#361 2018-04-17 10:32:35

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Sasami-san to ciężka seria, jeśli dobrze pamiętam, pod względem jakiegoś TS itd. Masę jakichś napisów na ścianach, książkach itd. Podołasz temu wyzwaniu? jezor

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2018-04-17 10:32:42)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#362 2018-04-17 12:01:09

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Hunter Killer napisał:

Sasami-san to ciężka seria, jeśli dobrze pamiętam, pod względem jakiegoś TS itd. Masę jakichś napisów na ścianach, książkach itd. Podołasz temu wyzwaniu? jezor

Przetłumaczyłem Idolmastera 2, tam było momentami po 2 000 linijek samych dopisków z tablicy. Z Sasami też powinienem dać radę, co najwyżej będą opóźnienia, by jakoś to wyglądało, a nie "po mojemu" jak wcześniejsze napisy.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#363 2018-04-20 01:56:04

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Pojawiły się pierwsze odcinki zapowiedzianych serii.

Angel Beats
Sasami-san Gambaranai
Tsuki Ga Kirei

Z Slayers się nie wyrobiłem z pewnych przyczyn, pojawią się do końca tygodnia.
W tym tygodniu pojawi się jeszcze odcinek Handy i Arii oraz jeszcze którejś z serii, a w przyszłym tygodniu jakiś film. Tamayura z lekkim opóźnieniem, zacznę w przyszłym tygodniu dwoma odcinkami OVA.

Pokaż spoiler Czytelna ta czcionka, czy zmienić?
W3XnMIO

Dla mnie czytelna, ale skoro to tłumaczyłem, to nie mam pewności. Wygląda ładnie, jak na moje zdolności.

Pierwszy post zedytuję rano.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#364 2018-04-25 23:41:24

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Kolejne 3 odcinki Slayers, dodatkowo poprawiłem poprzednie 3.

Pojawiły się także:
2 odcinki Handa-kun
Special Hidan No Aria

Kolejne odcinki już jutro.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#365 2018-04-30 19:42:03

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Aktualizacja.

2. odcinek Tsuki ga Kirei.
2. odcinek Sasami-san Gambaranai.
3. i 4. odcinek Handa-kun.

Angel Beats jutro, z filmem się nie wyrobiłem, będzie w środę/czwartek.

Przy okazji dodam "harmonogram" wydawania odcinków. Powinien pomóc zainteresowanym konkretnymi seriami.

Pokaż spoiler Harmonogram

0. Slayers - wrzucę w przeciągu tygodnia od otrzymania napisów z korekty.
1. Angel Beats - 2. odcinek jutro, następnie po 2 odcinki w poniedziałki.
2. Tsuki ga Kirei - 1 odcinek co wtorek.
3. Sasami-san Gambaranai - 1 odcinek co środę.
4. Handa-kun - po 2 odcinki tygodniowo w czwartki.
5. Hidan no Aria AA - zajmie miejsce Handy po zakończeniu.
6. Tamayura - od przyszłego tygodnia 2 odcinki tygodniowo w piątki, z wyjątkiem co 3 tygodnie, gdy będę wydawał filmy (patrz 9.).
7. OVA i filmy z początków kariery - wtorek/środa, 1 odcinek tygodniowo.
8. Amanchu - gdy będę się wyrabiał z innymi projektami, poważniej ruszy po zakończeniu Handy.
9. 1 film co 3 tygodnie w zastępstwie Tamayury, jak na razie mam 5 pozycji do zrobienia.

Weekendy - co weekend 1 lub 2 odcinki, by nadrobić i wydać całość w tym sezonie (Amanchu jest wyjątkiem, ma tutaj najniższy priorytet, ale wydam całość do jesieni).

Niekiedy odcinki mogą się przeciągnąć na kolejny dzień, ale to już wina mojego internetu.

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2018-04-30 19:58:06)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#366 2018-04-30 19:51:43

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Dzięki za kolejne paczki. respekt

Offline

#367 2018-05-15 01:02:24

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Wracam po 2. tygodniach lenistwa i nadrabiamy zaległości.

4 odcinki Angel Beats.

Z tłumaczeniami jestem na bieżąco, więc powinienem wszystko nadrobić do weekendu. Jutro 2 odcinki Tsuki ga Kirei (3. w środę, bo nie wyrobię z uploadem) i "dzisiejsze" odcinki Angel Beats.

