#761 2023-07-31 23:14:01

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Mangi Waneko

Waneko napisał:

Pokaż spoiler
przedplata-scarlet.jpg

SCARLET
Gatunek/tematyka: akcja, dramat, fantasy, girls love
Autor: Chiri Yuino
Liczba tomów w Japonii: 2, zakończona
Kategoria wiekowa: 18+
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta, wydanie 2 w 1
Cena: 34,99 zł
Premiera: 27 października 2023
Łowczyni Fine, które została przemieniona w wilkołaka oraz zakapturzona optymistka Iris Redhood zostają połączone przez los.
Fine zrobiłaby dla Iris wszystko - nawet wzięła nielegalny magiczny narkotyk i stałaby się krwiożerczym potworem. Iris zrobiłaby wszystko dla Fine - w tym pozwoliła pić swoją krew, bo tylko to może uspokoić dziewczynę, gdy mordercze instynkty wypełniają jej umysł.
Łączy je pakt: Iris (będąca wilkołakiem) będzie karmić Fine swoją krwią, dopóki ta nie stanie się ponownie człowiekiem. W zamian gdy dziewczyna odzyska człowieczeństwo, Iris ją pożre.
Do tego czasu wspólnie ścigają tych, którzy handlują nielegalnym i niebezpiecznym magicznym narkotykiem.

Pokaż spoiler
przedplata-moj-przyjaciel-koziorozec.jpg

Yagiza no Yuujin
(tytuł roboczy: Mój przyjaciel koziorożec)
Gatunek/tematyka: dramat, shounen, nadprzyrodzone, tajemnica
Autor: Masaru Miyokawa, Otsuichi
Liczba tomów w Japonii: 1, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Cena: 24,99 zł
Premiera: 27 grudnia 2023
Wszyscy wiedzą, że Naoto Wakatsuki jest ofiarą prześladowań. Każdy choć raz był świadkiem, jak Akira Kaneshiro wraz ze swoimi pomagierami się nad nim znęcali. Wszyscy, łącznie z Yuuyą Matsudą, boją się oprawcy, o którym krążą różne straszne plotki, więc nikt nie staje w obronie ofiary.
Pewnego dnia Yuuya dostrzega na swoim balkonie gazetę. Nie dziwi go to jednak, gdyż w tajemniczy sposób w tym miejscu pojawiają się różne przedmioty. Tym razem jednak pismo wydaje się pochodzić z dnia, który jeszcze nie nadszedł! Chłopak dowiaduje się, że drugiego października ma dojść do morderstwa, a sprawca zgłosi się na policję, po czym odbierze sobie życie w areszcie. Początkowo chłopak niespecjalnie interesuje się tą historią. Wszystko jednak zmienia się, gdy tej samej nocy wpada na trzymającego zakrwawiony kij baseballowy Naoto, który przyznaje się do zamordowania Kaneshiro!
Yuuya decyduje się mu pomóc w ucieczce, by odmienić los chłopaka z 2 października. Przy okazji dowiaduje się rzeczy, które rzucają nowe światło na śmierć Kaneshiro...

Pokaż spoiler
przedplata-wiedzmy.jpg

MAJO
(tytuł roboczy: Wiedźmy)
Gatunek/tematyka: dramat, fantasy, seinen
Autor: Daisuke Igarashi
Liczba tomów w Japonii: 2, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta, wydanie 2 w 1
Cena: 34,99 zł
Premiera: 27 luty 2024
Podczas wizyty na Bliskim Wschodzie pochodząca z Wielkiej Brytanii Nicola zakochuje się na zabój. Obiektem jej westchnień jest pracujący na bazarze Mimar. Mimo wysiłków dziewczyny, odrzuca on jej zaloty. Po powrocie rozpacz i gniew goszczą na stałe w sercu dziewczyny. Po wielu latach, w ciągu których zdobywa bogactwo, sławę i "Sekret Świata", Nicola powraca na targowisko, by zemścić się na Mimarze za swoje złamane serce i upokorzenie, którego doznała.

