#21 2018-04-26 10:04:18

Demonis Angel
Użytkownik

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

martinru napisał:
Demonis Angel napisał:

Hardki Amanchu powstaną jeszcze w tym sezonie (Advance latem).

W takim razie poczekam na Twoje wydanie  smile_big .
Widziałem też, że masz w planach 3. sezon "Yama na Susume". W sumie też mam, gdyż temat tej bai jest bliski mojemu sercu (łażenie po górach  smile ). Chyba że połączymy siły i zrobimy ją razem.

Miałem w planach, ale jak wydałeś drugi sezon, to nie wchodzę w paradę. Pierwszy post mojego tematu jest trochę nieaktualny.

Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

#22 2018-04-26 10:16:18

martinru
Użytkownik

nartinru napisał:

Widziałem też, że masz w planach 3. sezon "Yama na Susume". W sumie też mam, gdyż temat tej bai jest bliski mojemu sercu (łażenie po górach  smile ). Chyba że połączymy siły i zrobimy ją razem.

Demonis Angel napisał:

Miałem w planach, ale jak wydałeś drugi sezon, to nie wchodzę w paradę. Pierwszy post mojego tematu jest trochę nieaktualny.

Miło mi to czytać. Cóż, wakacyjny sezon premiery 3. sezonu jest mi trochę nie na rękę. Pewnie i tak zabrałbym się za tę serię dopiero pod koniec września. Dla mnie to trochę za dalekie plany...

#23 2018-04-26 10:28:36

Demonis Angel
Użytkownik

martinru napisał:
nartinru napisał:

Demonis Angel napisał:

Miło mi to czytać. Cóż, wakacyjny sezon premiery 3. sezonu jest mi trochę nie na rękę. Pewnie i tak zabrałbym się za tę serię dopiero pod koniec września. Dla mnie to trochę za dalekie plany...

Dla mnie lato też nie jest na rękę. No i pewnie ze 2 serie z wiosny przeciągną mi się na lato. Drugi sezon czekał ponad 3 lata na tłumaczenie, więc 4 miesiące to nie tak dużo.

Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

#24 2018-04-27 04:59:25

Witax
Użytkownik

To była tylko propozycja a nie jakiś zarzut lub atak w twoją strone. Chyba od tego też jest ten temat? Używaj jakich tam lubisz fontow. Po prostu sobie podmienię.

Ostatnio edytowany przez Witax (2018-04-27 05:00:23)

i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

#25 2018-04-27 16:47:46

martinru
Użytkownik

Witax napisał:

To była tylko propozycja a nie jakiś zarzut lub atak w twoją strone. Chyba od tego też jest ten temat? Używaj jakich tam lubisz fontow. Po prostu sobie podmienię.

Przepraszam. Nie chciałem, żeby moja wypowiedź odnośnie koloru czcionek tak wyglądała  smutny .

#26 2018-04-27 17:47:46

dulu
Moderator

Camizi napisał:
Witax napisał:

Ja bym proponował zrezygnować z żółtej czcionki.

Herezja. Żółtą Candarę to ja mam ustawioną w MPC na domyślną.

PS. Martinru, szanuję za używanie tylko czcionek systemowych.

Klasyka jest dobra, bo jest dobrze widoczna. Zwłaszcza że niektórzy tworzą skrypty z pierdyliardem czcionek, których de facto nie da się rozczytać.

#27 2018-04-28 18:07:47

martinru
Użytkownik

Heja! Ponieważ chwilowo zafiksowałem się na jednej rzeczy związanej z anime i mangą "Citrus", zamiast siedzieć i dalej tłumaczyć "Slow Start", napisy pewnie wyjdą z większym opóźnieniem, niż zamierzałem je wydać (początek tego tygodnia). Mam już zrobiony wstępnie do połowy 7. odcinek. Został mi jeszcze do przetłumaczenia 8. oraz zrobienie redakcji wszystkich 4.
Ech... Nie ma co ukrywać... "Citrus" zawładnęło mym sercem i umysłem zarówno jako manga jak i anime...  jezor
Jak tylko skończę robić to, czym się teraz zajmuję, szybko nadrobię zaległości związane ze "Slow Start"  smile_big .

PS. Reżyser "Citrusa", Takahashi Takeo, był też reżyserem dwóch sezonów jednego z większych hitów z lat 2008 i 2009 oraz OVA do nich  smile .

#28 2018-05-18 12:28:24

martinru
Użytkownik

Siema. Ponieważ na serio zaczęły mi się zlecenia, terminy gonią i kołomyja w ogóle, wszystkie moje plany wydawnicze solowe i z Maszynistami muszą poczekać do dalszej, nieokreślonej przyszłości. Oczywiście w wolnych chwilach będę nadrabiał i coś tam będzie się ukazywać, ale bardzo nieregularnie. Priorytetowe na razie są:
- skończyć "Slow Start"
- i "Flaga" z Maszynistami.
A potem zobaczymy, jak czas pozwoli.
Cierpliwości  smile .

Stopka forum

© Animesub.info 2018