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2018-05-15 01:02:53)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#368 2018-05-21 23:23:27

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Zachęcam do wydania następnego odcinka Sasami-san Gambaranai smile

Offline

#369 2018-05-21 23:41:58

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Nesbro napisał:

Zachęcam do wydania następnego odcinka Sasami-san Gambaranai smile

Powoli wszystko leci do przodu, w poprzednim tygodniu miałem problemy ze stabilnością neta, a upload odcinka po 4 razy mi się nie uśmiecha.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#370 2018-05-30 11:49:33

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Wydałem kolejne 2 odcinki:

Angel Beats
Sasami-san Gambaranai
Tsuki Ga Kirei

Z zakończonych, ale nie wrzuconych do sieci odcinków zostały mi jeszcze:
Toradora OVA
Tamayura OVA
Uchiage Hanabi
1. odcinek Amanchu


Jak widać nie idzie mi wydawanie wielu serii na raz, więc znów zmieniam plany wydawnicze:

W tym tygodniu wydam do końca Angel Beats i Handę oraz 4 odcinki Slayers, w kolejnym Arię.
Przez resztę czerwca dokończę Tsuki i Sasami. W międzyczasie pojawi się pierwszy sezon Tamayury, kilka odcinków Amanchu (w planach mam co najmniej do czwartego), korekta Itsuka Tenma OVA i Hoshi Wo Ou Kodomo. Co do Munto zastanawiam się nad przetłumaczeniem całości, ale to zależy od zainteresowania. Gdzieś jeszcze upchnę 1 film, a na 2. nie mam pomysłu (propozycje mile widziane).

Przypominanie co jakiś czas, że pora wziąć się do roboty bardzo by mi pomogło (byle bez przesady).


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#371 2018-06-13 22:25:06

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Wracam do wydawania po nieoczekiwanej przerwie.

Wydane:
Angel Beats - seria zakończona
Handa-kun - seria zakończona
Slayers - odcinki 17-22

Status pozostałych projektów:
Tsuki ga Kirei - przetłumaczone do 10 odcinka, jutro/piątek skończę tłumaczenie i zacznę upload
Sasami-san Gambaranai - 2 kolejne odcinki przetłumaczone, za kolejne zabiorę się po zakończeniu Tsuki
Hidan no Aria AA - wrzucę do końca przyszłego tygodnia, o ile net mi nie padnie

Pozostałe bez zmian od poprzedniego postu.

Postaram się wyrobić ze wszystkimi planami, ale nie wiem, czy zdążę wydać Tamayurę Hitotose w czerwcu. Mam na oku 1 serię, ale nie wiem też jak będę stał z czasem przez wakacje, więc nic nie zapowiadam. Na pewno dokończę wydawanie Tamayury i Amanchu.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#372 2018-06-19 22:32:58

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Ogłoszenia parafialne.

W czwartek zaczynam staż (półtora tygodnia wcześniej niż planowałem), stąd też się nie wyrobię ze wszystkim na sezon wiosenny. Zależnie od tego jak będzie wyglądał w praktyce dojazd może mnie jeszcze czekać przeprowadzka, więc też kilka dni tłumaczenia odpadnie.
Drugą sprawą jest zdychająca karta graficzna, za jakiś miesiąc skończę z pięcioletnim laptopem na resztę roku (na nowy sprzęt na razie mnie nie stać i wolę kupić od razu porządny niż wymieniać po 2. latach). Plus taki, że nie będę grał i mogę tłumaczyć czekając na autobus (choć wątpię, by mi się chciało).
Projekty na lato potwierdzę po wydaniu aktualnie przetłumaczonych odcinków.

Pokaż spoiler O napisach na czerwiec

Pewne projekty:
Tsuki ga Kirei - całość przetłumaczona, w tym tygodniu ogarnę ts i korektę
Sasami-san Gambaranai - jak wyżej
Hidan no Aria AA - jak wyżej

Powinienem się wyrobić:
Tamyura OVA - czeka w kolejce
Toradora OVA - czeka w kolejce
Uchiage Hanabi - właśnie ogarniam ts, jutro powinienem skończyć i wysłać Hunterowi, który zgłosił się do korekty
Itsuka Tenma OVA - ogarnę w tym tygodniu
Hoshi Wo Ou Kodomo - ogarnę w tym tygodniu
Munto Movie - jednak wydam tylko ten film, powinien pojawić się w przyszłym tygodniu (OVA może się kiedyś pojawią, ale jeśli, to po wakacjach)
Amanchu - 4 odcinki przewidziane na sezon wiosenny mam przetłumaczone, powinny pojawić się w przyszłym tygodniu

