#9361 2020-08-26 11:28:34

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ill napisał:

Ja nie mogę przeboleć, że coś co mogło być dla nich odpowiednikiem Irlandczyka czy Romy pośród anime, czyli nowy GitS, wyszło jako wielka  kupa

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Fabularnie jest bardzo okej, głosy stare w formie, nawet mi muzycznie podeszło i humor podobny. Nowe postaci nie dają rady i graficznie jest crapowato, ale określanie przez to mianem szajsu jest moim zdaniem śmieszne. Po kij w reckach punktować różne elementy, skoro jeden "kluczowy" może zmasakrować całą produkcję?


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#9362 2020-08-26 16:34:21

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nesbro napisał:
Infernus napisał:

Pierwszy zwiastun Dragon's Dogma.

Toć to nie anime... Netfix to rak. A mogli by robić jak Crunchyroll...

Powinni cie wychłostać za takie stwierdzenie. Znaj swoje miejsce, dzieciaku   beznadzieja


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#9363 2020-08-26 18:01:29

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jestem fanatykiem tej giereczki, ale na to "animu" rzucę okiem tylko z ciekawości, bo fabularnie wyjdzie zapewne kasztan jakiś, a i sama animacja komputerowa nie zachwyca. Po cichu liczę jedynie, że ta Netflixowa wypustka to wstęp do zapowiedzi Dragon's Dogma 2.

Offline

#9364 2020-08-26 19:30:49

ill
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-22

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hunter Killer napisał:
ill napisał:

Ja nie mogę przeboleć, że coś co mogło być dla nich odpowiednikiem Irlandczyka czy Romy pośród anime, czyli nowy GitS, wyszło jako wielka  kupa

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Fabularnie jest bardzo okej, głosy stare w formie, nawet mi muzycznie podeszło i humor podobny. Nowe postaci nie dają rady i graficznie jest crapowato, ale określanie przez to mianem szajsu jest moim zdaniem śmieszne. Po kij w reckach punktować różne elementy, skoro jeden "kluczowy" może zmasakrować całą produkcję?

Co mi z tego, że wszystko poza animacją postaci jest ok, skoro ta animacja jest tak paskudna że zatrzymałem się na pierwszym odcinku  deprecha
Netflix ewidentnie chciał zrobić to po taniości, bo jakość animacji postaci jest chyba gorsza niż kinowego Appleseeda sprzed kilkunastu lat...
Swoją drogą skoro już chcieli mieć GitS'a to już lepiej zrobiliby wykupując prawa do emisji wcześniejszych filmów kinowych i serii tv.

Ostatnio edytowany przez ill (2020-08-26 19:31:04)


GG: 1677958

Offline

#9365 2020-08-27 06:17:51

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ill napisał:

Netflix ewidentnie chciał zrobić to po taniości...

Netflix to taka masowka i czesto jedzie po taniosci, co widac w sporej ilosci produkcji, a tego co robia czesto z materialem zrodlowym to nawet nie mam zamiaru komentowac. To jak spiedolili drugi sezon Punishera i Altered carbon to poprostu masakra  placze

Jesli chodzi o strone wizualna, coz zadna fabula nie uratuje w moich oczach bajki od ktorej oczy mi krwawia i nie mowie tu o nietypowej kresce jak np w Ping pong, tylko o slabym komputerowym 3d z kulawymi, drewnianymi, nienaturalnymi animacjami postaci. Godzilla od netflixa to niezly przyklad, sam co jakis czas ogladam sobie Final fantasy: Spirit within i ta prawie dwudzistoletnia animacja zjada z butami sporo najnowszych produkcji jesli chodzi o ruchy postaci jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2020-08-27 06:26:29)


ara ara...

Offline

#9366 2020-08-27 08:16:06

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ill napisał:
Hunter Killer napisał:
ill napisał:

Ja nie mogę przeboleć, że coś co mogło być dla nich odpowiednikiem Irlandczyka czy Romy pośród anime, czyli nowy GitS, wyszło jako wielka  kupa

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Fabularnie jest bardzo okej, głosy stare w formie, nawet mi muzycznie podeszło i humor podobny. Nowe postaci nie dają rady i graficznie jest crapowato, ale określanie przez to mianem szajsu jest moim zdaniem śmieszne. Po kij w reckach punktować różne elementy, skoro jeden "kluczowy" może zmasakrować całą produkcję?

