#81 2019-04-20 23:42:38

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Demonis Angel napisał:

By nie robić spamu w nieodpowiednim temacie.
Przynajmniej z opisu może cię zainteresować Sounan Desu ka? z przyszłego sezonu.

Lipiec? Jak dla mnie wakacyjny okres nie bardzo... Ale zapowiada się ciekawie, więc może czemu nie? Zastanowię się głębiej bliżej premiery smile .

Jak już pisałem w innym temacie, rezygnuję z tłumaczenia Nande Koko ni Sensei ga!?.

Ale za to na 1000% nie przepuszczę  i wezmę na warsztat: Miru Tights taniec2 , choćby się paliło i waliło!

I wszystkim wesołych świąt! Smacznego jaja, mokrego dyngusa i kupy fajnych animców od wielkanocnego zajca! smile_big

Offline

#82 2019-05-01 10:00:12

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Heja! Ponieważ rozpoczyna się sezon festiwali filmowych i zaczynają mi się zlecenia, mogą nastąpić spore opóźnienia w wydawaniu projektów. Wiadomo, robota przede wszystkim i zarabianie kasy hehe . Ale nie martwcie się. W wolnych chwilach będę starał się nadrabiać zaległości. Za miesiąc Kino w Trampkach, mało czasu, a kupa roboty mnie czeka... Dlatego apeluję o cierpliwość smile_big .

Offline

#83 2019-05-01 11:10:45

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

martinru napisał:

Heja! Ponieważ rozpoczyna się sezon festiwali filmowych

W tym roku jakieś anime będzie?

Offline

#84 2019-05-01 11:16:44

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

SoheiMajin napisał:
martinru napisał:

Heja! Ponieważ rozpoczyna się sezon festiwali filmowych

W tym roku jakieś anime będzie?

Na Trampkach na pewno nie. Co do Kina Dzieci to nie wiem. Podrzuciłem im parę tytułów... Jak będę coś wiedział, dam znać.
Za to 11.10 premiera bai dla dzieci z moim tłumaczeniem pod pełny dubbing aktorski: Gordon i Paddy. Zapraszam z maluchami do kin smile_big .

Offline

#85 2019-06-17 10:10:05

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Siemanko! Czas na ogłoszenia parafialne smile_big . Dawno tu nie zaglądałem, więc czas coś skrobnąć, choć pogoda za oknem kompletnie nie sprzyja siedzeniu przy kompie.

Dla niecierpliwych: Napisy do Kodomo no Jikan: Rin`s Classroom Diary powinny ukazać się w tym tygodniu. Wiem, grzebię się z tym niemożebnie, ale jak pisałem wyżej, pogoda...

Kolega Demonis Angel pytał, czy będę tłumaczył Sounan Desu ka? (AniDB, MAL). Odpowiedź brzmi: Tak! Przekonał mnie zwiastun oraz reżyser Nagayama Nobuyoshi, koleś od Happy Sugar Life, dlatego mam wobec tego anime wysokie oczekiwania smile .

Co do dalszych planów: To niespodzianki. Nad jedną już pracuję. Po części będzie to reedycja moich starych napisów i dalsze rozwinięcie tematu o serię TV. Druga niespodzianka to seria TV z letniego sezonu 2018. + pomniejsze pierdoły hehe .

I to by było na tyle.
Pozdrawiam Was ciepło smile .

Offline

#86 2019-06-18 00:11:24

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

martinru napisał:

Siemanko! Czas na ogłoszenia parafialne smile_big . Dawno tu nie zaglądałem, więc czas coś skrobnąć, choć pogoda za oknem kompletnie nie sprzyja siedzeniu przy kompie.

Dla niecierpliwych: Napisy do Kodomo no Jikan: Rin`s Classroom Diary powinny ukazać się w tym tygodniu. Wiem, grzebię się z tym niemożebnie, ale jak pisałem wyżej, pogoda...

Kolega Demonis Angel pytał, czy będę tłumaczył Sounan Desu ka? (AniDB, MAL). Odpowiedź brzmi: Tak! Przekonał mnie zwiastun oraz reżyser Nagayama Nobuyoshi, koleś od Happy Sugar Life, dlatego mam wobec tego anime wysokie oczekiwania smile .

