#781 2019-12-04 01:18:53

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: League of Legends

Kilgur napisał:
Mammoth napisał:
Kilgur napisał:

Ja gram troche normalne drafty, ale ostatnio to jakas plaga maupy same takie ze masakr, chyba zaczne rankedy grac tam troche mniej tych zwierzat jezor

Zupełnie nie rozumiem takiego podejścia. Zakładam, że 100% Twoich gier to zawsze pozytywne K/D/A i carrowanie gier, skoro piszesz o innych jak o małpach. Tylko osoba, która nigdy się nie myli, może tak pisać.

Nie bo na draftach to niemozliwe nawet jak wygram topa zrobie 3-4 kille 0 smierci to czesto pozniej gine bo np na bocie prezeciwny adc ma sobie 10+ killi w 15 minut jezor U mnie to jakis sandard ze maupy nie umieja nawet sie ustawic w 7 na 10 przypadkach z inwazja przeciwnika mam zawsze tak 1-2-3-4 maupy stoja w krzaku no i ofc gina. Dzis pierwsza gra i mialem sytuacja wygladajaca kuriozalnie, typy zrobili inwazje w 5 i o dziwo wszyscy uciekli jakims cudem. Jednak maupa jungler postanowil drazyc temat zamiast przyjsc do mnie i wystartowac na blue z moja pomoca, postanowil walczyc o reda 3 vs 5 wynik Aatrox na topie z doran swordem + 2x long swordem i red buffem, zostalem poprostu zgwalcony na topie. Siedzialem pod wieza i zabijalem creepy a on sobie farmil i na 6 zaczal sobie mnie farmic pod ta wieza smile

Nie odpowiedziałeś na pytanie - NIGDY sam się nie wywalisz, NIGDY sam nie nafeedujesz? Mówimy o sytuacji 1v1

Ostatnio edytowany przez Mammoth (2019-12-04 01:20:28)


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#782 2019-12-04 11:14:25

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Mammoth napisał:

Nie odpowiedziałeś na pytanie - NIGDY sam się nie wywalisz, NIGDY sam nie nafeedujesz? Mówimy o sytuacji 1v1

Nie zawsze mam pozytywne k/d/a, co juz pisalem wyzej, ale jest roznica pomiedzy 2-3 smierciami w 20 min, a zrobnieniem tego w 4-5 minucie. Ja moge sporo zrozumiec ludzie cwicza champy etc, ale kur.... mac wiekszosc ludzi z ktorymi gram to gold 2+ i platyna. Do tego k/d/a mocno sie traci w grach z maupami, bo w 10 minucie juz wiesz ze jest gg, jako ze przeciwnik ma 20+ killi wiecej, a twoj team nonstop lazi po lesie i feeduje dalej. Jak widze typow z 40% W/R w platynie to zastanawiam sie wtf rito zrobilo z ta gra jezor


ara ara...

Offline

#783 2019-12-04 13:38:14

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: League of Legends

Kilgur napisał:

Nie zawsze mam pozytywne k/d/a

Wait, what? Pokaż swoje op.gg, chętnie zobaczymy, z kim tam grasz. oczkod


XX1BYr3.gif

Offline

#784 2019-12-04 14:09:45

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

https://www.leagueofgraphs.com/summoner/eune/Drone95

Problem taki ze od grania z maupami czlowiek sam sie tiltuje i zaczyna grac sam jak maupa smile_big Ostatnio zaczolem pisac nawet na czacie chyba czas odstawic gre smile_big

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2019-12-04 14:14:26)


ara ara...

Offline

#785 2019-12-04 15:26:55

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: League of Legends

Grałem ostatnio z moimi ziomkami. Ja na topie. Kolega na midzie miał Katą 0/10 i 50 farmy w 15 minucie feedując Irelię, a jak skończył? 19/11 i 150 farmy. Jak to się stało? Roamy i ganki. Bot też był w plecy, a mi się trafiło najsłabsze ogniwo w enemy więc se po prostu nabijałem Q piesełem. Gra była wyrównana i nie wiadomo było do końca kto wygra, ale nam się udało. Aż nagrałem z tego powtórkę smile_big

Ja się tiltuje tylko w jeden sytuacji - gry mam babysita na solo linii od enemy junglera. To mnie tak niemiłosiernie irytuje, że no w duchu krzyczę. Inne sytuacje czy przegrane nawet na rankedach nie specjalnie mnie ruszają.

