#21 2024-05-23 12:22:55

Dragmaru
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-04-13

Odp: [shisha] Ore dake Level Up na Ken (Zakończone)(Porzucone)

Takto ^_^ napisał:

A ogólne to nie byłbym za bronieniem tej grupy, bo nie wiem, czy wiesz ale...
https://i.imgur.com/3fx7GWf.jpeg
szalony

Nadal uważam, że shisha jest jedną lepszych grup. Tłumaczą dobrze i luźno. Czasami oglądam jakieś serie tylko dlatego, że są przez nich tłumaczone. Na przykład 2 sezon Spy x Family bez tłumaczenia shishy oglądało mi się dużo gorzej. Co do wulgaryzmów to chyba mają jakieś standardy w grupie i mogą zwrócić uwagę tłumaczowi aby ograniczył przekleństwa.

Offline

#22 2024-05-23 18:51:18

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: [shisha] Ore dake Level Up na Ken (Zakończone)(Porzucone)

Spróbujcie obejrzeć konosube z innymi subami jak shisha.  los

Offline

#23 2024-05-23 21:15:37

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [shisha] Ore dake Level Up na Ken (Zakończone)(Porzucone)

ipos napisał:

Spróbujcie obejrzeć konosube z innymi subami jak shisha.  los

Trochę nie czaję, bo czuję, że jest ukryty tutaj jakiś dowcip. To chyba jest wręcz trywialnie proste, bo dwa pierwsze sezony nie tłumaczyli, poboczny urwali po trzech odcinkach? To wręcz trudno w ich wykonaniu oglądnąć, nawet jeśli komuś nie przeszkadzają te dowcipy. Osobiście u shishy nie lubię dwóch rzeczy (kolejność dowolna). Dowcipów/wulgaryzmów, bo traktuję je tak samo. Nie wpasowują mi się/nie bawią w większej części wypadków. Chyba w Ragma Crimson się to zgrało, bo ta seria już taka była. Druga sprawa to porzucanie serii w trakcie. Możliwe, że mam "pecha" i akurat pozycje, które mnie od nich interesowały, tak właśnie kończyły, ale z tych powodów omijam ich od jakiegoś dłuższego czasu. Jeśli mam ugrzęznąć w trakcie, to już wolę całość oglądać po angielsku. W ciemno to oglądam od Demo Subs oczkod

No ale powodzonka. Każdy robi jak lubi i wpasowuje się w różne gusta. Ważne, by to sprawiało frajdę.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#24 2024-05-23 23:00:45

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: [shisha] Ore dake Level Up na Ken (Zakończone)(Porzucone)

Nie chce mi się sprawdzać, ale do konosuby chyba od początku są memiczne tłumaczenia i pasują idealnie. Co do tłumaczeń to każdy osłuchany wyłapuje, co oni tam nawijają.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024