#8321 2020-04-11 08:56:13

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Hm.. a to ciekawe bo całość była, bo mam wszystko na dysku jezor

Offline

#8322 2020-04-11 09:55:39

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

XxBhaalxX napisał:

Hm.. a to ciekawe bo całość była, bo mam wszystko na dysku jezor

Tego samego autora są? Może przypadkiem wyleciały? Jakiś czas temu był problem na ANSI i część napisów wyleciała bezpowrotnie, jeśli dobrze pamiętam.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#8323 2020-04-11 11:26:22

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Hunter Killer napisał:
XxBhaalxX napisał:
matiasmovie napisał:

Hm.. a to ciekawe bo całość była, bo mam wszystko na dysku jezor

Tego samego autora są? Może przypadkiem wyleciały? Jakiś czas temu był problem na ANSI i część napisów wyleciała bezpowrotnie, jeśli dobrze pamiętam.

Od kogoś innego mam 5-12 (Hanran sub), bo J-T nie ukończyło tego i porzuciło projekt dawno temu (w tamtym czasie jak wychodziła seria  jezor  ).

Pokaż spoiler
Jak coś to pw, suby całkiem fajne, tylko trzeba je dokładniej dopasować.
Chodzi o wstawki itp. Za niedługo sam będę je dopasowywał, do Moozzi2 bo były robione pod ohysa, a jak wiadomo w pewnym momencie był... zwalony i wyświetlał inaczej artefakty, znaki itp.

Pokaż spoiler

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2020-04-12 18:35:54)

Offline

#8324 2020-04-11 13:21:26

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Sprawdziłem tych Hanran Subs. Grupa już nie istnieje, bo ich ostatni wpis na Facebooku jest z sierpnia 2019: https://www.facebook.com/hanransubs/, zaś ich strony hanransubs.pl nie ma. Seria mnie zaciekawiła, więc chcę ją dokończyć. Dajcie więc, proszę znać, czy mam tłumaczyć te brakujące odcinki, czy nie. Jak kolega Hunter Killer zechce, to skończymy jako Maszyniści.

Offline

#8325 2020-04-11 15:59:42

kezerek
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: 2014-10-09

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Chętnie bym zobaczył wszystkie Digimon Adventure Tri, lecz w bazie są napisy tylko do 2 części.

Ostatnio edytowany przez kezerek (2020-04-11 16:24:55)

Offline

#8326 2020-04-11 21:51:51

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

martinru napisał:

Sprawdziłem tych Hanran Subs. Grupa już nie istnieje, bo ich ostatni wpis na Facebooku jest z sierpnia 2019: https://www.facebook.com/hanransubs/, zaś ich strony hanransubs.pl nie ma. Seria mnie zaciekawiła, więc chcę ją dokończyć. Dajcie więc, proszę znać, czy mam tłumaczyć te brakujące odcinki, czy nie. Jak kolega Hunter Killer zechce, to skończymy jako Maszyniści.

Moim zdaniem nie ma sensu. Te suby są całkiem przyzwoite. Można wprawdzie zrobić lepsze, ale z drugiej strony jest pełno serii, które w ogóle ich nie mają/są niedokończone. Już lepiej się zabrać za Princess Principal, które utknęło rok temu na 9 odcinku, City Hunter, które stanęło na 25 czy Gundam Reconguista in G (utknęło na 10 odcinku w 2015). To oczywiście przykłady pierwsze z głowy jezor

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2020-04-12 00:21:44)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#8327 2020-04-12 09:35:13

matiasmovie
Użytkownik
Skąd: Poznań (ポズナン)
Dołączył: 2008-10-23

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Hunter Killer napisał:
martinru napisał:

Sprawdziłem tych Hanran Subs. Grupa już nie istnieje, bo ich ostatni wpis na Facebooku jest z sierpnia 2019: https://www.facebook.com/hanransubs/, zaś ich strony hanransubs.pl nie ma. Seria mnie zaciekawiła, więc chcę ją dokończyć. Dajcie więc, proszę znać, czy mam tłumaczyć te brakujące odcinki, czy nie. Jak kolega Hunter Killer zechce, to skończymy jako Maszyniści.