Pokaż spoiler
przedplata-helter-skelter.jpg

HELTER SKELTER
Gatunek/tematyka: dramat, thriller, josei, psychologiczny
Autor: Kyoko Okazaki
Liczba tomów w Japonii: 1, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta, własny projekt okładki
Kategoria wiekowa: 18+
Cena: 24,99 zł
Premiera: 27 kwietnia 2024
Próżność, chciwość, nienawiść, rozpacz...
Każdy, kto interesuje się japońską modą, na pewno widział Ririko. Od kilku lat stoi na szczycie, swoją twarzą i ciałem promuje największe marki. Jednak utrzymanie się na topie to niekończąca się walka. Nowe modelki i trendy rosną jak grzyby po deszczu. Aby nie popaść w zapomnienie, stale trzeba uczyć się nadążać za zmianami. Ririko decyduje się pójść pod nóż, jednak... to nie jej pierwszy raz. Kolejna runda operacji plastycznych ma pomóc jej w zachowaniu młodości i piękna. Tym razem nie chodzi jednak o drobne poprawki - bohaterka decyduje się pójść na całość i przechodzi całkowitą metamorfozę! Zmienia każdy centymetr swojego ciała, od stóp do głów. Do czego jeszcze posunie się modelka, aby ochronić młodość, sławę i urodę? Dokąd zaprowadzi ją to szaleństwo?

Offline

#762 2023-08-04 16:39:37

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Mangi Waneko

Waneko napisał:

Pokaż spoiler
przedplata-grzesznica-lazurowej-glebi-1.jpg

Abysse azure no zanin
(tytuł roboczy: Grzesznica lazurowych głębin)
Gatunek/tematyka: akcja, komedia, dramat, fantasy, romans, seinen
Autor: Akihito Tomi
Liczba tomów w Japonii: 3, zakończone
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Premiera: 9 października 2023
Cena: 24,99 zł
Wszyscy wiedzą, że oceany pokrywają niemal 70% powierzchni naszej planety. Nie każdy natomiast zdaje sobie sprawę, że pod ich powierzchnią istnieje cywilizacja. W tym rozległym, niezbadanym przez człowieka świecie, gdzie nie docierają promienie słońca, wznoszą się wysokie na ponad 3 kilometry góry, a każda z nich to miasto zamieszkane przez syreny.
Zdecydowana i pewna siebie Jo prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia wszystko się zmienia, gdy jej przyjaciółka Ryu zostaje aresztowana za załamanie "Świętego prawa", które mówi o ukrywaniu istnienia syren przed ludźmi. Nie dość, że Ryu zakochała się w człowieku, to jeszcze się z nim spotkała! Jo chce ratować przyjaciółkę, ale będzie to od niej wymagało takiej samej zbrodni…

Pokaż spoiler
przedplata-niebieskie-pudelko-1.jpg

AO NO HAKO
(tytuł roboczy: Niebieskie pudełko)
Gatunek/tematyka: romans, obyczajowy, sport, shounen
Autor: Kouji Miura
Liczba tomów w Japonii: 11, nadal wychodzi
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Premiera: 6 listopada 2023
Cena: 24,99 zł
Taiki Inomata z klubu badmintona podkochuje się w starszej od niego gwieździe klubu koszykówki, Chinatsu Kano. Jej zaangażowanie w treningi i pasja do sportu go fascynują. Chłopak nie wie jednak, w jak niespodziewany sposób splotą się ich losy! Już niedługo będzie mógł widywać ją znacznie częściej i to nie tylko na sali gimnastycznej!
By być godnym tej wspaniałej dziewczyny, Taiki jest zdeterminowany zrobić wszystko. Aby zaimponować swej wybrance, bohater rzuca się w wir morderczych treningów, a jego celem jest wystartowanie w zawodach krajowych!

