#8641 Dzisiaj 11:41:07

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

winlux napisał:

kto przetłumaczy Nozo x Kimi 3odcinkowy ova

Już jest, klik.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2026