BTW, Killgur, 1/9/0 WW, 2/5/1 WW + win, 2/8/3 Tristana i win. Narzekasz na ludzi, którzy Cię carrują, czy co, bo nie rozumiem? :E
1/9 Swain i tylko tym Trundle na początkujące boty nie zepsułeś xD

Ostatnio edytowany przez Mammoth (2019-12-04 15:29:47)


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#786 2019-12-04 15:44:57

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: League of Legends

Ja od dłuższego czasu (ponad rok) gram z wyłączonym czatem, by nie widzieć co piszą przeciwnicy oraz od czasu do czasu korzystam z /mute all. Od razu gra mi się lepiej. A jeżeli chodzi o gierki to wszystko zależy od team compu oraz od tego czy osoby, z którymi grasz, grają pierwszy raz daną postacią. Są tacy, którzy po 2 latach nadal nie wiedzą jak działa narzędzie treningowe szalony. Bywa również, że pomimo że jest was 4 vs 5, to nawet reamke nie chcą zrobić bo czerpią przyjemność z marnowania czasu na przegraną grę.

Ostatnio edytowany przez Gerard (2019-12-04 15:46:52)

Offline

#787 2019-12-04 16:56:01

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Mammoth napisał:

Grałem ostatnio z moimi ziomkami. Ja na topie. Kolega na midzie miał Katą 0/10 i 50 farmy w 15 minucie feedując Irelię, a jak skończył? 19/11 i 150 farmy. Jak to się stało? Roamy i ganki. Bot też był w plecy, a mi się trafiło najsłabsze ogniwo w enemy więc se po prostu nabijałem Q piesełem. Gra była wyrównana i nie wiadomo było do końca kto wygra, ale nam się udało. Aż nagrałem z tego powtórkę smile_big

Tak ale twoi ziomkowie nie lazili po lesie bez wizjii i w momencie kiedy nikogo na minimapie nie ma, nie dawali sie zlapac co chwile w dupie solo "bo oni tylko wilki chcieli zabic" Sam wynik nie pokazuje gry, jak mam team gdzie patrzac na minimape mogliby uniknac 80% smierci to plakac sie chce.

Mammoth napisał:

BTW, Killgur, 1/9/0 WW, 2/5/1 WW + win, 2/8/3 Tristana i win. Narzekasz na ludzi, którzy Cię carrują, czy co, bo nie rozumiem? :E
1/9 Swain i tylko tym Trundle na początkujące boty nie zepsułeś xD

No na ww to mialem dwa razy talona z mida co kampil mi topa, do tego moj mid 0 ss wiec tak sie skonczylo. Tristana typ gp ogarnial okrutnie a ja robilem test czy tristana zadziala na gp smile Swain to tillt na maxa jesli dobrze pamietam na 2 lvl wypracowalem 2 kille dla ashi i ofc zamiast BF-a debil kupil AS i dostalismy srogo w dupe bo ashe nie miala dmg wogole.

Gerard napisał:

Ja od dłuższego czasu (ponad rok) gram z wyłączonym czatem, by nie widzieć co piszą przeciwnicy oraz od czasu do czasu korzystam z /mute all. Od razu gra mi się lepiej. A jeżeli chodzi o gierki to wszystko zależy od team compu oraz od tego czy osoby, z którymi grasz, grają pierwszy raz daną postacią. Są tacy, którzy po 2 latach nadal nie wiedzą jak działa narzędzie treningowe szalony. Bywa również, że pomimo że jest was 4 vs 5, to nawet reamke nie chcą zrobić bo czerpią przyjemność z marnowania czasu na przegraną grę.

