#21 2018-04-26 10:04:18

Demonis Angel
Użytkownik

Odp: [~martinru] Ode mnie i od Was

martinru napisał:
Demonis Angel napisał:

Hardki Amanchu powstaną jeszcze w tym sezonie (Advance latem).

W takim razie poczekam na Twoje wydanie  smile_big .
Widziałem też, że masz w planach 3. sezon "Yama na Susume". W sumie też mam, gdyż temat tej bai jest bliski mojemu sercu (łażenie po górach  smile ). Chyba że połączymy siły i zrobimy ją razem.

Miałem w planach, ale jak wydałeś drugi sezon, to nie wchodzę w paradę. Pierwszy post mojego tematu jest trochę nieaktualny.

Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

#22 2018-04-26 10:16:18

martinru
Użytkownik

nartinru napisał:

Widziałem też, że masz w planach 3. sezon "Yama na Susume". W sumie też mam, gdyż temat tej bai jest bliski mojemu sercu (łażenie po górach  smile ). Chyba że połączymy siły i zrobimy ją razem.

Demonis Angel napisał:

Miałem w planach, ale jak wydałeś drugi sezon, to nie wchodzę w paradę. Pierwszy post mojego tematu jest trochę nieaktualny.

Miło mi to czytać. Cóż, wakacyjny sezon premiery 3. sezonu jest mi trochę nie na rękę. Pewnie i tak zabrałbym się za tę serię dopiero pod koniec września. Dla mnie to trochę za dalekie plany...

#23 2018-04-26 10:28:36

Demonis Angel
Użytkownik

martinru napisał:
nartinru napisał:

Demonis Angel napisał:

Miło mi to czytać. Cóż, wakacyjny sezon premiery 3. sezonu jest mi trochę nie na rękę. Pewnie i tak zabrałbym się za tę serię dopiero pod koniec września. Dla mnie to trochę za dalekie plany...

Dla mnie lato też nie jest na rękę. No i pewnie ze 2 serie z wiosny przeciągną mi się na lato. Drugi sezon czekał ponad 3 lata na tłumaczenie, więc 4 miesiące to nie tak dużo.

Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

#24 2018-04-27 04:59:25

Witax
Użytkownik

To była tylko propozycja a nie jakiś zarzut lub atak w twoją strone. Chyba od tego też jest ten temat? Używaj jakich tam lubisz fontow. Po prostu sobie podmienię.

Ostatnio edytowany przez Witax (2018-04-27 05:00:23)

i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

#25 2018-04-27 16:47:46

martinru
Użytkownik

Witax napisał:

To była tylko propozycja a nie jakiś zarzut lub atak w twoją strone. Chyba od tego też jest ten temat? Używaj jakich tam lubisz fontow. Po prostu sobie podmienię.

Przepraszam. Nie chciałem, żeby moja wypowiedź odnośnie koloru czcionek tak wyglądała  smutny .

#26 2018-04-27 17:47:46

dulu
Moderator

Camizi napisał:
Witax napisał:

Ja bym proponował zrezygnować z żółtej czcionki.

Herezja. Żółtą Candarę to ja mam ustawioną w MPC na domyślną.

PS. Martinru, szanuję za używanie tylko czcionek systemowych.

Klasyka jest dobra, bo jest dobrze widoczna. Zwłaszcza że niektórzy tworzą skrypty z pierdyliardem czcionek, których de facto nie da się rozczytać.

#27 2018-05-18 12:28:24

martinru
Użytkownik

Siema. Ponieważ na serio zaczęły mi się zlecenia, terminy gonią i kołomyja w ogóle, wszystkie moje plany wydawnicze solowe i z Maszynistami muszą poczekać do dalszej, nieokreślonej przyszłości. Oczywiście w wolnych chwilach będę nadrabiał i coś tam będzie się ukazywać, ale bardzo nieregularnie. Priorytetowe na razie są:
- skończyć "Slow Start"
- i "Flaga" z Maszynistami.
A potem zobaczymy, jak czas pozwoli.
Cierpliwości  smile .

#28 2018-06-11 12:25:52

martinru
Użytkownik

W takim razie ja na wakacje zaklepuję dwa tytuły:
- Island, premiera 1.07
oraz
- Yama no Susume: Third Season, premiera 3.07.
Pierwsze paczki z napisami mogą pewnie wyjść pod koniec sierpnia, gdy wrócę z dłuuuuugiego urlopu
Będę się starał wydawać te serie na bieżąco jako hurdsuby smile_big .

#29 2018-06-11 12:48:56

Hunter Killer
Użytkownik

@Up
Prędzej w tym miejscu takie deklaracje jezor

rQzwOGW.jpg zZSldjt.png

#30 2018-06-11 13:06:37

martinru
Użytkownik

Hunter Killer napisał:

@Up
Prędzej w tym miejscu takie deklaracje jezor

Zrobione smile.

#31 2018-07-03 10:09:33

martinru
Użytkownik

Witajcie. Parę słów ode mnie. Moje najbliższe plany wydawnicze.
Tak jak pisałem wcześniej:
- Island i Yama no Susume: Third Season - te serie będę się starał wydawać na bieżąco jako hardki.
No i pozostałe serie:
- dokończyć Netsuzou Trap: NTR,
- Flaga z Maszynistami,
- cała kolekcja Cutey Honey,
- Bloom into You od października.
W międzyczasie może też coś wyskoczyć spontanicznie smile.
Od początku do połowy sierpnia będę na urlopie, więc nastąpi przerwa w wydawnictwach. Może mi się też niebawem rozpocząć kolejna tura dużych zleceń, ale to jeszcze dam znać co i jak.
Pozdrawiam smile

Stopka forum

© Animesub.info 2018