Co mi z tego, że wszystko poza animacją postaci jest ok, skoro ta animacja jest tak paskudna że zatrzymałem się na pierwszym odcinku  deprecha

Sporo świetnej serii straciłeś (swoją drogą zdecydowana większość, która nie oglądała całości, jedzie tę serię. Jedni odcinek, inni tylko trailer i już swoje wiedzą). Dla mnie zawsze najważniejsza jest fabuła. Jeśli rekompensuje resztę, jakoś to przetrwam. Jeśli jest odwrotnie, już nie pewnie (gdyby taka fatalna była). Co mi po wodotryskach, jeśli nudne to jak flaki z olejem.

Kilgur napisał:

Godzilla od netflixa to niezly przyklad

To nie jest Godzilla od Netflixa, oni tylko kupili do niej prawa/coś tam sponsorowali. Robiła to ekipa od Ajin, Blame etc. Swoją drogą świetnie im to wyszło.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#9367 2020-08-27 13:52:41

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hunter Killer napisał:

Kilgur napisał:

Godzilla od netflixa to niezly przyklad

To nie jest Godzilla od Netflixa, oni tylko kupili do niej prawa/coś tam sponsorowali. Robiła to ekipa od Ajin, Blame etc. Swoją drogą świetnie im to wyszło.

"Bajki z komputera" maja to do siebie ze wiecej hajsu lepsza jakosc, a przy Godzilli zdecydowanie hajsu za wiele nie mieli. Zreszta to jak Netflix oszczedza doskonale widac po Wiedzminie kasy nie starczylo i zrobili slynne zbroje-moszny: pomarszczone plastikowe badziewie smile


ara ara...

Offline

#9368 2020-08-27 18:17:29

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Inni rycerze jakoś mieli normalne zbroje, te Nilfgaardu to celowy zabieg scenarzystki, tak samo jak driady w jakie wcieliły się murzynki z dredami, albo cała plejada czarnych i Azjatów, zamiast zwykłych elfów i krasnali.  bzdura

Co to Netflixowej Godzilli, nie wybaczę twórcom jak się droczyli na sam koniec pierwszego filmu zapowiadając Mechagodzillę. W drugim filmie z nadzieją czekało się na jej wejście, a w finale był już tylko dildo duch Ghidora.

Pokaż spoiler
mecha01.jpg

Offline

#9369 2020-08-28 13:46:14

ill
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-22

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hunter Killer napisał:
ill napisał:
Hunter Killer napisał:

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Fabularnie jest bardzo okej, głosy stare w formie, nawet mi muzycznie podeszło i humor podobny. Nowe postaci nie dają rady i graficznie jest crapowato, ale określanie przez to mianem szajsu jest moim zdaniem śmieszne. Po kij w reckach punktować różne elementy, skoro jeden "kluczowy" może zmasakrować całą produkcję?

Co mi z tego, że wszystko poza animacją postaci jest ok, skoro ta animacja jest tak paskudna że zatrzymałem się na pierwszym odcinku  deprecha

Sporo świetnej serii straciłeś (swoją drogą zdecydowana większość, która nie oglądała całości, jedzie tę serię. Jedni odcinek, inni tylko trailer i już swoje wiedzą). Dla mnie zawsze najważniejsza jest fabuła. Jeśli rekompensuje resztę, jakoś to przetrwam. Jeśli jest odwrotnie, już nie pewnie (gdyby taka fatalna była). Co mi po wodotryskach, jeśli nudne to jak flaki z olejem.

No i właśnie musi być zachowana równowaga pomiędzy składowymi jakiejkolwiek produkcji filmowej/tv. Do dzisiaj pamiętam jak bardzo w GitS SAC odróżniały się wyjątkowo gryzące się z resztą klasycznej animacji CG samochodów, ale nie przeszkadzało to w cieszeniu się tą serią, a tutaj dysonans jest wyjątkowo duży. Póki co nie spisuję nowego GitS na straty i mam nadzieję, że uda mi się przemóc i obejrzeć resztę. Może jak wypuszczą drugą połowę pierwszego sezonu  oczkod

Ostatnio edytowany przez ill (2020-08-28 13:47:14)


GG: 1677958

Offline

#9370 2020-09-06 23:34:23

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kaguya pewnie dostanie trzeci sezon, śmieszną wskazówkę dali twórcy w ostatnim odcinku.
5LYzTBVoS196gvYvw3zjwM7EZTYXqn2iL6syKTTzKOk


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#9371 2020-09-07 19:50:07

Infernus
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Powstanie anime Shenmue.