No ja mam nieszczescie i nonstop gram vs premade 4-5, do tego nowa jungla zdecydowanie sporo typow nie moze sie polapac, do tego sporo junglerow to debile laza na przegrana linie bo typ stoi mi pod wieza jezor Pinganie pisanie nic kur... nie daje, ostatnio zaczolem ignorowac takie ganki, bo mam freeza i latwiej mi dzieki temu wrocic do gry jak mam ciezkiego topa. Jednak junglerzy nie rozumieja ze sam gank gowno mi da jak w miedzyczasie poziom albo wiecej w minionach zginie mi pod wieza jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2019-12-04 17:06:47)


ara ara...

Offline

#788 2019-12-04 17:14:09

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: League of Legends

No to chyba oficjalnie teorie o pechu czy trollowaniu gier przez teammate'ów można włożyć między bajki. Bardzo dobrze widać, kto jest zboostowaną małpą, bo żeby w przeciągu ostatnich 20 gier mieć w aż połowie ujemne kda to trzeba być wyjątkowym okazem. Najgorszy sort graczy - grać zwyczajnie kiepsko, ale mieć pretensje do całego świata. Ale rozumiem, że to jakaś forma mechanizmu obronnego. W każdym razie case closed, dzięki, że potwierdziłeś coś, co przeczuwałem już od dawna. smile

Ostatnio edytowany przez reddd (2019-12-04 17:14:41)


XX1BYr3.gif

Offline

#789 2019-12-04 17:50:15

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

reddd napisał:

No to chyba oficjalnie teorie o pechu czy trollowaniu gier przez teammate'ów można włożyć między bajki. Bardzo dobrze widać, kto jest zboostowaną małpą, bo żeby w przeciągu ostatnich 20 gier mieć w aż połowie ujemne kda to trzeba być wyjątkowym okazem. Najgorszy sort graczy - grać zwyczajnie kiepsko, ale mieć pretensje do całego świata. Ale rozumiem, że to jakaś forma mechanizmu obronnego. W każdym razie case closed, dzięki, że potwierdziłeś coś, co przeczuwałem już od dawna. smile


Ta tylko w momencie jak ma jeszcze w miare k/d/a musialbym kur... afk is i dostac report od maup, do tego na normalach gram nowymi dla mnie champami, wiec raczej ciezko o dobre k/d/a na chempie ktorym sie gralo kilka, moze kilkanascie razy. Zreszta jak taki pr0s z ciebie to pokaz swoj profil i pokaz do dobre k/d/a jezor2

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2019-12-04 17:56:05)


ara ara...

Offline

#790 2019-12-04 18:04:12

reddd
Użytkownik
Skąd: Warszawa/Puck
Dołączył: 2011-10-10

Odp: League of Legends

Kilgur napisał:
reddd napisał:

No to chyba oficjalnie teorie o pechu czy trollowaniu gier przez teammate'ów można włożyć między bajki. Bardzo dobrze widać, kto jest zboostowaną małpą, bo żeby w przeciągu ostatnich 20 gier mieć w aż połowie ujemne kda to trzeba być wyjątkowym okazem. Najgorszy sort graczy - grać zwyczajnie kiepsko, ale mieć pretensje do całego świata. Ale rozumiem, że to jakaś forma mechanizmu obronnego. W każdym razie case closed, dzięki, że potwierdziłeś coś, co przeczuwałem już od dawna. smile


Ta tylko w momencie jak ma jeszcze w miare k/d/a musialbym kur... afk is i dostac report od maup, do tego na normalach gram nowymi dla mnie champami, wiec raczej ciezko o dobre k/d/a na chempie ktorym sie gralo kilka, moze kilkanascie razy. Zreszta jak taki pr0s z ciebie to pokaz swoj profil i pokaz do dobre k/d/a jezor2

Ziomeczku, kolejna i ostatnia porcja statystyk, żebyś zrozumiał. Wśród tych 10 gier, o których wspomniałem wyżej, w aż 9 miałeś najgorsze kda w drużynie i w 6 jako jedyny ujemne kda w drużynie. Serio, zacznij patrzeć na siebie, bo robisz z siebie błazna pewnie nie tylko tutaj, ale i w grze. To tylko zasługuje na politowanie.


