#561 2018-10-10 23:25:50

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: Anime w polskiej telewizji

FAiM napisał:

A po co wam dubbing, jak to ma po nocach lecieć... brakslow

W cp to nie problem raz mam dekoder z nagrywarką to mogę sobie nagrać, dwa mam dostęp do cp go a tam mogę sobie oglądać kanał "wstecz".

Offline

#562 2018-10-10 23:29:57

AtoMan
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-02

Odp: Anime w polskiej telewizji

Co za różnica, czy po dniach/nocach, jak ja na zmiany pracuję jezor I tak, są nagrywarki, do tego zapewne będzie też coś na Ipli.

Do tego troszkę logiki - widzów lektor nie przyciągnie, więc nie będą zwiększać emisji, tylko zastąpią je powtórkami. Dubbing widzów przyciągnie, co przecież udowodniono wielokrotnie xD Wystarczy poczytać, co w internetach piszą o DBS.

Ostatnio edytowany przez AtoMan (2018-10-10 23:30:10)

Offline

#563 2018-10-10 23:58:42

Dennoss
Użytkownik
Skąd: Gniezno
Dołączył: 2013-01-05

Odp: Anime w polskiej telewizji

Ja oglądam BD tylko z jednego powodu: http://screenshotcomparison.com/comparison/122204 szpan

Offline

#564 2018-10-11 01:19:23

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Anime w polskiej telewizji

miriamel napisał:

Lektor też pewnie będzie lepszym wyborem dla pędraków w tym samym wieku, co kiedyś oglądały Hypera czy na anime na innych kanałach, a później, a może i do teraz korzystają z ansi. Także nie należy go aż tak dyskryminować.
Na fanpage'u napisali coś o dostępności materiałów na ipli - wyłączyłem adblocka (nie chce mi się bawić w filtry) i przywitało mnie piękne 3,5-minutowe pasmo reklam ;D

Tak masz przy darmowym oglądaniu i chyba co ileś minut kolejną porcje reklam, ale jak wykupisz u nich jakiś tam pakiet, dostęp to już tego nie masz. Jak masz tel w Plusie to też masz dostęp do wersji bez reklam i do jakiś kanałów, jak chcesz więcej kanałów to musisz dopłacić.


wizard2000.jpg

Offline

#565 2018-10-11 06:27:39

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Anime w polskiej telewizji

Po co ta wrogość?  cojest

@Bufallo  sam znam parę osób które wolą onlijca od bd, cóż rozwijając mi czemu tak wybrali, to zawsze mówią ze nie interesuje ich to że jakość jest słaba i nie interesuje ich to że anime ma cenzurę lub dodatkowe sceny. Ale czuja potrzebę obejrzenia serii która wychodzi co tydzień i takich ludzi jest dużo. Cóż a ja tego nie rozumiem.

Kamiyan3991 napisał:

Jeśli mówisz o zachowaniu tego pana, to nie jest stricte polaczkowanie. On po prostu ma jakiegoś bzika na punkcie mitycznej "jakości", co często i gęsto pokazuje. Zdecydowanej większości wystarcza TV ze streama, chociaż całkiem fajnie.

On nie może tego zaakceptować i nie przetłumaczysz, że jest inaczej.

Jeżeli to było o mnie, to wyrażam swoja opinie, jak ja to widzę. I nie chodzi tu o "jakość" w kontekście samego obrazu czy audio. Bo aż tak ograniczony nie jestem.


Hunter Killer napisał:

Poprawiona animacja, czasem jakieś wycięte/dodane sceny, brak cenzury (jeśli jakaś w ogóle była) i brak reklam na ekranie. Osobiście wybieram oglądanie z BD, bo mogę i lubię,

I to jest moim zdaniem cała okazałość, brak cenzury, poprawiona grafika oraz dodatkowe sceny, itp. Na logikę, czy to nie jest finalna wersja anime?  szalony


Hunter Killer napisał:

ale śmieszą mnie teksty, że tylko wtedy można oglądać coś z "przyjemnością w całej okazałości"

Czyli to tak samo jak grać w wieśka czy farcrya albo coś innego, na low i cieszyć się grą na całego.  respekt Albo osoba z wielką wadą wzroku wychodząca na spacer i próbująca cieszyć się otoczeniem. I to jest tylko przykład, bo cenzura też istnieje w grach jezor ale tu chodzi przede wszystkim, o to co jest napisane wyżej.

