ID 9621 Autor: Ziwi I''S Pure 01 [c1 sub]
Moje pierwsze napisy - myślę, że udane. Kolorowa czcionka w open/end. Miłego czytania. Komentarze na maila (pod koniec filmu).
XVID 768x432 23.975fps 229.1 MB
Wersja 1.15
ID 10693 Autor: Ziwi Nie wiem, czy jest sens robić napisy do bonusów. Tekstu dużo nie ma, rozumieć w sumie nie trzeba (tylko patrzeć ; ]). Co sądzicie? ; d
[c1] version
XVID 704x396 29.967fps 11.8 MB