XX1BYr3.gif

Offline

#791 2019-12-04 18:38:47

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: League of Legends

Kilgur napisał:
Mammoth napisał:

Grałem ostatnio z moimi ziomkami. Ja na topie. Kolega na midzie miał Katą 0/10 i 50 farmy w 15 minucie feedując Irelię, a jak skończył? 19/11 i 150 farmy. Jak to się stało? Roamy i ganki. Bot też był w plecy, a mi się trafiło najsłabsze ogniwo w enemy więc se po prostu nabijałem Q piesełem. Gra była wyrównana i nie wiadomo było do końca kto wygra, ale nam się udało. Aż nagrałem z tego powtórkę smile_big

Tak ale twoi ziomkowie nie lazili po lesie bez wizjii i w momencie kiedy nikogo na minimapie nie ma, nie dawali sie zlapac co chwile w dupie solo "bo oni tylko wilki chcieli zabic" Sam wynik nie pokazuje gry, jak mam team gdzie patrzac na minimape mogliby uniknac 80% smierci to plakac sie chce.

Mammoth napisał:

BTW, Killgur, 1/9/0 WW, 2/5/1 WW + win, 2/8/3 Tristana i win. Narzekasz na ludzi, którzy Cię carrują, czy co, bo nie rozumiem? :E
1/9 Swain i tylko tym Trundle na początkujące boty nie zepsułeś xD

No na ww to mialem dwa razy talona z mida co kampil mi topa, do tego moj mid 0 ss wiec tak sie skonczylo. Tristana typ gp ogarnial okrutnie a ja robilem test czy tristana zadziala na gp smile Swain to tillt na maxa jesli dobrze pamietam na 2 lvl wypracowalem 2 kille dla ashi i ofc zamiast BF-a debil kupil AS i dostalismy srogo w dupe bo ashe nie miala dmg wogole.

Gerard napisał:

Ja od dłuższego czasu (ponad rok) gram z wyłączonym czatem, by nie widzieć co piszą przeciwnicy oraz od czasu do czasu korzystam z /mute all. Od razu gra mi się lepiej. A jeżeli chodzi o gierki to wszystko zależy od team compu oraz od tego czy osoby, z którymi grasz, grają pierwszy raz daną postacią. Są tacy, którzy po 2 latach nadal nie wiedzą jak działa narzędzie treningowe szalony. Bywa również, że pomimo że jest was 4 vs 5, to nawet reamke nie chcą zrobić bo czerpią przyjemność z marnowania czasu na przegraną grę.

No ja mam nieszczescie i nonstop gram vs premade 4-5, do tego nowa jungla zdecydowanie sporo typow nie moze sie polapac, do tego sporo junglerow to debile laza na przegrana linie bo typ stoi mi pod wieza jezor Pinganie pisanie nic kur... nie daje, ostatnio zaczolem ignorowac takie ganki, bo mam freeza i latwiej mi dzieki temu wrocic do gry jak mam ciezkiego topa. Jednak junglerzy nie rozumieja ze sam gank gowno mi da jak w miedzyczasie poziom albo wiecej w minionach zginie mi pod wieza jezor

1) Nie wiesz jak było. Kolega grający Katą płakał na VC jak to już mu się nie chce grać, nie ma co robić na midzie, bo Irelia go robi pod wieżą bez problemu. I tak, chodzi się bez wizji po jungli. Tu masz staty z tej gry - https://matchhistory.eune.leagueoflegen … b=overview

Z tę grę Swainem kim jesteś? Jak to było? "Maupy"? Ot przykład. To co Ashe buduje w early wcale nie znaczy, że nie będzie wymiatać w late. Dałeś jej double? Super, ale czemu idziesz zachowanie 'maupy'?

Czysta hipokryzja wylewa się od Ciebie drzwiami i oknami.