Moim zdaniem nie ma sensu. Te suby są całkiem przyzwoite. Można wprawdzie zrobić lepsze, ale z drugiej strony jest pełno serii, które w ogóle ich nie mają/są niedokończone. Już lepiej się zabrać za Princess Principal, które utknęło rok temu na 9 odcinku, City Hunter, które stanęło na 25 czy Gundam Reconguista in G (utknęło na 10 odcinku w 2015). To oczywiście przykłady pierwsze z głowy jezor

No jeżeli te napisy co ma xxbhaalxx nie są przepuszczone przez translator to raczej będą ok do oglądania, a Princess Principal i City huntera mam w planach kiedyś obejrzeć smile_big

Offline

#8328 2020-04-12 09:56:39

Pitbull01
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-07

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Hunter Killer napisał:
martinru napisał:

Sprawdziłem tych Hanran Subs. Grupa już nie istnieje, bo ich ostatni wpis na Facebooku jest z sierpnia 2019: https://www.facebook.com/hanransubs/, zaś ich strony hanransubs.pl nie ma. Seria mnie zaciekawiła, więc chcę ją dokończyć. Dajcie więc, proszę znać, czy mam tłumaczyć te brakujące odcinki, czy nie. Jak kolega Hunter Killer zechce, to skończymy jako Maszyniści.

Moim zdaniem nie ma sensu. Te suby są całkiem przyzwoite. Można wprawdzie zrobić lepsze, ale z drugiej strony jest pełno serii, które w ogóle ich nie mają/są niedokończone. Już lepiej się zabrać za Princess Principal, które utknęło rok temu na 9 odcinku, City Hunter, które stanęło na 25 czy Gundam Reconguista in G (utknęło na 10 odcinku w 2015). To oczywiście przykłady pierwsze z głowy jezor

Napisy do City Huntera to i ja z miłą chęcią bym przygarnął jakbyś ktoś się za to wziął smile

Offline

#8329 2020-04-12 10:20:12

ROKER
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-19

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Pod City Hunterem też się podpisuje. Princess Principal się Kamiyan deklarował dokończyć.  Ostatnio o to się znowu pytałem i mają w planach dokończyć.

Offline

#8330 2020-04-12 13:50:24

ventrilux
Użytkownik
Dołączył: 2020-04-12

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

W ostatnim czasie (precyzując 4 dni temu) pojawił się blu ray filmu Hello World, bardzo chętnie zobaczyłbym wersję z polskimi napisami

Offline

#8331 2020-04-12 16:53:39

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Swoją drogą, co do tej listy. Mógłbyś ją uaktualnić, bo ktoś ma patrzeć i sam znajdować, co z tego jest jeszcze aktualne? Część jest już zrobiona/aktualnie jest robiona. Inne w ogóle nie mają angielskich subów (jakichkolwiek w sumie). Proponuję podawać linki do jakiegoś anidb czy czegoś, by od razu było wiadomo, czy jest na czym pracować. Occultic;Nine najchętniej bym z tego porobił, bo seria ma świetny klimat czy fajną grafikę i postacie, ale TS do tej serii mnie przeraża (pamiętając, że od kilku dni szukam do tego ludzi do swoich serii i nawet mi nie odpisują).

O, jeszcze Kimagure Orange☆Road warto by było dokończyć, bo to kultowa seria (pomijając te 8 odcinków, brakuje kilku OAV aka serii pobocznej z kolejną taką samą ilością).

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2020-04-12 17:47:47)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#8332 2020-04-12 17:48:49

matiasmovie
Użytkownik
Skąd: Poznań (ポズナン)
Dołączył: 2008-10-23

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Hunter Killer napisał:

Swoją drogą, co do tej listy. Mógłbyś ją uaktualnić, bo ktoś ma patrzeć i sam znajdować, co z tego jest jeszcze aktualne? Część jest już zrobiona/aktualnie jest robiona. Inne w ogóle nie mają angielskich subów (jakichkolwiek w sumie). Proponuję podawać linki do jakiegoś anidb czy czegoś, by od razu było wiadomo, czy jest na czym pracować. Occultic;Nine najchętniej bym z tego porobił, bo seria ma świetny klimat czy fajną grafikę i postacie, ale TS do tej serii mnie przeraża (pamiętając, że od kilku dni szukam do tego ludzi do swoich serii i nawet mi nie odpisują).