Pobożne życzenia:
miałem zaplanowane 2 kolejne filmy, wątpię, że się wyrobię, ale może choć zacznę przez weekend
Tamayura Hitotose - miał być cały sezon w tym miesiącu, teraz liczę, że uda mi się wydać połowę, ale może być ciężko

Pokaż spoiler O sezonie letnim

Sezon letni zacznę od skończenia Tamayury i Amanchu (pierwsze sezony, kolejne trochę poczekają). W planach też korekta Tantei Opery i Idolmastera (pojawią się jeszcze filmy, a jak się wyrobię to jeszcze Jintai). Gdzieś jeszcze wepchnę Scryed, ale to już jako niewiążący dodatek po godzinach - bardziej zależny od czasu zdechnięcia grafy.

Z całego sezonu zainteresowały mnie 2 serie:
Grand Blue - to raczej pewniak
Jashin-chan Dropkick - opis mnie zainteresował, ale wolę najpierw obadać, by nie trafić na coś niestrawnego
O ile Island nie skończy się haremem ecchi, to pewnie będę powoli wydawał

Nad filmami zastanowię się, gdy będzie bliżej premiery BD.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#373 2018-06-19 23:36:22

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Ok.

Offline

#374 2018-07-02 10:11:21

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Tsuki ga Kirei zakończone.
Sasami-san zakończone.
Hidan no Aria AA zakończone.
Itsuka Tenma no Kuro Usagi OVA wydane.
Toradora OVA wydane.


Tamayura pojawi się w następnym tygodniu.
Amanchu, Munto i Hoshi wo Ou Kodomo pojawią się w kolejnym.

Przez lato skupię się na bieżących seriach i korektach starych napisów. Kolejne serie będę wydawał co około 3 tygodnie w całości (lub po połowie dla dłuższych tytułów). Island potwierdzę po obejrzeniu kolejnego odcinka.

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2018-07-02 14:54:32)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#375 2018-07-02 14:45:07

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Demonis Angel napisał:

Tsuki ga Kirei zakończone.
Sasami-san zakończone.
Hidan no Aria AA zakończone.
Itsuka Tenma no Kuro Usagi OVA wydane.
Toradora OVA wydane.


Tamayura pojawi się w następnym tygodniu.
Amanchu, Munto i Hoshi wo Ou Kodomo pojawią się w kolejnym.

Przez lato skupię się na bieżących seriach i korektach starych napisów. Kolejne serie będę wydawał co około 3 tygodnie w całości (lub po połowie dla dłuższych tytułów). Island potwierdzę po obejrzeniu kolejnego odcinka.

Sprawdź linki, bo coś nie śmiga.

Offline

#376 2018-07-02 14:54:47

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

@Up
Poprawione.

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2018-07-02 14:54:54)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#377 2018-07-15 19:35:57

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Pora rozpocząć sezon letni.

Skoro Oromis wydaje Grand Blue, to sobie odpuszczę tę serię. Zamiast tego wziąłem specyficzną serię Asobi Asobase. Jashin-chan przetłumaczone, jutro wieczorem powinno się pojawić.

Jak też pisałem w innym temacie, zabiorę się za tłumaczenie Plastic Memories. Muszę jedynie ogarnąć wcześniejsze projekty, ale pojawi się w tym sezonie wraz z inną serią z poprzedniego.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#378 2018-07-15 22:45:01

martinru
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-11

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Właśnie ogarnąłem wstępnie 3. odcinek Island smile. Wydam go albo w poniedziałek wieczorem, albo we wtorek przed południem. Robi się coraz ciekawiej smile. Ale nie obraź się, skup się proszę, na Amanchu, bo nie mogę się tej serii doczekać. A Island zostaw koledze harajowi i mnie. Chyba że nasze tłumaczenia Ci nie leżą...

Offline

#379 2018-07-15 23:11:14

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

Podoba mi się ta moda na hardki okej


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#380 2018-07-16 05:18:58

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Demonis Angel - tłumaczenia

martinru napisał:

Właśnie ogarnąłem wstępnie 3. odcinek Island smile. Wydam go albo w poniedziałek wieczorem, albo we wtorek przed południem. Robi się coraz ciekawiej smile. Ale nie obraź się, skup się proszę, na Amanchu, bo nie mogę się tej serii doczekać. A Island zostaw koledze harajowi i mnie. Chyba że nasze tłumaczenia Ci nie leżą...

Island i Grand Blue odpuściłem. Będę o nich myślał, gdy nikt nie skończy.

Hardki zacząłem wydawać, bo większość wydań do moich napisów jest martwa.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024