Co do dalszych planów: To niespodzianki. Nad jedną już pracuję. Po części będzie to reedycja moich starych napisów i dalsze rozwinięcie tematu o serię TV. Druga niespodzianka to seria TV z letniego sezonu 2018. + pomniejsze pierdoły hehe .

I to by było na tyle.
Pozdrawiam Was ciepło smile .

Wiedziałem, że seria ci się spodoba. W razie czego mogę zrobić pseudokorektę.
I powodzenia przy serii z lata 2018, planowałem to zimą, ale poległem na słownictwie.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#87 2019-06-18 14:44:26

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Demonis Angel napisał:

I powodzenia przy serii z lata 2018, planowałem to zimą, ale poległem na słownictwie.

Zróbmy zgadywankę: Napisz mi, proszę, na PW, czy myślimy o tej samej serii smile_big .
I w takim razie zachęcam też Was do zgadywania, jaką serię TV z lata 2018 Demoniczny kolega ma na myśli smile .

Powodzenia! hehe

Offline

#88 2019-06-18 22:25:55

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Heja! Kolega Demonis Angel napisał mi co i jak, jednak wprowadziłem Jego i Was w błąd. Moja wina, przepraszam Was. Jest to seria jesienna z października 2018, pomerdały mi się dni z miesiącami i miesiące z dniami cholera . Zgadywanka nadal aktualna. Jaką serię zamierzam przetłumaczyć z jesiennego sezonu 2018? smile_big

PS. Oprócz Sounan Desuka? z letniego sezonu zaciekawiło mnie też Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou (AniDB, MAL).

Offline

#89 2019-06-19 07:54:01

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

A zatem Demoniczny kolega odgadł jesienną serię 2018 smile_big. Pewnie sporą wskazówką dla niego była moja pomyłka z datą smile. Zabawa trwa, czekam na propozycje.

Offline

#90 2019-06-21 09:13:36

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Żarty żartami, ale na poważnie...

Plany wydawnicze, sezon letni 2019:
- Sounan Desuka? / Are You Lost? (start 2.07),
- Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou (start 8.07).

Sezon jesienny 2018:
- Release the Spyce (seria, którą odgadł kolega Demonis Angel i przy której pomyliła mi się data jezor ),
- Akanesasu Shoujo (seria, którą zaproponował w zgadywance kolega Lepanto i którą też miałem w planach, więc się za nią wezmę, jak skończę tę powyżej).

Do tego oczywiście:
- Miru Tights smile_big ,
- Nurse Witch Komugi-chan
- i inne pierdoły po drodze na spontanie.

Trochę tego jest...

No i właśnie dostałem spore zlecenie, z którym muszę się wyrobić do połowy lipca. Może to skutkować drobnymi opóźnieniami, a może i nie, w zależności od tego, jak mi będzie z nim szło smile . Życzcie mi powodzenia i wytrwałości, żebym się z nim jak najszybciej uporał smile_big .

Pozdrawiam Was ciepło.

Offline

#91 2019-06-21 10:14:59

Lepanto
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2012-12-25

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

O istnieniu takiej bajki jak Release the Spyce nie wiedziałem, choć starałem się coś dopasować XD Pewnie zobaczę czy mnie wciągnie. Na resztę zapowiedzianych serii nie mogę się doczekać smile Powodzenia w pracy.

Offline

#92 2019-07-08 11:47:47

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Siemanko. W związku z tym, że mi komp padł i kilka cennych rzeczy poszło się pa, pa, i jestem w trakcie składania nowego oraz jestem przez to do tyłu z kolejnym sporym zleceniem, będą opóźnienia z wydaniem 1. epka Arifurety, który startuje dzisiaj oraz 2. epka Sounan Desuka?. Proszę o cierpliwość, pojawią się, kiedy się pojawią. Pozdrawiam  smile.

Offline

#93 2019-07-12 13:44:05

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Zacząłem dłubać przy "Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou", doszedłem do połowy odcinka i nie mogę dalej. Nie podchodzi mi to. Zresztą kolega Sabrack się nad tym trudzi, więc nie ma sensu, żebym dublował tytuł. Mam w zanadrzu ciekawsze tytuły smile .

Offline

#94 2019-07-31 16:51:42

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Siemanko. Kilka ogłoszeń parafialnych.