No trochę tam pozmieniałem, w przyszłości pewnie oddzielę specjale od całych serii.
MAL daję bo on wydziela specjale z serii, to wtedy wiadomo, że tylko o nie konkretnie chodzi.

Offline

#8333 2020-04-13 22:11:06

Carter
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-08

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Będzie ktos tłumaczył strike the blood iv?, nie dawno wyszly napisy angielskie do pierwszego odcinka i jest on już w necie po ang

Offline

#8334 2020-04-14 14:23:51

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Carter napisał:

Będzie ktos tłumaczył strike the blood iv?, nie dawno wyszly napisy angielskie do pierwszego odcinka i jest on już w necie po ang

Nie ma napisów do 3 a ty się pytasz o 4??? Autor dał sobie spokój z tą serią z braku dobrego angielskiego przekładu.


wizard2000.jpg

Offline

#8335 2020-04-15 17:17:40

Carter
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-08

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Przeciez cały sezon iii został przetłumaczony przez okami subs więc? Co ty gadasz za bzdury...

Zobacz tutaj chociażby https://www.animezone.pl/anime/strike-the-blood-iii jakoś oni mieli źródło napisów więc nie  cenzura  głupot dla chcącego nic trudnego

Ostatnio edytowany przez Carter (2020-04-15 17:23:30)

Offline

#8336 2020-04-15 17:30:16

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Dobra to inaczej przeczytaj sobie przykladowo czapka OP w piątek od mietka z warsztatu a przeczytaj w niedziele w apce. Ciekawe czy w obu przypadkach zrozumiesz to samo. Z odcinkami anime jest dokładnie tak samo.

Offline

#8337 2020-04-15 17:45:57

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

Właściwie to mógłbym przetłumaczyć, zaczynając od Strike the Blood III, ale pierw musiałbym jeszcze to obejrzeć. Jakbym wziął się za to, to pewnie z powodu różnorakich priorytetów, dodawałbym odcinek tygodniowo.


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#8338 2020-04-15 17:53:26

wielkiznafcabajek
Użytkownik
Dołączył: 2020-01-02

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

@Carter ale pitolisz.

Kolega wyżej wyjaśnił, że napisy eng do S3 są jakości Google Translate. Do tego wzięli się u nas za to bajkopisarze o jakości tłumaczenia rodem z typowego online. Czyli masz praktycznie napisy z jednego translatora puszczone później przez drugi. Pozdro z takim oglądaniem.

@Otsukare

Nie pogardziłbym nawet jednym epkiem na miesiąc jeśli byłoby to rzetelnie tłumaczone prosto z japońskiego. Tyle już czeka się na dobre tłumaczenie...

Offline

#8339 2020-04-15 21:05:02

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

@Carter
Po1. Zadałeś pytanie co do subów więc odpowiedziałem jak się sprawa ma, bo rozmawiałem z autorem wcześniejszych napisów(do drugiej serii i wspominał że chce to kontynuować) co są na stronie.
Po2. Spytałeś się o to na ansi więc moja wypowiedzieć ma się do tej strony, a nie do innych.
Po3. Napisałem że nie ma dobrych angielskich napisów a nie że nie ma ich w ogóle.
Po4. Co prawda jesteś z nami od niedawna, kilku miesięcy ale powinieneś zauważyć że o online nie ma się tu dobrego zdania, przez to jak się zachowują, jak wydają i jak tłumaczą. Nie pisana, wypowiedzianą zasadą a także do dobrego tonu należy nie podawanie, wymienianie linków do nich evil
Po5. Nie rozumiem dlaczego w taki obraźliwy sposób do mnie napisałeś skora ja tylko odpowiedziałem jak się sprawa ma.


@OtsukareSama
Jak masz ochotę zabrać się za tą serie to ja też chętnie przygarnę subki, jeden odcinek na tydzień to przecież nie jest jakieś wielkie czekanie, byle się pojawiły. W końcu tu na niektóre serie czeka się tygodniami, miesiącami byle dostać je od konkretnego autora.


wizard2000.jpg

Offline

#8340 2020-04-15 21:20:13

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Czy jest coś co chcielibyście mieć przetłumaczone? Oprócz NARUTO

wizard2000 napisał:

czekanie, byle się pojawiły. W końcu tu na niektóre serie czeka się tygodniami, miesiącami byle dostać je od konkretnego autora.

latami...  szalony


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024