#461 2020-10-05 20:36:12

Bufallo
Użytkownik

Odp: [Bufallo] Projekty

Pierwszy odcinek One room 3 dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler Proszę
9pL5nos.png

Dobrze, pierwszy odcinek jest, więc seria tak jakby zaklepana smile Wiadomo, jeśli ktoś chce, może zrobić własny przekład do tego. Standardowo przypomnę, że onlajny chcąc skorzystać z moich subków do tej serii, powinny najpierw o to pozwolenie zapytać.

Ze spraw ważniejszych warto zwrócić uwagę na to, że niby timing jest pod [Erai-raws], ale sprawdzałem wersję od [Ohys-Raws] oraz [SubsPlease] i tu również było okej, więc zapewne każda inna wersja również powinna pasować.

Jak zapewne większość już z was wie, raczej nie ma co liczyć na to, by horibelki wydały do tego swoją wersję. Cóż, mówi się trudno.

Nie ma co przedłużać, więc życzę wam miłego oglądania.

#462 2020-10-12 20:17:28

Bufallo
Użytkownik

Drugi odcinek One room 3 dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler Wybrałem to, bo mi się podobało
lzhDjEo.png

Jest odcinek numer 2. Sądzę, że nie mam zbyt wiele do omówienia jeśli o moje projekty chodzi. W życiu zawodowym wiadomo zawirowania przez sytuację globalną, ale o zatrudnienie mogę być raczej spokojny, czego i wam życzę.

Miłego oglądania.

#463 2020-10-19 20:55:09

Bufallo
Użytkownik

Trzeci odcinek One room 3 dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler Smuteczek
jacfSVS.png

Dziś z lekką obsuwą, ale miałem dziś dzień pełen wrażeń i szansę na ogarnięcie napisów miałem dopiero przed 20. Wygląda na to, że obecny sezon raczej ograniczymy tylko do tego shorcika, ale z tego, co widzę, obstawa tytułów z tego sezonu jest mocna, więc wielkiej straty nie ma smile

Nie przedłużając życzę wam miłego oglądania.

Ostatnio edytowany przez Bufallo (2020-10-19 20:55:21)

#464 2020-10-26 21:04:26

Bufallo
Użytkownik

Czwarty odcinek One room 3 dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler Prezencik
qWTh112.png

Cóż ja tu mogę jeszcze napisać? Raczej nie mam wam nic ciekawego do przekazania, jeśli chodzi o tłumaczenie anime. Projektów na przyszły sezon nie opłaca mi się jeszcze planować, bo nie wiem jak wyjdę z czasem wolnym w tym czasie. Przyznam jednak, że z tego co obecnie widzę, w ramówce na MAL, wygląda to bardzo ciekawie: Tytani, Log Horizon, Slime, 7 grzechów, Re:zero, Yakusoku no Neverland, Non Non Biyori, Dr. Stone, World Trigger. To będę oglądał na 100%, a z pewnością coś jeszcze dojdzie. Co do jakiej serii (nie tylko z tych wymienionych, a ogółem) wiązałbym ewentualne nadzieje jako projekt tłumaczenia? Tak jak pisałem nie mam pojęcia jeszcze smile

Kończymy to, bo i tak nic istotnego tu nie napisałem smile

Miłego oglądania.

#465 2020-11-02 21:42:31

Bufallo
Użytkownik

Piąty odcinek One room 3 dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler Tę panią to już skądś znamy
0W6PXmT.png

Jest i kolejny odcinek. Bohaterką tego wątku jest młodsza siostra, którą mieliśmy już przyjemność oglądać  chyba w pierwszym sezonie.
Pamiętam, że zdecydowałem się tam, by na ogół zwracała się to niego "braciak", a tylko w wybranych momentach opuszczała gardę i używała "braciszka", dlatego zdecydowałem się to kontynuować.

Jeśli chodzi o wykorzystywaną wersję to zostajemy do końca przy [Erai-raws], jednak warto zwrócić uwagę na to, że do innych też pasuje. Z tego też powodu nie będę dodawał do pliku innych wersji, bo nie miałoby to większego sensu.

To chyba tyle.

Miłego oglądania.

#466 2020-11-09 21:21:56

Bufallo
Użytkownik

Szósty odcinek One room 3 dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler Jeden uśmiech wyraża więcej niż tysiąc słów
iyqwqbd.png

Kolejny odcinek i kolejne zawiązanie historii z poprzednich sezonów, czyli znowu bez znajomości minifabułek z "jedynki" oraz "dwójki" będzie ciężko wyłapać sens tego epizodu.

Życzę wam miłego oglądania, a sobie, by w środę podgonić trochę z zalegającymi  animcami z tego sezonu, bo już mam około dwutygodniową obsuwę... O zacięciu się po pierwszym odcinku InuYasha (podobało mi się nawet, po prostu brak czasu) nawet nie wspomnę... smutny

#467 2020-11-16 21:25:04

Bufallo
Użytkownik

Siódmy odcinek One room 3 dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler Ból istnienia...
Albo po prostu mocny kac smutny 8nObYgo.png

Kolejny odcinek. W końcu nowa historia, a co za tym idzie nowa bohaterka. Nie ma co ukrywać, wiadomo jak to się zakończy smile

Miłego oglądania.

Ostatnio edytowany przez Bufallo (2020-11-16 21:25:49)

#468 2020-11-23 21:50:18

Bufallo
Użytkownik

Ósmy odcinek One room 3 dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler A co tu się dzieje?!
KhxBD5d.png

Jest i ósemka. Powoli nadrabiam zaległości z tego sezonu jako widz. Powoli zbliża się ten czas, kiedy będzie trzeba sobie czegoś poszukać do tłumaczenia. Zaznaczam jednak, że istniej możliwość takiego rozwoju zdarzeń, w którym ostatecznie nie przygarnę na warsztat żadnej serii.

Miłego oglądania.

#469 Wczoraj 21:56:35

Bufallo
Użytkownik

Dziewiąty odcinek One room 3 dostępny na ANSI.

Pokaż spoiler Hard Party!!!
dvpzgbK.png

Odcinek dostępy, więc są i napisy.

Miłego oglądania.

Stopka forum

© Animesub.info 2020