#4741 2013-09-14 10:34:06

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Mam nadzieję, że tym razem skupią się na Kannie smile

Offline

#4742 2013-09-14 10:40:27

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jak dla mnie nie ma żadnej nadziei, skoro tak słaby 1. sezon w ogóle dostał kontynuację. Ta bardzo lekka "komedia" była o niczym.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-09-14 10:40:37)

Offline

#4743 2013-09-14 11:28:58

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jeśli pominąć Haruhi i, mam nadzieję, Kyoukai no Kanata, to KAni robi same tego typu gnioty. IMO ostatnia nadzieja na nowe FMP będzie 20, bo ma być jakaś wielka impreza z okazji rocznicy serii - chociaż mam przeczucie, że jeśli zapowiedzą jakieś anime z tej serii, to będzie nim FMP: Another... :/

Offline

#4744 2013-09-14 11:29:12

Rudy102
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Lepiej by się za Full Metal Panic zabrali.


Rudy102.png

Offline

#4745 2013-09-19 12:03:32

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Na randomc.net jest już zapowiedź nowego sezonu, jak zawsze dłuższe opisy i trailery.

EDIT:
Sporo dobrego:
COPPELION = S.T.A.L.K.E.R. made in Japan?
Kyoukai no Kanata -Mam nadzieję, że to nie będzie kolejne moecośtamoniczym od KAni. Btw, imprezę z okazji 15 rocznicy serii FMP chyba przeniesiono na 6 października.
Kill la Kill - Liczę na produkcję dorównującą TTGL.
Golden Time - Ekranizacja nowej LN autorki Toradory. Będzie ciekawie, ale w przeciwieństwie do tamtej serii, ta skupia się jednak bardziej na dramie.
Log Horizon - Można to uznać za parodię SAO, .\hack i innych podobnych (które pewnie i tak zainspirował Legendary Moonlight Sculptor). Poza tym Maoyuu Maou Yuusha mi się podobało, więc chętnie sprawdzę adaptację nowej powieści jej autora. Ciekawe jakby ludzie naprawdę zareagowali, gdyby grali sobie w WoWa, a tu nagle znaleźli się w jego świecie.
Unbreakable Machine-doll - Przeczytałem fragment LN, nie zanosi się na jakąś tragedię.
Tokyo Ravens - W tym przypadku jedynie słyszałem, że LN jest dobra.
pupa - Bo dawno nie oglądałem horroru.

Pewnie sprawdzę też: Gingitsune, Yowamushi Pedal , Strike the Blood i IS: Infinite Stratos 2.

Zdecydowanie za dużo tego... Na bieżąco będę chyba oglądał jedynie Kill la Kill, Golden Time, Log Horizon i Unbreakable Machine-dol.

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2013-09-19 12:19:34)

Offline

#4746 2013-09-19 14:01:10

hansownik
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-22

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

http://upcominganimes.myrio.de/2013/fall

jak ktoś nie zna, to przydatna stronka. po kliknięciu na nazwę anime przenosi na MALa, co ułatwia życie przy dodawaniu do zaplanowanych.

Offline

#4747 2013-09-19 14:02:23

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

W tej co Sacredus podał masz linki do AniDB, ANN Encyclopedia, MyAnimeList, syoboi, Wikipedia + strony głównej, jakbyś nie zauważył.


tumblr_static_bug.gif

Offline

#4748 2013-09-19 14:14:55

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Bayonetta: Bloody Fate - PV (film na podstawie gry)

Bayonetta.jpg

Pokaż spoiler

Staff:

Director: Kizaki Fuminori
Screenplay: Hirota Mitsutaka
Character Designer: Yokoyama Ai, Iijima Hiroya, Akai Katanao, Takashi Watabe
Animation Production: GONZO

Cast:

Bayonetta – (CV: Tanaka Atsuko)
Jeanne – (CV: Sonozaki Mie)
Luka – (CV: Namikawa Daisuke)
Cereza – (CV: Sawashiro Miyuki)
Rodin – (CV: Genda Tesshou)
Enzo – (CV: Takagi Wataru)
Balder – (CV: Wakamoto Norio)

In the present day, an informant named Enzo has joined up with Bayonetta, a witch who was revived twenty years ago from the bottom of a lake and has no memories of her past. Owning one half of the “Eyes of the World”, Bayonetta leaves for Vigrid when Enzo informs her of rumors the other half is there.
After a confrontation with another Umbra Witch named Jeanne, as well as a young man named Luka; the former seemingly has ties to Bayonetta’s past, while the latter blames Bayonetta for his father’s death.