Pokaż spoiler
PS.  baka   Ale każdy ma swój gust, jeden woli low drugi hight.
witcher-3-textures-s-5.jpg

witcher-3-textures-s-1.jpg

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2018-10-11 07:41:18)

Offline

#566 2018-10-11 08:56:33

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Anime w polskiej telewizji

XxBhaalxX napisał:
Hunter Killer napisał:

Poprawiona animacja, czasem jakieś wycięte/dodane sceny, brak cenzury (jeśli jakaś w ogóle była) i brak reklam na ekranie. Osobiście wybieram oglądanie z BD, bo mogę i lubię,

I to jest moim zdaniem cała okazałość, brak cenzury, poprawiona grafika oraz dodatkowe sceny, itp. Na logikę, czy to nie jest finalna wersja anime?  szalony

Gdyby to było zawsze, zgodziłbym się. Niestety tak nie jest... Wręcz bardzo często nie ma nowych scen/braku cenzury. Do gier się nie wypowiem, bo w podane nie grałem (ogólnie prawie nie gram). Zresztą gdzie tu jest mowa o finalnej wersji:

XxBhaalxX napisał:

Weź pod uwagę , brak BD, brak magazynowania serii, brak wyboru dobrej jakości.
Może sobie być tam co sobie chcą, ale wolał bym mieć zabawę z oglądania a nie plucie sobie w twarz z myślą ze w wersji bd coś jest zmienione co kol wiek nawet płyta chodnikowa.... Jak coś oglądać z przyjemnością to w całej okazałości.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#567 2018-10-11 14:01:42

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Anime w polskiej telewizji

@ Hunter Killer  Panie, czy musi być napisane dosłownie "Finnal version" samo BD coś oznacza, logicznie pomyśleć trzeba, filmy bd z reguły też coś dostają, obejrzyj film TV i potem ten sam w BD, do tego nawet sama zawartość BD rożni się od TV, nie wiem czego szukasz, ale to jest bez sensu, piszesz tak jakbyś nie widział żadnej różnicy.

Pokaż spoiler
Albo porównam to tak, oglądasz film w tv który trwa 80 min, a znajomy kupił sobie ten sam film w BD i on trwa 100 min, gdzie jak się można domyśleć musza być dodane lub rozszerzone sceny, wiec dalej uważasz ze to jedno i to samo? Bo podczas dyskutowania o takim filmie gdzie masz mniej informacji możesz się zdziwić co cie mogło minąć.

Dla jasności dla mnie finalna wersja to coś co nie zostanie zmienione ulepszone, poprawione przez twórców.

Pokaż spoiler
  Jeżeli wiesz że wyjdzie wersja BD to wiadomo że albo coś zostanie zmienione i to będzie ostateczna wersja lub zostanie jak jest i też będzie ostateczna wersja (a to dla tego że po BD jest jeszcze directory ciut które wychodzi w ...10%? jeżeli takie coś wyjdzie, a bardzo rzadko wychodzi, to w tedy to jest finalną wersja.), bo już nikt nie będzie tu grzebał. (A ci co tworzą wiedzą to od początku dobrze wiedzą, co będzie w takiej wersji, ale to już biznes.) prawdo podobnie nie zrozumiesz tego bełkotu za 1 razem. Takie są uroki pisania.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2018-10-11 14:22:17)

Offline

#568 2018-10-11 14:33:24

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Anime w polskiej telewizji

Edit.
Mam dosyć.

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2018-10-11 14:44:48)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#569 2018-10-11 14:38:19

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Anime w polskiej telewizji

Ogólnoświatowy fenomen, zdobywca prestiżowych nagród i najpopularniejsze anime w krajach zachodnich od teraz także w polskiej telewizji!
My Hero Academia - od poniedziałku do piątku o 16:30 w Polsat Games.