Pokaż spoiler
przedplata-marriagetoxin-1.jpg

MARRIAGETOXIN
Gatunek/tematyka: akcja, komedia, dramat, romans, shounen, nadprzyrodzone
Autor: Mizuki Yoda, Joumyakun
Liczba tomów w Japonii: 5, nadal wychodzi
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Premiera: 17 listopada 2023
Cena: 24,99 zł
Zabójca i oszust matrymonialny... Cóż może wyniknąć ze spotkania takich osobistości? Szalona podróż w poszukiwaniu żony dla jednego z nich!
Gero pochodzi z liczącego wieki klanu zabójców. Chłopak nigdy nie uczęszczał do szkoły i stronił od rówieśników, otoczony jedynie rodziną skrywającą ponure sekrety. Uważa, wszelkie jego relacje z kobietami są skazane na porażkę, a małżeństwo nie jest czymś, do czego został stworzony. Okazuje się, że bohater szybko musi zweryfikować swoje poglądy! Głowa rodu, w obawie przed brakiem spadkobierców, zmusza go, by znalazł ukochaną i spłodził syna. W przeciwnym razie zmuszona do tego zostanie jego ukochana siostra, która wiedzie szczęśliwy żywot z dala od nich. Chcąc nie chcąc, Gero wyrusza na poszukiwania żony, a pomóc ma mu w tym pewien oszust matrymonialny i jego niekonwencjonalne metody...

Offline

#763 2023-09-23 11:50:58

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Mangi Waneko

Waneko napisał:

Pokaż spoiler
przedplata-na-kocia-lape-1.jpg

Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue
(tytuł roboczy: Na kocią łapę)
Gatunek/tematyka: komedia, dramat, obyczajowy, shoujo
Autor: Asu Futatsuya, Tsunami Minatsuki
Liczba tomów w Japonii: 9, nadal wychodzi
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Premiera: 10 styczeń 2023
Cena: 24,99 zł
Subaru Mikazuki, autor kryminałów, stroni od ludzi, gdyż ci przeszkadzają mu w pracy twórczej. Pewnego dnia na jego drodze staje kotka. Obserwując jej tajemnicze, niepojęte kroki, pisarz czuje nagły przypływ weny. Aspołeczny mężczyzna i nadopiekuńcza kotka przygarnięta z ulicy... Oto historia o szczęśliwym życiu pod jednym dachem widziana i ludzkimi, i kocimi oczami!

Pokaż spoiler
przedplata-miecz-zabojcy-demonow-light-novel-wietrzny-drogowskaz.jpg

Miecz zabójcy demonów: Wietrzny drogowskaz
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Autorzy: Aya Yajima, Koyoharu Gotouge
Cena: 31,99 zł
Premiera: 4 grudnia 2023
Nastoletni Sanemi trafia do oddziałów zabójców demonów po tym, jak poznaje Masachikę Kumeno, użytkownika Oddechu Wiatru. Obaj szlifują swoje umiejętności, dążąc do osiągnięcia rangi „Filara”, aż pewnego dnia otrzymują zlecenie…
Ten zbiór zawiera pięć opowiadań, w tym nieznaną historię drogi Sanemiego Shinazugawy ku temu, by zostać Filarem Wiatru!

Pokaż spoiler
przedplata-jujutsu-kaisen-ln-ciernista-droga-o-swicie.jpg

Jujutsu Kaisen: Ciernista droga o świcie
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Autorzy: Ballad Kitaguni, Gege Akutami
Cena: 31,99 zł
Premiera: 13 listopada 2023
Podczas wyjścia na miasto Kugisaki zostaje zatrzymana przez agenta z branży modelingu. Mężczyzna okazuje się jednak zaklinaczem słów, który zbliżył się do niej tylko po to, żeby zrealizować pewien cel. Tym, kto rusza na ratunek Kugisaki, jest Inumaki!
W tym zbiorze umieszczono między innymi to opowiadanie, opis samodzielnej misji Mechamaru i relację z imprezy paczki Gojou!