Ostatnio edytowany przez Gerard (2013-09-19 14:17:35)

Offline

#4749 2013-09-19 14:34:52

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

COPPELION - trzy dziołchy przemierzające postnuklearne Tokio... sam nie wiem czego się spodziewać.
Kyoukai no Kanata - zapowiada się ciekawie, mam tylko nadzieję, że nie wyjdzie z tego KyoAni-moeowy-shit baka.
Nagi no Asukara - original work od P.A. Works cool.
Kill la Kill - nie wiem czemu jest taki hype wokół tego tytułu, ale z ciekawości obczaję - bo Little Witch Academia pozytywnie mnie zaskoczyło.
Golden Time - adaptacja LN autorki Toradora! w wykonaniu J.C.Staff wow.
Strike the Blood - mam nadzieję, że to tego nie zwalą
Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku o Ketsui Shimashita. - jak nic kojarzy się z Hataraku Maou-sama!
Log Horizon - widzę że wróciła moda na motyw MMORPG w anime oczkod.
Little Busters! ~Refrain~ - a ja jeszce nie obejrzałem całego Little Busters! brakslow.
Magi: The Kingdom of Magic - nie rozumiem po co wyjechali z własnym zakończenie pierwszego sezonu skoro ma być drugi cojest.
Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai! - żeński pro wrestling... to będzie hit! szpan
Walkure Romanze - kolejna ekranizacja eroge od Ricotta (twórców Princess Lover!)
Gingitsune - seinen, slice-of-life i do tego supernatural mruga.
Gundam Build Fighters - szkoda, że to nie normalna seria Gundamów, ale przynajmniej zobaczymy walki Gundamów z różnych serii
Unbreakable Machine-doll - mam nadzieję że moe nie zdominuje tego show...
Yowamushi Pedal - animu o pedałowaniu
Aoki Hagane no Arpeggio ~Ars Nova~ - woda, wszędzie woda. No i te humanoidale interfejsy statków...
Tokyo Ravens - po trailerze mam mieszane uczucia
Blazblue Alter Memory - kolejna adaptacja gry...
Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Lovecome o Zenryoku de Jama Shiteiru - te LN mają coraz dłuższe tytuły oczkod
Galilei Donna - anime z bloku noitaminA w wykonaniu A-1 Pictures.
Samurai Flamenco - drugie anime z bloku noitaminA w wykonaniu Manglobe.
Kakumeiki Valvrave 2nd Season - irracjonalne animu powraca yahoo! Aż se muszę przypomnieć jak się skończył pierwszy sezon smile_lol.
pupa - przeczytałem pierwszy tom mangi... zapowiadało się ciekawie, wyszło jak zwykle. No może dalej robi się ciekawie, ale materiału nie ma za dużo - parę dni temu wyszedł 4 tom oczkod.
Neppu Kairiku Bushi Road - jestem niezmiernie ciekaw co z tego wyszło.

Podsumowująca:
Dużo tytułów, jednak większość okaże się totalnym crapem, reszta ujdzie w tłoku i może znajdą się dwie-trzy perełki... czyli jak zwykle gwizdze.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#4750 2013-09-19 14:40:50

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Cała masa gówien. No, ale znajdzie się coś przeciętnego pewnie.
COPPELION - pewnie obczaję ze dwa/trzy odcinki, ale wątpię, by mnie porwało na tyle, by obejrzeć do końca.
Kyoukai no Kanata - rzygam już KyoAni i jego gniotami, ale tutaj może być coś ciekawszego, może chociaż uda im się utrzymać na poziomie przeciętnej bajki.
Nagi no Asukara - wygląda ładnie, ale chyba tylko tyle, więc pewnie sobie daruję po drugim odcinku.
Kill la Kill - pewniak, czuję, że to będzie pierwsza dobra bajka z serii TV w 2013 roku.
Golden Time - dam szansę, ale wątpię, bym dotrwał do końca.
Hajime no Ippo Rising - znowu pewniak, ale muszę nadrobić jeszcze poprzednie serie.
Kuroko no Basuke 2 - baja raczej słabawa, ale jakoś dobrze się bawiłem przy pierwszej, której bliżej do supermocy niż sportu. Ogólnie strasznie bezsensowne, absurdalne i schematyczne, ale tak w sam raz na odmóżdżenie.
Ace of Diamond - o, to mnie troszkę zaciekawiło. Ogólnie za baseballem nie przepadam, ale słyszałem, że manga dobra. Potwierdzi ktoś?
Samurai Flamenco - jedna wielka niewiadoma, ale muszę przyznać, że mnie zainteresowało.
pupa - niby może być ciekawe, ale słyszałem, że manga słabawa. No, zobaczy się.

