową biegunkę, pozbierać błędy i wydać raz a dobrze?

Nie mówię nawet o tym projekcie, ale o przyszłościowych. Po prostu stanowi to pewną uciążliwość, a czas przeznaczony na ciągłą zabawę z tym idzie wykorzystać w inny, może nawet bardziej owocny i efektywny sposób.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#46 2018-11-26 23:59:43

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru][hardek] Island [Zakończony]

Absolutnie zgadzam się z przedmówcą powyżej smile . Docelowo ma być v21 jezor .

Żartuję  smile_big .

Ale na poważnie. To mój pierwszy samodzielny większy projekt "hardkowy", starałem się, jak mogłem, by nie odwalić kichy, ale nie do końca mi się udało  smutny . Są też tacy, którzy nie poprawiają wypisanych przez innych błędów, o! A skoro już ktoś się podjął ich wypisania, uważam, że przez szacunek należy te błędy poprawić. Dla mnie też było upierdliwe klecenie "hardków" na nowo, ładowanie ich na Mega i podmienianie linków w temacie. Jednak subiektywne spojrzenie na własną robotę nie zawsze jest efektywne. W mniemaniu o swojej genialności człowiek nie zawsze wszystko wychwyci, choć stara się, jak może oczkod .

No cóż, mam nadzieję, że to już wszystkie moje wpadki. Teraz tylko wystarczy cieszyć się z idealnych wydań taniec2 .
Czego Wam i sobie życzę.

Offline

#47 2018-11-27 01:03:45

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [~martinru][hardek] Island [Zakończony]

martinru napisał:

No cóż, mam nadzieję, że to już wszystkie moje wpadki. Teraz tylko wystarczy cieszyć się z idealnych wydań taniec2 .
Czego Wam i sobie życzę.

Idealne będą przy BD gwizdze


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#48 2018-11-27 01:11:16

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: [~martinru][hardek] Island [Zakończony]

martinru napisał:

samodzielny

No to błędów kupa będzie na dzień dobry. Ciężko nawet głupie literówki samemu wyłapać. Niektórzy tutaj robią hardki, ale nie bawią się w jakiejś v2/v3 przed BD, bo to sensu nie ma. Korektor musi to zobaczyć.

Chociaż ma to sens, jeśli chcesz wprowadzić jakieś duże zmiany w TV. Ale to bardziej jako jednorazowa akcja.
Sam robiłem v2 tylko przy jakichś większych zmianach, jak ktoś przekręcone zdanie wyłapał. Ale to tak jeden odcinek na sezon.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2018-11-27 01:13:07)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#49 2018-11-27 21:32:32

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru][hardek] Island [Zakończony]

Będę się starał, żeby przy "hardkach", jak i softach też, nie odwalać kichy. Dzięki Wam wszystkim za wsparcie (zwłaszcza koledze Kamiyanowi3991). Jeśli komuś nie podobają się moje tłumaczenie i napisy do "Wyspy", zapraszam na seans z napisami kolegi ~haraja: Tu są! Przyjemnego oglądania.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024