#21 2024-07-10 21:25:20

nuko
Użytkownik
Dołączył: 2024-04-27

Odp: Girls Band Cry

Cześć,

przygotowałem napisy do ósmego odcinka. Wybaczcie, że tyle to trwało, ale mnie i korektora dopadło życie. No i strasznie doskwiera upał.

Napisy: Girls Band Cry ep08

Odcinek: Girls Band Cry ep08

Miłego seansu smile

Ostatnio edytowany przez nuko (2024-08-16 20:54:56)

Offline

#22 2024-08-16 20:22:22

nuko
Użytkownik
Dołączył: 2024-04-27

Odp: Girls Band Cry

Cześć,

wybaczcie, że tyle to trwało. Mam nadzieję, że dwa odcinki na raz są wystarczającą rekompensatą oczkod

EP 09

Napisy: Girls Band Cry ep09
Odcinek: Girls Band Cry ep09

EP 10

Napisy: Girls Band Cry ep10
Odcinek: Girls Band Cry ep10

Miłego seansu smile

Ostatnio edytowany przez nuko (Dzisiaj 19:10:31)

Offline

#23 2024-08-16 22:31:08

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Girls Band Cry

nuko napisał:

Pod tym linkiem są napisy do 09.

Offline

#24 2024-09-13 15:13:41

nuko
Użytkownik
Dołączył: 2024-04-27

Odp: Girls Band Cry

Cześć,

SoheiMajin napisał:
nuko napisał:

Pod tym linkiem są napisy do 09.

Dziękuję, podmieniłem! Przepraszam za zamieszanie.

Wracam do Was z 11 i 12 odcinkiem serii. Powoli zbliżamy się już do końca.

EP 11

Napisy: Girls Band Cry ep11
Odcinek: Girls Band Cry ep11

EP 12

Napisy: Girls Band Cry ep12
Odcinek: Girls Band Cry ep12

Miłego seansu smile

Ostatnio edytowany przez nuko (Dzisiaj 19:23:20)

Offline

#25 Dzisiaj 18:49:01

nuko
Użytkownik
Dołączył: 2024-04-27

Odp: Girls Band Cry

Cześć,

czas na 13 odcinek serii! Tym sposobem dotarliśmy do końca tej opowieści.

Napisy: Girls Band Cry ep13
Odcinek: Girls Band Cry ep 13

Bardzo dziękuję tym, którzy zdecydowali się obejrzeć to anime z moimi napisami smile

Aktualnie zastanawiam się nad kolejnym projektem. Jestem także zmuszony ponownie rozpocząć poszukiwania korektora, więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany, bardzo proszę o kontakt.

Ostatnio edytowany przez nuko (Dzisiaj 19:11:34)

Offline

#26 Dzisiaj 19:01:13

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Girls Band Cry

nuko napisał:

Cześć,

czas na 13 odcinek serii! Tym sposobem dotarliśmy do końca tej opowieści.

Napisy: Girls Band Cry ep13
Odcinek: Girls Band Cry ep 13

Bardzo dziękujemy tym, którzy zdecydowali się obejrzeć to anime z moimi napisami smile

Aktualnie zastanawiam się nad kolejnym projektem. Jestem także zmuszony ponownie rozpocząć poszukiwania korektora, więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany, bardzo proszę o kontakt.

Dzięki. Jakoś początkowo ominąłem tę pozycję, ale miała dobre oceny i się ostatecznie skusiłem i tak natrafiłem na twoje suby. Całkiem nieźle, tym bardziej że to twoje początki, jak rozumiem. Co do korekt, to zależy, od czego oczkod Na przykład do 'Dead Dead Demons Dededede Destruction' pewnie bym się skusił, bo trochę mnie dołuje brak/przerwane i może porzucone tłumaczenie.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#27 Dzisiaj 19:32:00

nuko
Użytkownik
Dołączył: 2024-04-27

Odp: Girls Band Cry

Dzięki. Jakoś początkowo ominąłem tę pozycję, ale miała dobre oceny i się ostatecznie skusiłem i tak natrafiłem na twoje suby. Całkiem nieźle, tym bardziej że to twoje początki, jak rozumiem. Co do korekt, to zależy, od czego oczkod Na przykład do 'Dead Dead Demons Dededede Destruction' pewnie bym się skusił, bo trochę mnie dołuje brak/przerwane i może porzucone tłumaczenie.

Tak, to moje pierwsze napisy, dziękuję za miłe słowa. Jak się za to zabierałem, to nie miałem absolutnie żadnego pojęcia jak to robić. W tym miejscu (właściwie powinienem to zrobić wcześniej) wielkie podziękowania należą się Conquest, który bardzo mi pomógł i miał do mnie wręcz anielską cierpliwość.

W przypadku Dead Dead Demons Dededede Destruction pewnie najpierw wypada zapytać Mioro, czy zamierzają to kontynuować. Akurat nie myślałem o tym. Chociaż lubię twórczość Inio Asano, to zarówno z tym komiksem, jak i jego adaptacją, nie miałem okazji się zapoznać.
Przyznaję, że chodziły mi po głowie cztery zagubione meduzy, z którymi miałem w ostatnim czasie sposobność się poznać, ale nie wiem, czy nie jest to jednak zbyt podobne do GBC.

Ostatnio edytowany przez nuko (Dzisiaj 19:32:29)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024