O reszcie szkoda wspominać.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#4751 2013-09-19 15:39:11

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Gerard napisał:

Bayonetta: Bloody Fate - PV (film na podstawie gry)

Po przeczytaniu wiadomości - szczęście.
Po obejrzeniu PV - wątpliwości.

Widać, że mierzą w amerykańskiego widza, w tym aspekcie genialny byłby ang. dubbing, fabuła wzięta z gry, dlatego mnie to trochę martwi - słabo się nadaje do filmu, co innego gra, w której gadamy 15 minut, a godzinę orzemy aniołami po ziemi.

Sceny walki i jakość tekstów murzyna i Enzo przeważą o jakości animca - gra była komedią i mordobijką - mam nadzieję, że film taki pozostanie.


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#4752 2013-09-19 15:54:55

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Oj tam, oj tam, dla samej bayonetty warto będzie sięgnąć po ten tytuł smile Tylko mam nadzieje, że przyłożą się do tego a nie potraktują tego jako zwykłej "reklamówki" nadchodzącego sequela gry... Nic tylko czekać smile


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#4753 2013-09-19 16:06:58

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

SiwyCZR napisał:

Tylko mam nadzieje, że przyłożą się do tego a nie potraktują tego jako zwykłej "reklamówki" nadchodzącego sequela gry...

Które Sony olało ciepłym moczem, więc zagrają w to tylko nabywcy Wii U.

P.S. Przynajmniej nie wygląda tak, jak w dwójce.


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#4754 2013-09-19 16:17:49

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Bayonetta jest marką Segi, nie Sony, i to Sega oraz PlatinumGames decydują na jakie platformy ukażą się ich gry.

EDIT: Projekty innych postaci na ANN.

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2013-09-19 16:30:45)

Offline

#4755 2013-09-19 17:23:26

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

L0NG3r napisał:
SiwyCZR napisał:

Tylko mam nadzieje, że przyłożą się do tego a nie potraktują tego jako zwykłej "reklamówki" nadchodzącego sequela gry...

Które Sony olało ciepłym moczem, więc zagrają w to tylko nabywcy Wii U.

Mi się tam wydaje, że dwójka będzie tylko chwilowym exclusive'm nintendo i prędzej czy później zobaczymy port na ps3/ps4 i xbox'y. No ale to czas pokaże smile

Ostatnio edytowany przez SiwyCZR (2013-09-19 20:29:26)


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#4756 2013-09-19 18:34:54

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ace of Diamond - o, to mnie troszkę zaciekawiło. Ogólnie za baseballem nie przepadam, ale słyszałem, że manga dobra. Potwierdzi ktoś?

Jestem na bieżąco z mangą i powiem ,ze warto dać szanse. Seria jest połączeniem Ookiku Furikabutte , Majora i One Outs. Więc każdy znajdzie coś dla siebie. Postacie nie są irytujące jak w innych mangach sportowych oczkod

Offline

#4757 2013-09-19 18:35:51

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

SiwyCZR napisał:

No ale to czas pokarze smile

Może ciebie pokarze. oczkod Mam nadzieję, że fanów nie.  papa

Offline

#4758 2013-09-19 18:59:38

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sacredus, poważnie? Najpierw się dokształć, a potem pogadamy.

P.S. Sacredus, poserfuj dłużej.

Ostatnio edytowany przez L0NG3r (2013-09-19 20:19:57)


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#4759 2013-09-19 19:39:47

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

attachment.php?attachmentid=74303&d=1329865195

Offline

#4760 2013-09-19 20:31:54

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

marek2fgc napisał:
SiwyCZR napisał:

No ale to czas pokarze smile

Może ciebie pokarze. oczkod Mam nadzieję, że fanów nie.  papa

Edit... Mam nadzieje, że kolega teraz czuje się spełniony.

Ostatnio edytowany przez SiwyCZR (2013-09-19 20:32:31)


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024