#3861 2013-10-16 13:58:33

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

tornadoretkinia napisał:
coellus napisał:

Nie wiem, jaki tam miała wiek, na ansi podała bodajże wiek 28 lat, więc trudno mówić o jakimś wieku gimbazjalnym. Chyba że coś mnie ominęło.

Gimbaza to nie wiek, tylko stan umysłu.

Jedno nie wyklucza drugiego, może kiblowała 15 razy? Poza tym, skoro ma konto na ansi, to wygląda na to, że jest taką samą użytkowniczką ansi jak  kupa dena i innych śmiertelnych wrogów naszej świątyni napisów!


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#3862 2013-10-16 14:04:03

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ofca_ciemnosci napisał:

że jest taką samą użytkowniczką ansi

*była.
Nie musisz dziękować.


Ty dulowaty userze!

Offline

#3863 2013-10-16 14:06:26

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:
ofca_ciemnosci napisał:

że jest taką samą użytkowniczką ansi

*była.
Nie musisz dziękować.

Jesteś niemiła.


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#3864 2013-10-16 14:19:56

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ofca_ciemnosci napisał:
coellus napisał:
ofca_ciemnosci napisał:

że jest taką samą użytkowniczką ansi

*była.
Nie musisz dziękować.

Jesteś niemiła.

A ty odkrywczy.


Ty dulowaty userze!

Offline

#3865 2013-10-16 14:26:58

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ofca_ciemnosci napisał:
tornadoretkinia napisał:
coellus napisał:

Nie wiem, jaki tam miała wiek, na ansi podała bodajże wiek 28 lat, więc trudno mówić o jakimś wieku gimbazjalnym. Chyba że coś mnie ominęło.

Gimbaza to nie wiek, tylko stan umysłu.

Jedno nie wyklucza drugiego, może kiblowała 15 razy? Poza tym, skoro ma konto na ansi, to wygląda na to, że jest taką samą użytkowniczką ansi jak  kupa dena i innych śmiertelnych wrogów naszej świątyni napisów!

Naszej? Nie przypominam sobie, żebyś został zaakceptowany przez wielką radę trolli i pokemonów.  jezor

Ostatnio edytowany przez Besamir (2013-10-16 14:27:07)

Offline

#3866 2013-10-16 15:08:58

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:

Swoje rady możesz sobie wsadzić w buty, a nawet i dużo głębiej. Nikt Cię tu nie lubi, nikt Cię tu nie chce, więc bądź łaskaw iść sobie do innej piaskownicy. Na pewno wszyscy się ucieszą.

oj weź już nie kłam, przecież wiadomo, że sporo osób mnie tu lubi i/lub zaczyna tęsknić gdy mnie nie ma zbyt długo np. Coellus (1 2 3) szalony. Jak bym sobie poszedł, to kto by zabawiał gawiedzi? Poza tym jak by cię mało odchodziły moje rady, to byś specjalnie nie pisał dla mnie całego tego wywodu, tylko byś je (rady) olał. Tak więc nie bądź takim tsundere - więcej szczerości ze swoimi uczuciami w stosunku do mnie  okej.

ofca_ciemnosci napisał:

Jedno nie wyklucza drugiego, może kiblowała 15 razy?

Nie możliwe! Jeśli kiblował/a parę razy i nie widać aby miało być lepiej, to szkoła się z nim/ą żegna w 18-ste urodziny (sam miałem taką osobę w klasie która to w dniu 18-ski została wezwana na dywanik i dyrektor oświadczył jej "Przykro mi że nie udało się panu skończyć szkoły, tak więc w dniu dzisiejszym szkoła kończy z panem").

coellus napisał:
ofca_ciemnosci napisał:

że jest taką samą użytkowniczką ansi

*była.
Nie musisz dziękować.

Jest nadal - tylko ma status zbanowany -> jak byś załatwiła jej kasację konta i wszystkich postów, wtedy byś mogła określić, że "była".

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-10-16 15:10:35)

Offline

#3867 2013-10-16 15:12:08

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
coellus napisał:
ofca_ciemnosci napisał:

że jest taką samą użytkowniczką ansi

*była.
Nie musisz dziękować.

Jest nadal - tylko ma status zbanowany -> jak byś załatwiła jej kasację konta i wszystkich postów, wtedy byś mogła określić, że "była".

Łosiu, była, bo już nic więcej nie napisze.


Ty dulowaty userze!

Offline

#3868 2013-10-16 15:19:05

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@coellus i jak zwykle musisz od razu ubliżać - poza tym skąd ta pewność, że więcej nie napisze? Może zrobić takie coś jak kenshiro (dobrze chyba napisałem nick -> ten co szukał dziewczyny) i błagać Kane o darowanie bana (zawsze jest na takie coś szansa - wystarczy że odczeka odpowiednio długo aż wszyscy zapomną [bądź przynajmniej większość] o co chodziło). Bądź też założyć multikonto (wtedy również będzie pisać - tylko pod innym nickiem i będzie nadal użytkowniczką ansi).
Edit w dół.

L0NG3r napisał:
paskud napisał:

oj weź już nie kłam, przecież wiadomo, że sporo osób mnie tu lubi i/lub zaczyna tęsknić gdy mnie nie ma zbyt długo np. Coellus (1 2 3) szalony.