Offline

#764 2023-09-29 19:42:07

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Mangi Waneko

Waneko napisał:

Pokaż spoiler
przedplata-nagahama-to-be-or-not-to-be.jpg

Kochani!
mamy przyjemność poinformować Was, że wkrótce wydamy najnowszą mangę mistrzyni BL Scarlet Beriko!
Jest to manga o tyle wyjątkowa, że jej premiera planowana jest 1 lutego 2024 w jedenastu krajach jednocześnie~!
Ta wyjątkowo ciepła historia o wieloletniej przyjaźni i kiełkującym uczuciu zostanie wydana pozaplanowo w ramach cyklu JW.  Więcej szczegółów możecie znaleźć poniżej:
Gatunek/tematyka: romans, obyczajowy, boys love
Autor: Scarlet Beriko
Liczba tomów w Japonii: 1, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Cena: 24,99 zł
Premiera: 1 luty 2024

Ostatnio edytowany przez Takto ^_^ (2023-09-29 19:42:29)

Offline

#765 2023-11-09 16:16:10

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Mangi Waneko

Waneko napisał:

Pokaż spoiler
przedplata-hosaka-i-miyoshi.jpg

Hosaka-san to Miysoshi-kun
(Tytuł roboczy: Hosaka i Miyoshi)
Gatunek/tematyka: dramat, komedia, romans, obyczajowy, boys love, 18+
Autor: Scarlet Beriko
Liczba tomów w Japonii: 2, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta, wydanie 2w1
Cena: 34,99 zł
Premiera: 10 grudnia 2023
Przygotowujący się do egzaminów na studia Miyoshi nawiązuje relację ze starszym od siebie projektantem mody Hosaką. Chłopak nie potrafi określić, kim tak naprawdę dla siebie są ani jakie uczucia żywi do tego mężczyzny. Gdy Hosaka żartuje sobie z przyszłego studenta, ten poprzysięga zemstę. Najpierw jednak musi znaleźć słaby punkt przeciwnika, a nie ma na to lepszego sposobu niż wnikliwa obserwacja… Czy dzięki temu chłopak zdoła zrozumieć samego siebie i uczucia kłębiące się w swoim sercu?

Pokaż spoiler
przedplata-nawet-jesli-rozetniesz-mi-usta-1.jpg

Kuchi ga Saketemo Kimi ni wa
(tytuł roboczy: Nawet jeśli rozetniesz mi usta...)
Gatunek/tematyka: komedia, romans, dramat, obyczajowy, miejskie legendy, tajemnica, shounen
Autor: Akari Kajimoto
Liczba tomów w Japonii: 10, nadal wychodzi
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Premiera: 18 stycznia 2024
Cena: 24,99 zł
Kuchisake onna to straszydło wywodzące się z miejskich legend. Jej usta są rozcięte od ucha do ucha, a kiedy spotkasz ją na swojej drodze, zadaje tylko jedno pytanie: „Czy jestem piękna?”.
Miroku zaczyna powoli zacierać się w ludzkiej pamięci, co bardzo ją osłabia i zagraża jej istnieniu. By temu zapobiec, postanawia poślubić Kouichiego - członka niezwykłej rodziny Sano. I choć ich umowa ma służyć jedynie przywróceniu Miroku jej dawnej mocy, to z jakiegoś powodu Kouichi bardzo cieszy się z nowej narzeczonej! Czy dziewczynie uda się przywrócić swojej legendzie dawną chwałę? I jak potoczą się jej losy w domu Sano?

Pokaż spoiler
393280320_120200840355620267_5169929404122745952_n.jpg?ex=655f5b87&is=654ce687&hm=a8ab772dfc115ceda0b91d106d5559c130fed7730dc21a3cbde7ea60f88eefe4&

