#361 2018-04-17 10:32:35

Hunter Killer
Użytkownik

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Sasami-san to ciężka seria, jeśli dobrze pamiętam, pod względem jakiegoś TS itd. Masę jakichś napisów na ścianach, książkach itd. Podołasz temu wyzwaniu? jezor

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2018-04-17 10:32:42)

rQzwOGW.jpg zZSldjt.png

#362 2018-04-17 12:01:09

Demonis Angel
Użytkownik

Hunter Killer napisał:

Sasami-san to ciężka seria, jeśli dobrze pamiętam, pod względem jakiegoś TS itd. Masę jakichś napisów na ścianach, książkach itd. Podołasz temu wyzwaniu? jezor

Przetłumaczyłem Idolmastera 2, tam było momentami po 2 000 linijek samych dopisków z tablicy. Z Sasami też powinienem dać radę, co najwyżej będą opóźnienia, by jakoś to wyglądało, a nie "po mojemu" jak wcześniejsze napisy.

Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

#363 2018-04-20 01:56:04

Demonis Angel
Użytkownik

Pojawiły się pierwsze odcinki zapowiedzianych serii.

Angel Beats
Sasami-san Gambaranai
Tsuki Ga Kirei

Z Slayers się nie wyrobiłem z pewnych przyczyn, pojawią się do końca tygodnia.
W tym tygodniu pojawi się jeszcze odcinek Handy i Arii oraz jeszcze którejś z serii, a w przyszłym tygodniu jakiś film. Tamayura z lekkim opóźnieniem, zacznę w przyszłym tygodniu dwoma odcinkami OVA.

Pokaż spoiler Czytelna ta czcionka, czy zmienić?
W3XnMIO

Dla mnie czytelna, ale skoro to tłumaczyłem, to nie mam pewności. Wygląda ładnie, jak na moje zdolności.

Pierwszy post zedytuję rano.

Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Stopka forum

© Animesub.info 2018