W moich ostatnich 10-ciu grach pojawi się chociażby na rankedzie Amumu z wynikiem 0/13. Team mnie flamił, ale wiesz co? Może nie tak, że miałem to gdzieś, jednak nie mogłem nic zaradzić. Jako tank nie miałem damage, a przeciwnym leśnikiem był Lee z 600k maestrii, który wielokrotnie wchodził do mojej jungli i był zawsze tam, gdzie ja. Przegrałem z lepszym i tyle, jednak nie uważam się za 'maupe'. Brakuje mi trzeciego sezonu i braku limitu wardów, jednak trzeba się zaadoptować. Mi słabo to idzie w roli leśnika.

Ostatnio edytowany przez Mammoth (2019-12-04 18:52:00)


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#792 2019-12-04 18:51:37

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

reddd napisał:

Ziomeczku, kolejna i ostatnia porcja statystyk, żebyś zrozumiał. Wśród tych 10 gier, o których wspomniałem wyżej, w aż 9 miałeś najgorsze kda w drużynie i w 6 jako jedyny ujemne kda w drużynie. Serio, zacznij patrzeć na siebie, bo robisz z siebie błazna pewnie nie tylko tutaj, ale i w grze. To tylko zasługuje na politowanie.

Pisalem wczesniej zeby miec dobre kda musiblym w polowie gier isc afk na fontanne w 10-15, ogolenie od dwoch dni mam kompletnie w dupie feeduje czy nie, a jak ci 2-3 razy typy pod wieze divuja tego w kda nie widac jezor Nie widac tez ze jakis typ jest nafeedowany jak swinia i skalda cie na 3 strzaly. Pokaz swoje wyniki czy moze tez tylko sapac potrafisz?

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2019-12-04 18:52:07)


ara ara...

Offline

#793 2019-12-04 18:59:20

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Mammoth napisał:

Z tę grę Swainem kim jesteś? Jak to było? "Maupy"? Ot przykład. To co Ashe buduje w early wcale nie znaczy, że nie będzie wymiatać w late. Dałeś jej double? Super, ale czemu idziesz zachowanie 'maupy'?.

No gralem agresywnie pozniej problem ze ashe nie miala dmg zeby cos zrobic typy mnie zabili z dwa razy, a pozniej juz nie mialo znaczenia jak na morde ulit veigara dostajesz

Mammoth napisał:

W moich ostatnich 10-ciu grach pojawi się chociażby na rankedzie Amumu z wynikiem 0/13. Team mnie flamił, ale wiesz co? Może nie tak, że miałem to gdzieś, jednak nie mogłem nic zaradzić. Jako tank nie miałem damage, a przeciwnym leśnikiem był Lee z 600k maestrii, który wielokrotnie wchodził do mojej jungli i był zawsze tam, gdzie ja. Przegrałem z lepszym i tyle, jednak nie uważam się za 'maupe'. Brakuje mi trzeciego sezonu i braku limitu wardów, jednak trzeba się zaadoptować. Mi słabo to idzie w roli leśnika.

Przegrywac z lepszymi potrafie, mam solidny klopot jak przegrywam w 10 minut, bez szansy na comeback.


ara ara...

Offline

#794 2019-12-04 19:54:54

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: League of Legends

Szansa na comeback jest zawsze - przykład z powyższej gry i 0/10 Katarina


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#795 2019-12-04 20:09:32

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Mammoth napisał:

Szansa na comeback jest zawsze - przykład z powyższej gry i 0/10 Katarina

No jak ci jedna linia zasysa to spokojnie mozna gre wygrac, zrob to jak masz takie 3 linie i przeciwnikow ktorzy nie daja sie zlapac z reka w nocniku jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2019-12-04 22:22:00)


ara ara...

Offline

#796 2019-12-12 04:04:43

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: League of Legends

Wiekszosc ludzi to jednak debile, nie banuja nowego champa grajac na bot i pozniej placza ze OP, to ze on op jest to wystarczy yt odpalic jezor i popatrzec na gry z PBE, masakra poprostu.
Btw. nowy champ na PBE i zapowiada sie jeszcze bardziej op smile_big Rito wie jak hajs wyciagnac od ludzi smile_big

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2019-12-12 05:05:07)


ara ara...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024