ANOTHER
Autor: Yukito Ayatsuji
Gatunek/tematyka: horror, tajemnica, wątki nadprzyrodzone
Liczba tomów w Japonii: 2, zakończone
Sposób wydania: format powiększony, twarda oprawa, obwoluta, wydanie 2w1
Cena: 49,99 zł
Premiera: 20 lutego 2024
Gimnazjalista Koichi Sakakibara jest synem wybitnego naukowca, który po śmierci żony rzuca się w wir pracy i nieco zaniedbuje obowiązki rodzicielskie. Gdy ojciec wyjeżdża służbowo do Indii, chłopak przenosi się do prowincjonalnej Yomiyamy, gdzie mieszkają jego dziadkowie i ciotka.
Trafia do nowej szkoły, o której krążą niesamowite opowieści. Podobno na jego klasie ciąży klątwa, której ofiary giną tragiczną śmiercią. Plotki nie robią na nim większego wrażenia, Koichi po prostu nie wierzy w zjawiska nadprzyrodzone. Wśród nowych kolegów z klasy wyróżnia się szczególnie postać nieco tajemniczej Mei Misaki. Co dziwne, nikt poza bohaterem zdaje się jej nie zauważać.

Offline

#766 2023-11-09 16:38:34

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Mangi Waneko

Waneko napisał:

Pokaż spoiler
przedplata-tokyo-revengers-so-young-1.jpg

Tokyo Revengers So young + Stay gold
Gatunek/tematyka: akcja, dramat, tajemnica, romans, shounen, supernatural
Autor: Ken Wakui
Liczba tomów w Japonii: 2, zakończone
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta, pełny kolor
Premiera So young: 5 styczeń 2024
Premiera Stay gold: 5 marca 2024
Cena: 29,99 zł
Oto przed Wami historie koncentrujące się na przeszłości członków gangu Tokyo Manji. To łącznie 14 rozdziałów w pełnym kolorze! Tom So Young to zebrane rozdziały, które ukazały się już wcześniej w głównej historii, natomiast Stay Gold zawiera zupełnie nowe historie!

Pokaż spoiler
przedplata-tokyo-revengers-list-od-keisuke-bajiego-1.jpg

Tokyo Revengers - Keisuke Baji kara no tegami
(tytuł roboczy: Tokyo Revengers - List od Keisuke Bajiego)
Gatunek/tematyka: akcja, dramat, tajemnica, romans, shounen, supernatural
Autor: Ken Wakui, Yukinori Natsukawaguchi
Liczba tomów w Japonii: 4, nadal powstaje
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Premiera: 5 maja 2024
Cena: 24,99 zł
Chifuyu nie może pogodzić się ze śmiercią Bajiego. Gdy odwiedza grób przyjaciela, matka Keisuke wręcza mu list datowany na 30 października 2005.
Oto opowieść o relacji Keisuke Bajiego i Chifuyu Matsuno od dnia, w którym się poznali, aż do „Krwawego Halloween”.

Offline

#767 2023-11-09 20:19:22

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Mangi Waneko

Najlepszego nie pokazał jezor

Pokaż spoiler

another-kopia-ver2-1024x766.jpg


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#768 2023-11-10 17:30:08

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Mangi Waneko

Waneko napisał:

Pokaż spoiler
F-kJzlYXsAAnAO0?format=jpg&name=large

AKU NO HANA
(tytuł roboczy: Kwiaty zła)
Gatunek/tematyka: dramat, obyczajowy, psychologiczny, romans, shounen
Autor: Shuzo Oshimi
Liczba tomów w Japonii: 11, zakończone
Liczba tomów w polskim wydaniu: 5
Sposób wydania: format powiększony, tom 1: wydanie 3w1, kolejne tomy: wydanie 2w1, obwoluta, projekty okładek i obwolut z nowymi ilustracjami
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Premiera: 23 luty 2024
Cena tomu 1 (3w1): 54,99 zł
Cena tomów 2-5 (2w1): 39,99 zł
Takao Kasuga to mol książkowy, a jego ulubioną pozycją jest tomik poezji Baudelaire’a pod tytułem „Kwiaty zła”. Wrażliwy chłopak nie wybija się szczególnie na tle rówieśników. I choć jest zauroczony swoją koleżanką z klasy, piękną Saeki Nanako, nic nie robi z tym uczuciem.
Pewnego dnia pod wpływem impulsu i nadarzającej się okazji kradnie strój gimnastyczny Saeki! Klasę obiega plotka o zboczeńcu przywłaszczającym sobie garderobę dziewcząt. Przytłoczony rozterkami moralnymi oraz wyrzutami sumienia Takao postanawia zapomnieć o całej sprawie. Nie będzie mu to jednak dane. Nakamura, klasowa dziwaczka i outsiderka była świadkiem niecnego występku! I choć obiecuje dochować tajemnicy, to jednak wszystko ma swoją cenę...
Takao wkracza w skąpany w szaleństwie, pełny brudnej szarości, mrocznej czerni i łagodnej bieli świat. Dokąd zaprowadzi go relacja z niestabilną Nakamurą? Czy jego krucha psychika jest gotowa na nadchodzące zmiany?