076dfc6183ee1eb46ee33ec91bcc13ca.png

Offline

#9372 2020-09-07 19:52:37

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A o czym to?

Offline

#9373 2020-09-07 22:05:20

Lamarus
Użytkownik
Skąd: Skoki/Poznań
Dołączył: 2008-05-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

I jak tu kończyć z subami, jak takie newsy się pojawiają oczkod


2Onih0v.jpg
"Nie wiem o co w tym chodzi bo to nie ma najmniejszego sensu." - Ken-chan

Offline

#9374 2020-09-19 19:20:10

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Adaptacja Sword Art Online: Progressive potwierdzona:

001_size9-26.jpg


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#9375 2020-09-19 21:59:05

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hunter Killer napisał:

Adaptacja Sword Art Online: Progressive potwierdzona:

https://cdn.animenewsnetwork.com/thumbn … ze9-26.jpg

No proszę, a ja jeszcze nawet za Alicization się nie wziąłem. Stanąłem na filmie Ordinal Scale, ale widzę, że trzeba powoli zacząć nadrabiać materiał.  gwizdze


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#9376 2020-09-19 22:30:21

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

OtsukareSama napisał:
Hunter Killer napisał:

Adaptacja Sword Art Online: Progressive potwierdzona:

https://cdn.animenewsnetwork.com/thumbn … ze9-26.jpg

No proszę, a ja jeszcze nawet za Alicization się nie wziąłem. Stanąłem na filmie Ordinal Scale, ale widzę, że trzeba powoli zacząć nadrabiać materiał.  gwizdze

Nie Ty jeden, czasem bywa że się dostaje zawiechy na jakąś serie/gatunek czy coś. U mnie ostatnio to nagminne, więc ściągam na później.


wizard2000.jpg

Offline

#9377 2020-09-19 23:25:54

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z tego co poczytałem na forum MAL'u pod artykułem o tym, to Sword Art Online: Progressive będzie rozszerzeniem historii z czasów Aincrad'u. Trochę inna perspektywa tamtych wydarzeń i pokonywanie gry piętro po piętrze. Nie czytałem nowelki i nie wiem ile w tym prawdy. Czyli właściwie to taki side-story pierwszej części pierwszego sezonu niżeli sequel.


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#9378 2020-09-19 23:47:13

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

OtsukareSama napisał:

Z tego co poczytałem na forum MAL'u pod artykułem o tym, to Sword Art Online: Progressive będzie rozszerzeniem historii z czasów Aincrad'u. Trochę inna perspektywa tamtych wydarzeń i pokonywanie gry piętro po piętrze. Nie czytałem nowelki i nie wiem ile w tym prawdy. Czyli właściwie to taki side-story pierwszej części pierwszego sezonu niżeli sequel.

Tak, piętro po piętrze i skupianie się na wątkach, które w oryginalnej wersji nie były pokazane. Czyli sam początek jest zdawkowy, a już eksploracja drugiego poziomu, zaznajamianie się z Asuną czy pierwsze pojedynki PVP już bardzo dokładnie. Zdecydowanie dla fanów tego pierwszego etapu ich historii, która w anime (i LN, jeśli chodzi o główną historię) była potraktowana bardzo zdawkowo.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#9379 2020-09-20 00:03:31

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Raczej alternatywna wersja pierwszego arcu, która obecnie stała się kanonem i ma zastąpić wydarzenia z pierwowzoru - Kawahara nigdy nie umiał w side-story... dlatego jest tam sporo sprzeczności.

Praktycznie cały 2 odcinek pierwszej serii anime jest na podstawie Progressive - bo w pierwowzorze Kirito spotkał Asunę dopiero gdzieś tam wyżej.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#9380 2020-09-25 23:10:47

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Pokaż spoiler
1601054835-21556d3034c4cc6a4ff8aa3b2c7f6476.jpeg

"Puszczam się na lewo i prawo bez żadnego honoru" dostanie drugi sezon.
Właściwie jeszcze nie oglądałem tego, a widziałem jedynie nawet śmieszne skróty na youtube, więc może to i dobrze.

MAL: https://myanimelist.net/news/60786022


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024