Od 3.08 do 20.08 przebywam na urlopie taniec2 . Przez ten czas nie będę nic wydawał, ale na ANSI zaglądać będę. Dlatego kolejne przygody lasek na bezludnej wyspie z opóźnieniem, po 20.08 smile . Postaram się jeszcze przed wyjazdem wydać paczkę z napisami do epków 1-4 Release the Spyce.

A potem błogie lenistwo... i bimbanie... gwizdze

Pozdrawiam smile .

Offline

#95 2019-07-31 16:52:38

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

martinru napisał:

A potem błogie lenistwo... i bimbanie... gwizdze

Laski w bikini nalewające drinki...


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#96 2019-07-31 17:05:34

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Kamiyan3991 napisał:

Laski w bikini nalewające drinki...

Pokaż spoiler Takimi czterema w takich okolicznościach przyrody...
YajCsZf.jpg
...nie pogardziłbym. slina

Offline

#97 2019-08-21 09:58:42

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Kilka ogłoszeń parafialnych...

Ledwie wróciłem z urlopu, już mnie dopadli ze zleceniami z Kina Dzieci. Miałem się dziś wziąć za epki 6, 7 i 8 Sounan Desu Ka?, jednakże robota ważniejsza. Dlatego proszę o cierpliwość, bo będą opóźnienia, gdyż teraz zacznie mi się robota na poważnie... hehe  Podobna sytuacja jest z Nurse Witch Komugi-chan R i Release the Spyce. W wolnych chwilach będę przy tych seriach dłubał, oczywiście.

A jakby co, to zapraszam na odświeżone wydanie Yagate Kimi ni Naru, hardki do wydań BD ze wszelkimi poprawkami smile. Czekałem tylko, aż Asenshi wydadzą 4 vol. BD, jednak moja nadzieja i cierpliwość się skończyły i nie czekałem już na nich.

Pozdrawiam smile_big

Offline

#98 2019-09-30 12:19:24

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Siema! I znowu ja, i smęcenie starego zgreda... hehe

A więc na początek: Szykuje mi się spore zlecenie, z którym będę musiał się ogarnąć do 25.10. Czekam na razie na materiały i szczegóły. Z tej oto przyczyny wszystkie moje plany wydawnicze mogą ulec znacznemu przesunięciu w czasie. Jakiemu? Nie wiem. Ale postaram się z robotą wyrobić jak najszybciej, rzecz jasna...

A plany wydawnicze? Jak zapowiedziałem w w tym temacie, z jesiennych serii będę ogarniał:
- Assassins Pride (od 10.10)
- Rifle Is Beautiful (od 13.10).

Zapewne pierwsze odcinki wydam z opóźnieniem, zależy jak mi będzie szło z robotą.

Pozostałe plany wydawnicze?
- Akanesasu Shoujo,
- Mad Bull 34,
+ niespodzianki, które wyjdą spontanicznie lub są +/- zaplanowane. Pewnie też będą spore opóźnienia.

Obecnie kończę tłumaczyć pewnego 10-odcinkowego szorcika smile , a potem, jeśli będę miał czas, wezmę się za korektę pewnej serii, którą dostałem od Demonicznego kolegi.

Jakby co, to czekam na wszelkie komentarze, skargi, pochwały, krytykę itp.

PS. Zobaczymy, co mi z powyższych planów wyjdzie... gwizdze

Offline

#99 2019-09-30 18:18:20

Infernus
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-28

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

martinru napisał:

- Mad Bull 34

Czekam respekt


076dfc6183ee1eb46ee33ec91bcc13ca.png

Offline

#100 2019-10-29 18:20:51

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

Ogłoszenia duszpasterskie:

Ponieważ otrzymałem dość trudne zlecenie do ogarnięcia, niestety wszelkie wydawnictwa zostaną opóźnione w terminie bliżej czy dalej nieokreślonym. Pomimo że część rzeczy mam już wstępnie przetłumaczonych, nie będę miał jak na razie wziąć się za poprawki. Podobnie tyczy się korekty do dalszych odcinków drugiego sezonu Bang Dream! Dlatego proszę o uzbrojenie się w cierpliwość smile_big .

Oczywiście postaram się uporać z robotą jak najszybciej  kombinuje (przed terminem), aby nadrobić zaległości.

Pozdrawiam smile .

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024