O matko, on sobie zapisuje w notatniczku posty, w których ktoś o nim pisze. ~chore

A po kiego coś takiego robić (może mówisz z swojego doświadczenia)? Do czegoś chyba służy opcja szukaj (z wybraniem "pokazuj posty") - jak się pamięta mniej więcej o co w danym poście chodziło to bardzo szybko to idzie.
A to podobno użytkownicy/oglądacze online są mało rozgarnięci i nie wiedzą do czego służy opcja szukaj...

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-10-16 15:27:49)

Offline

#3869 2013-10-16 15:20:10

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

oj weź już nie kłam, przecież wiadomo, że sporo osób mnie tu lubi i/lub zaczyna tęsknić gdy mnie nie ma zbyt długo np. Coellus (1 2 3) szalony.

O matko, on sobie zapisuje w notatniczku posty, w których ktoś o nim pisze. ~chore


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#3870 2013-10-16 15:23:23

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

@coellus i jak zwykle musisz od razu ubliżać - poza tym skąd ta pewność, że więcej nie napisze? Może zrobić takie coś jak kenshiro (dobrze chyba napisałem nick -> ten co szukał dziewczyny) i błagać Kane o darowanie bana (zawsze jest na takie coś szansa - wystarczy że odczeka odpowiednio długo aż wszyscy zapomną [bądź przynajmniej większość] o co chodziło). Bądź też założyć multikonto (wtedy również będzie pisać - tylko pod innym nickiem i będzie nadal użytkowniczką ansi).

Nie, nie ten, źle kojarzysz. Od dziewczyny nadal ma bana i nic nie zapowiada, że to się zmieni. A za multikonto też jest ban wiekuisty, więc nie, była.


Ty dulowaty userze!

Offline

#3871 2013-10-16 15:41:14

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:

Nie, nie ten, źle kojarzysz. Od dziewczyny nadal ma bana i nic nie zapowiada, że to się zmieni. A za multikonto też jest ban wiekuisty, więc nie, była.

owszem przepraszam za pomyłkę to był "zmora150" - o którego mi chodziło, wrócił z banicji po czym dostał ponownie bana za masową edycję swoich postów (Quithe proponował na 3 miesiące ale on zażądał na stałe).

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-10-16 15:44:54)

Offline

#3872 2013-10-16 17:40:02

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nawet nie wiem o co paskudowi chodzi (i nawet nie chcę), lecz:

paskud napisał:

Poza tym jak by cię mało odchodziły moje rady, to byś specjalnie nie pisał dla mnie całego tego wywodu, tylko byś je (rady) olał.

No i jak tu się z nim nie zgodzić. Sami go karmicie i tworzycie większy offtop, dziewczyny i chłopaki. Ba, nawet jeszcze wam to oficjalnie uświadomił. oczkod


Wracając do tematu...
Chciałem znaleźć szukając od końca na siudene, ile to już czasu szuka się tych "tumaczów", a znalazłem lepszą perełkę.

http://www.anime-shinden.info/odcinki-o … amici.html

W tym temacie było niby o tym mówione, że przecie grube miliony były, ba, są zbierane na nowy kod strony! A tutaj się dowiaduję, że od 3 lat mają na starcie 3 osoby, no i jeszcze szukali ludzi, co będą robić za free, bo jakoś nie widzę wzmianki o zapłacie.  oczkod

Ostatnio edytowany przez kishida (2013-10-16 17:40:47)

Offline

#3873 2013-10-16 17:57:20

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

przecie grube miliony były, ba, są zbierane na nowy kod strony!

Liczysz w jenach czy w starych złotych? Bo NBP zdenominował złotego już dawno, kilkanaście lat temu jezor

Z pozoru taki skromny z Ciebie chłopak, a w rzeczywistości to prawdziwy mistrz dedukcji. Sporo informacji potrafisz wyciągnąć z tak ubogiego w treść, pisanego chyba na kolanie, tekstu deprecha


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#3874 2013-10-16 18:37:04

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ofca_ciemnosci, a widzisz, nie doceniłem super funkcjonalności strony, która trzepie sporą kasę, a linki do artykułów, newsów są zrypane.  smile_lol
Nie pozostaje nic innego niż wejście na odpowiednią stronę.
http://www.anime-shinden.info/page/79/

Offline

#3875 2013-10-23 09:40:07

Vladimir1
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-27

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Źródło: anime-odcinki

Anime: White Album 2

Odcinek: 1

Zdanie: You're the only one who can get us out of this mess.

Przetłumaczone na:

Pokaż spoiler
qe2gnQX.png

respekt

Ostatnio edytowany przez Vladimir1 (2013-10-23 09:40:30)

Offline

#3876 2013-10-23 10:28:56

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Miszcz.


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#3877 2013-10-23 11:22:52

Xam10
Użytkownik
Dołączył: 2011-03-27

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dzieci siundena atakują!

http://scr.hu/10ng/9soxp


podpisq.png

Offline

#3878 2013-10-23 11:31:53

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Przyznam, że chodziarz bardzo mnie rozbawił smile_big

Offline

#3879 2013-10-23 11:40:08

Silla
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-03

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ona grozi, że przestanie oglądać anime w necie! To straszne!

A idź w... i krzyżyk na drogę.


podpisq.png

Offline

#3880 2013-10-23 11:43:16

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Xam10 napisał:

Dzieci siundena atakują!

http://scr.hu/10ng/9soxp

+ http://puu.sh/4Xfrt.jpg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024