Pokaż spoiler
400213577_717667900391810_1740177941542121410_n.jpg?ex=6560ad20&is=654e3820&hm=ce6059c11633644e69ba2c5e2783ee38765da845126e60652fce5e76a53a0f52&=&width=798&height=597

BUNGOU STRAY DOGS Another story: Yukito Ayatsuji VS. Natsuhiko Kyougoku
Gatunek/tematyka: akcja, dramat, tajemnica, zdolności nadprzyrodzone, seinen
Autorzy: Oyoyo, Kafka Asagiri
Liczba tomów w Japonii: 2, nadal powstaje
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Premiera: 6 luty 2024
Yukito Ayatsuji to detektyw i zarazem posiadacz szczególnie niebezpiecznej zdolności. Z tego powodu Wydział do Spraw Uzdolnionych wysłał agentkę, Mizuki Tsujimurę, by go nadzorowała. Sęk w tym, że to kompletna nowicjuszka.
Rząd zleca im rozwiązanie tajemnicy zagadkowych morderstw, które staje się początkiem walki na śmierć i życie.

Offline

#769 2023-11-10 18:54:47

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Mangi Waneko

Kurczę, długie lata nic u nas nie było od Shuzo Oshimiego, a teraz mamy zapowiedź dwóch jego najważniejszych serii. No, nieźle, tyle powiem. Wezmę na pewno, ale brał twardej oprawy mimo 3in1 trochę mnie rozczarował.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#770 2023-11-29 19:02:52

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Mangi Waneko

Waneko napisał:

Pokaż spoiler
przedplata-miecz-zabojcy-demonow-ogrom-czasu-artbook.jpg

Kochani, mamy dla Was coś na otarcie łez po zakończeniu serii Miecz zabójcy demonów - Kimetsu no Yaiba.
Już 8 stycznia przekażemy w Wasze ręce przepiękny artboook z tej serii, pod tytułem: "Ogrom czasu"
Sposób wydania: wymiary: 210x298 mm, obwoluta
Liczba stron: 160
Premiera: 8 stycznia 2024
Cena: 89,99 zł

Pokaż spoiler
przedplata-tengoku-daimakyou-1.jpg

TENGOKU DAIMAKYOU
(tytuł roboczy: Złudne niebo)
Gatunek/tematyka: akcja, dramat, psychologiczny, horror, tajemnica, seinen
Autor: Masakazu Ishiguro
Liczba tomów w Japonii: 10, nadal wychodzi
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Premiera: 9 marca 2024
Cena: 24,99 zł
W instytucie przypominającym nowoczesny sierociniec wychowuje się grupa niezwykłych dzieci. Szczęśliwe maluchy nigdy nie opuściły tego miejsca i nie wiedzą, jak wygląda rzeczywistość za bezpiecznymi murami placówki. W świecie zewnętrznym Kiruko oraz Maru szukają „Nieba”, gdzie chłopak ma spotkać kogoś, kto wygląda jak on. Plan okazuje się nie być taki łatwy do zrealizowania, gdy wokół niedobitki ludzi próbują jakoś przetrwać, a wszędzie panoszą się krwiożercze bestie.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2023