Nowa zapowiedź

Online

#570 2018-10-11 14:41:27

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Anime w polskiej telewizji

@ Hunter Killer  Tylko panie weź pan pod uwagę, że gdzie pisze coś o bd to pisze, że JA oglądam JA uważam, moim zdaniem, a to już wiele tłumaczy, nikomu niczego nie narzucam, więc w czym problem co? Od tego zaczynam zawsze, a co później się dzieje to nie moja wina.

Pokaż spoiler
(trzeba rozumieć co się czyta)
DC jak pisałem w anime występuje raz na ruski rok. W filmach częściej ale w tedy są dodatkowe materiały dla fanów. Ogólnie tematyka jest podobna ale trochę się rożni, bo w grach masz podobnie.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2018-10-11 14:47:22)

Offline

#571 2018-10-11 15:11:48

tiger316
Użytkownik
Skąd: Ozorków
Dołączył: 2014-04-06

Odp: Anime w polskiej telewizji

XxBhaalxX napisał:
Hunter Killer napisał:

ale śmieszą mnie teksty, że tylko wtedy można oglądać coś z "przyjemnością w całej okazałości"

Czyli to tak samo jak grać w wieśka czy farcrya albo coś innego, na low i cieszyć się grą na całego. respekt Albo osoba z wielką wadą wzroku wychodząca na spacer i próbująca cieszyć się otoczeniem. I to jest tylko przykład, bo cenzura też istnieje w grach  jezor  ale tu chodzi przede wszystkim, o to co jest napisane wyżej.

Jako osoba z dużą wadą wzroku mówię Ci, zachowaj te swoje zjebane mądrości dla siebie. cenzura


"Please shut talking now." - Yuzuki Shiraishi
"This show right here...this is some quality because I was just bitchslapped by an unexpected wave of what the fuckery." - some guy about Flip Flappers
MAL, AniList

Offline

#572 2018-10-11 15:24:00

miriamel
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-23

Odp: Anime w polskiej telewizji

BD to finalna wersja...  gwizdze

Pokaż spoiler
nEeedza4yv0BU1-sFC7OcnbTs33U6OUNJ3CUbiMUYss.jpg?width=910&s=90ed21b80347faae5f633a20489b29e4de0373d1

Offline

#573 2018-10-11 15:53:46

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Anime w polskiej telewizji

Dragon Ball Z ma dwie edycje BD - jedna to czysty skan, druga jest przefiltrowana i obcięta do 16:9. I teraz która wersja jest finalna? smile

Offline

#574 2018-10-11 16:01:57

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Anime w polskiej telewizji

Jasne, że nie ta obcięta. Ale amerykańskie wersje nawet nie mają zapowiedzi odcinków, więc ciężko tu mówić o finalnych wersjach.

Lepsza jest historia z filmami DB/Z, które robiono w 4:3, ale w kinach puszczano 16:9 oczkod

Ostatnio edytowany przez SoheiMajin (2018-10-11 16:03:20)

Offline

#575 2018-10-11 18:00:34

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Anime w polskiej telewizji

miriamel napisał:

BD to finalna wersja...  gwizdze

Każde państwo ma swój rodzaj cenzury, czy też zmiany graficzne, tego się nie zmieni.

Pokaż spoiler
(przykład, flaga 3 rzeszy nie pojawi się w niektórych państwach, tylko zostanie zastąpiona i możliwe że podobnie jest tam na tych screnach odnośnie budownictwa bądź jakiegoś tabu, inaczej nie wiem jak takie coś wyjaśnić ale pewnie są jakieś powody)
Jak się daje to biorę z oryginalnego źródła.

tiger316 napisał:
XxBhaalxX napisał:
Hunter Killer napisał:

ale śmieszą mnie teksty, że tylko wtedy można oglądać coś z "przyjemnością w całej okazałości"

Czyli to tak samo jak grać w wieśka czy farcrya albo coś innego, na low i cieszyć się grą na całego. respekt Albo osoba z wielką wadą wzroku wychodząca na spacer i próbująca cieszyć się otoczeniem. I to jest tylko przykład, bo cenzura też istnieje w grach  jezor  ale tu chodzi przede wszystkim, o to co jest napisane wyżej.

Jako osoba z dużą wadą wzroku mówię Ci, zachowaj te swoje zjebane mądrości dla siebie. cenzura

Wszystko widać po Twojej wypowiedzi, kto tu ma problem. Polecam lekarza i leczenie jak nie potrafisz się opanować i masz problemy z głową. Bo jak chcesz kozaczyć, to możesz sobie podjechać do Łodzi i tam zacząć szaleć, tylko zdejmij okulary. oczkod Więcej nie mam Ci nic do powiedzenia, bo nie będę robił gówno burzy, bo Tobie tak się chce.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2018-10-11 19:29:00)

Offline

#576 2018-10-11 18:34:16

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Anime w polskiej telewizji

miriamel napisał:

BD to finalna wersja...  gwizdze

Eee... Ale wiesz, że to ostatnie jest z filmu, w którym sporo zmieniali w tłach/scenach, bo budżet był większy?


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#577 2018-10-11 18:51:57

PawlikPP
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-30

Odp: Anime w polskiej telewizji

Hunter Killer napisał:
miriamel napisał:

BD to finalna wersja...  gwizdze

Eee... Ale wiesz, że to ostatnie jest z filmu, w którym sporo zmieniali w tłach/scenach, bo budżet był większy?

A czy to nie jest równoznaczne z tym, że to jednak finalna wersja?

Offline

#578 2018-10-11 18:58:17

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Anime w polskiej telewizji

PawlikPP napisał:
Hunter Killer napisał:
miriamel napisał:

BD to finalna wersja...  gwizdze

Eee... Ale wiesz, że to ostatnie jest z filmu, w którym sporo zmieniali w tłach/scenach, bo budżet był większy?

A czy to nie jest równoznaczne z tym, że to jednak finalna wersja?


Hunter Killer niżej wyjaśnił to lepiej, ja za bardzo zawile to robię.

Pokaż spoiler
W sumie teraz chyba zostało to poruszone jeszcze głębiej. Ja widzę to tak, wersja TV vs. BD vs. Move. Różnica jest taka ze Tv i BD maja "podobna" ilość materiału na ekranie, mniej lub bardziej potrzebną. W przypadku mova wiadomo jest tego mniej. Ale move nie nazwał bym finalna wersja, z tego względu ze w porównaniu do tv/BD jest sporo krótsze, jeżeli chodzi o czas wyświetlania.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2018-10-11 19:03:27)

Offline

#579 2018-10-11 18:58:20

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Anime w polskiej telewizji

PawlikPP napisał:
Hunter Killer napisał:
miriamel napisał:

BD to finalna wersja...  gwizdze

Eee... Ale wiesz, że to ostatnie jest z filmu, w którym sporo zmieniali w tłach/scenach, bo budżet był większy?

A czy to nie jest równoznaczne z tym, że to jednak finalna wersja?

Nie, bo film kinowy to nie seria TV. Finalną wersją serii pierwszej serii Gundam (43 odcinków) są trzy filmy kinowe streszczające całość? Nie. Film to osobny byt. Może Evangelion najnowszy to finalna wersja serialu?

Wprawdzie w przypadku Madoki materiału w filmach i serialu jest prawie tyle samo:
Film 1: 1h50 + film 2: 2h10 = 240 min;
12 odcinków po 24 min = 288. Odejmijmy od tego OP + END i zapowiedzi = 12 * 3 min = 252 min jezor

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2018-10-11 19:15:54)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#580 2018-10-11 19:38:14

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Anime w polskiej telewizji

Dub Dragon Balla zapowiada się całkiem spoko. Mam nadzieję, że tak będzie wyglądać reszta bajek w TV.

Ostatnio edytowany przez Sasha1 (2018-10-11 19:39:18)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024